Слънцезащитно костюмче за бебе

  • 848
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Привет мами, може ли някоя да сподели мнение за тези специални костюмчета за вода за бебета със защитен фактор

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Нещо подобно са https://www.sophiegiraffe.bg/mayoparasol-slncezaschitni-detski-b … zhni-oblekla.html . Аз лично не съм взимала, защото когато я заведохме за първи път на море тя не можеше да ходи и си стоеше само на хавлията. Бях се запасила с хубав слънцезащитен и мажех постоянно. Иначе миналата година вече взех блузка с къс ръкав и я позлавахме докато беше във водата после задължително сменях със суха.

# 2
  • Мнения: 4 660
Стоеше гола под чадъра при 30+ градуса не бих я облякла с нищо. Тази година има бански, но най вероятно ще седи по бикини ( няма памперс вече)

# 3
  • София
  • Мнения: 11 777
Страхотни са, ползваме ги от години, взимаме от декатлон, имаме и шапка със Слънцезащита, пак от там. Детето ми е склонни към бенки, така че го защитават добре заедно със Слънцезащитен крем с 50ти фактор.

# 4
  • Мнения: 2 896
Мисля, че в онлайн магазина на h&m има такива, както и слънцезащитни шапки, вероятно ще взема тази година за дете на почти 3 години. Ако не се лъжа, виждала съм такива и в промо комплект на слънцезащитен крем на Мустела в аптеките. Мацето, само във водата ли го ползваш или постоянно докато е на плажа? Предполагам, че мажеш първо цялото дете с крем и после обличаш?

# 5
  • Мнения: 158
Дъщеричката ми ще е на 8 месеца тогава и се чудя дали има смисъл да взимам такова
Нещо подобно са https://www.sophiegiraffe.bg/mayoparasol-slncezaschitni-detski-b … zhni-oblekla.html . Аз лично не съм взимала, защото когато я заведохме за първи път на море тя не можеше да ходи и си стоеше само на хавлията. Бях се запасила с хубав слънцезащитен и мажех постоянно. Иначе миналата година вече взех блузка с къс ръкав и я позлавахме докато беше във водата после задължително сменях със суха.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 777
Мисля, че в онлайн магазина на h&m има такива, както и слънцезащитни шапки, вероятно ще взема тази година за дете на почти 3 години. Ако не се лъжа, виждала съм такива и в промо комплект на слънцезащитен крем на Мустела в аптеките. Мацето, само във водата ли го ползваш или постоянно докато е на плажа? Предполагам, че мажеш първо цялото дете с крем и после обличаш?

Когато отидем рано сутринта на плажа го мажа и го оставяме без за един час, като започне да пече вече му слагаме. Ние ползваме само тениските, не целите костюмчета. Влиза и във водата с тях, имаме няколко та сменяме ако е мокро и неудобно. Мъжа ми също ползва че и той е на петна и бемки по гърба. В декатлон са доста евтини, мисля че за 4-5лв взехме сега две тениски онзи ден. Удобното е когато си щъкат покрай брега и ги пече не го мислиш дали изгаря. Е хващат шофьорски тен, ама те не се вълнуват от това Joy

# 7
  • Мнения: 2 896
Супер си, мерси много, ще се разходя до Декатлон да разгледам. Имам една тениска наследство от дете на приятелка, но явно трябва да имам 2-3, за да не го държа с мокра. За надолу иначе бански слипче, да, целите костюмчета нещо не ме радват.

# 8
  • Мнения: 462
Моето дете не ги търпи нито сухи,нито мокри.Мажа нон стоп с 50ти фактор и до сега не е изгаряла,но следя винаги да е бяла от крема от глава до пети

# 9
  • Мнения: 4 785
Не съм ползвала - обилно мазане с крем с фактор 50 и това е, при това само на лицето, раменете и част от гърба и половината ръце.

Все пак е хубаво и малко витамин Д да хване - естествен, освен този, който зона цяла зима.

Не си представям този изкуственяк лепнат на тялото.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 777
Не си представяте, но когато започнат масово бенки да се появяват ще сложите. Вит Д и през ръцете и краката може да събира.

Последна редакция: нд, 27 юни 2021, 09:02 от Мацето

# 11
  • Мнения: 2 896
Мацето, на мен ми беше много полезна, аз самата съм с много бенки и всяко лято се сдобивам с нови, малкият е на 2 г. 9 м., още не е воден на море, постоянно ги мажат със слънцезащита в яслата, аз също, като излизаме, а още като навърши година и половина, хем с карантината и всичко, имаше вече 2. Може и нормално да е, но не знам защо не го очаквах при толкова малко дете. Погледнах набързо в сайта на Декатлон, но имаше само размери за деца над 4-5 години, на място дали има и за пораснали бебешори, имаш ли идея?

# 12
  • София
  • Мнения: 11 777
Има да, бяхме миналата седмица в този на Витоша и има.

# 13
  • Мнения: 621
Ползвам от първото му море. Но тениска и панталони те се водят с УВ защита. След обяд като премине жегата или ако е облачно махам тениската. Първите ми ги донесоха от САЩ жестоки бяха, като се вдигне тениската тялото му сухо. Аз също ползвам тениска има ги в Декатлон. Ако може да си позволите по висок клас е по добре.

Общи условия

Активация на акаунт