Искам да споделя (формата на главичката на бебето)

  • 1 558
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 281
трябва да го слагаш и на другата страна да спинка и това с главичката ще се коригира.
и бебка не искаше да спи обърната към стената и аз я слагах един път с глава към краката ми, а на другото ядене с глава към главата ми, т.е. винаги личицето й да е обърнато към стаята.  Embarassed незнам дали го обясних така, че да ме разбереш!  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 924
трябва да го слагаш и на другата страна да спинка и това с главичката ще се коригира.
и бебка не искаше да спи обърната към стената и аз я слагах един път с глава към краката ми, а на другото ядене с глава към главата ми, т.е. винаги личицето й да е обърнато към стаята.  Embarassed незнам дали го обясних така, че да ме разбереш!  Rolling Eyes

Извинявам се, че се намесвам, но въртенето настрани увеличава риска от внезапна детска смърт. За това детето се слага само по гръб, докато не запо4не да се върти само.

# 17
  • София
  • Мнения: 281
без да влизам в излишни спорове - не мисля така:
[/quote]

Извинявам се, че се намесвам, но въртенето настрани увеличава риска от внезапна детска смърт. За това детето се слага само по гръб, докато не запо4не да се върти само.
[/quote]

те американците винаги знаят повече от всички други нации. и на гърне не трябва да се слага преди навършване на 2 години и все такива хубави неща.  #2gunfire

ако бебето лежи по гръб и повърне /а това не е много рядко явление/ може да се задуши. а лежейки на 1 страна се стича отстрани на устичката. това го казвам от опит!

# 18
  • Мнения: 3 334
и аз мисля,че е нормално и не се притеснявай,главичката ще се оформи до годинката,но все пак стискам палци като отидете при педито.Дано всичко е наред Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 830
Дам, друса те малко депресийка. Естествено, че ще е крива главата, знаеш ли от къде е минала Wink
Хайде лек ден и повече усмивки.

# 20
  • Мнения: 702
Не се притеснявай! Когато малката започне да спи по гръб и да се върти  ще се оправи.  Peace

# 21
  • Мнения: 6 315
На Йоан пък като новороден му беше малко сплескано челото, но главичката си се оправи с времето Simple Smile. Спокойно!

# 22
  • Мнения: 422
Спокойно. GrinningС времето ще се оправи!Радвай се на бебчето си и не се притеснявай излишно! Hug

# 23
  • Мнения: 69
Нормално е да се притесняваш и ако не е това ще е друго - майка си  WinkАз също се притеснявах за малката , защото тя спеше само по гръб и отзад ми се виждаше доста сплескана главичката, но нищо не помагаше да накарам да я завърта на двете страни. Сега се оправи и няма проблем . Гушкайте се и се обичайте!

# 24
  • Мнения: 1 104
Не се притеснявай.За бебче на 2 месеца това е напълно нормално.Аз съм била с крива глава до 6 месец и съм се оправила.Е понякога ми хлопа дъската, но няма страшно. Всичко ще е наред.

# 25
Прегледа мина успешно Simple Smile
Гледаха ни на видеозон и всичко е наред Simple Smile Педиатъра ни каза да го обръщаме на другата страна .
Проблема е, че той си върти главицата на където му харесва, но ще се справим и с това Simple Smile 





 

Общи условия

Активация на акаунт