Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Tari, дано си добре ве4е.  Сигурни ли са в Интерпред за платата. т.е да знам дали да редя в моите, да опаковам с фолио или да носим някакси в кутии и да редим там на място.

Аз се намирам в Люлин 4, та ако има някой около мен да свирка, а аз за всеки случай ще питам Дамаянти дали ще ходи....

Бих искала да потвърдя присъствие и на събитието и да купя вау4ер, а ако не успея да се класирам ве4ерта мога да го купя допълнително нали?  Много бих искала да дойда и да съм от помощ, макар 4е финансовият ми принос спрямо размера на инвестицията, ще е пове4е от нищожен.  Embarassed

  bouquetОт сърце е ,това е по-важно Hug

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 4 594
Tari, дано си добре ве4е.  Сигурни ли са в Интерпред за платата. т.е да знам дали да редя в моите, да опаковам с фолио или да носим някакси в кутии и да редим там на място.

Аз се намирам в Люлин 4, та ако има някой около мен да свирка, а аз за всеки случай ще питам Дамаянти дали ще ходи....

Бих искала да потвърдя присъствие и на събитието и да купя вау4ер, а ако не успея да се класирам ве4ерта мога да го купя допълнително нали?  Много бих искала да дойда и да съм от помощ, макар 4е финансовият ми принос спрямо размера на инвестицията, ще е пове4е от нищожен.  Embarassed

Хайде, бе, нищожен.... Hug

По-добре съм и по-добре ще ставам. Peace

За платата са сигурни, така че може да се носи и в кутии да е по-компактно.
Аз за всеки случай ще взема и нашите, пластмасовите, ако вземе, че не стигнат.

Роси, какви етикети, душа - нищо няма да продаваме, бъркаш се с базара май Laughing

# 77
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Tari, дано си добре ве4е.  Сигурни ли са в Интерпред за платата. т.е да знам дали да редя в моите, да опаковам с фолио или да носим някакси в кутии и да редим там на място.

Аз се намирам в Люлин 4, та ако има някой около мен да свирка, а аз за всеки случай ще питам Дамаянти дали ще ходи....

Бих искала да потвърдя присъствие и на събитието и да купя вау4ер, а ако не успея да се класирам ве4ерта мога да го купя допълнително нали?  Много бих искала да дойда и да съм от помощ, макар 4е финансовият ми принос спрямо размера на инвестицията, ще е пове4е от нищожен.  Embarassed

Хайде, бе, нищожен.... Hug

По-добре съм и по-добре ще ставам. Peace

За платата са сигурни, така че може да се носи и в кутии да е по-компактно.
Аз за всеки случай ще взема и нашите, пластмасовите, ако вземе, че не стигнат.

Роси, какви етикети, душа - нищо няма да продаваме, бъркаш се с базара май Laughing



не бе Mr. GreenАз 4е не съм у ред ве4е едно на ръка,ама Гери спомена за някакви неща дето сте щели да режете ThinkingДа порежа с вас де,или да се нарежа.Кое  Mr. Green

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 594
Виж, ако се нарежеш, със сигурност ще се порежеш.. Mr. Green Mr. Green

Сега схванах - за ваучерите става въпрос, но предпочитам да го оставя в сигурните ръце на момчетата от макетното.
По-скоро се стягай за шофьор на harmony broken.

# 79
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Виж, ако се нарежеш, със сигурност ще се порежеш.. Mr. Green Mr. Green

Сега схванах - за ваучерите става въпрос, но предпочитам да го оставя в сигурните ръце на момчетата от макетното.
По-скоро се стягай за шофьор на harmony broken.

Гео Милев-Люлин Twisted EvilНякой по наблизо няма ли newsm78

# 80
  • Мнения: 1 209
пратих ли4ни на дамаянти да питам дали ще идва, 4е не ми е споменала. но явно не е влизала. късно е да й звъня. хапката не знам как е -има ли кола, на работа ли е. друг от ДБМ има ли  в люлин?  newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 589
В колко часа трябва да се возят.Видях 4е поканите са от 19, предполагам 4е най късно към 17 часа трябва всичко да се подготви.  newsm78

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 4 594
Ами да, най-добре е до 17-17:30 да сме занесли всичко, за да има време за подредби и аранжиране.

Harmony, Кика е в Овча купел и ще е на разположение, lavender също си предложи услугите, така че няма да зависнем без хамали.
Само дай точния адрес и час и ще се организираме.
Ако ти трябват и кутии, казвай, ще съберем.

# 83
  • Мнения: 1 209
привет пак, 4ух се с Дамаянти и се разбрахме тя да ми помогне с транспорта , 4е е най-близо. ще гледаме до 17.30 да сме там .  моля, опишете кой - къде-какво  в интерпред, 4е не съм ходила там друг път.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 4 594
Залата е София, точно зад рецепцията. Входът на Интерпред е точно под козирката с метална конструкция и стъкло.
Самият кетъринг ще е организиран пред залата.

Аз ще съм там поне от 16:30.

# 85
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мира,ние около 17 ли да дойдем? Crazy

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 4 594
Към 18 по-скоро, че станахме много маймуни. Mr. Green

Мери, ти сети ли се да пратиш покана или да се обадиш на Люси?

# 87
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Към 18 по-скоро, че станахме много маймуни. Mr. Green

Мери, ти сети ли се да пратиш покана или да се обадиш на Люси?


Мда, поканила съм я Grinning Grinning

Маймуни викаш,а Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 4 594
Хубаво!

Ами пожелайте ни успех утре.
Дано да има смисъл цялото усилие.

# 89
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Хубаво!

Ами пожелайте ни успех утре.
Дано да има смисъл цялото усилие.

Винаги има  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт