Медицински център за асистирана репродукция Варна ( лятна тема 2021)

  • 35 633
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 149
Аз нямам проблем с даването на кръв,ама това чакане малко съм скарана 😁 аз много се притесних,не знаех какво да мисля...помислих,че означава,че ще има някакъв проблем (Дай Боже да няма) ...дано наистина е за добро и накрая да се окаже,че бебчето е здраво!!! 🙏🙏🙏
Всичко е наред Simple Smile в коя седмица ти взеха кръв

Дано наистина всичко е наред! В 10 г.с. и 6 дни...утре като повторим пробата ще е вече в 12 г.с  нз дали има значение .

# 46
  • Мнения: 208
Аз нямам проблем с даването на кръв,ама това чакане малко съм скарана 😁 аз много се притесних,не знаех какво да мисля...помислих,че означава,че ще има някакъв проблем (Дай Боже да няма) ...дано наистина е за добро и накрая да се окаже,че бебчето е здраво!!! 🙏🙏🙏
Всичко е наред Simple Smile в коя седмица ти взеха кръв

Дано наистина всичко е наред! В 10 г.с. и 6 дни...утре като повторим пробата ще е вече в 12 г.с  нз дали има значение .
Аз бях в 12 г.с  така че всичко е наред ❤️ и ще бъде всичко наред и с резултатите. Ако си избрала по голям  пакет да знаеш,че се бавят в 2-3 дни повече не се шашакай .Аз бях с най-големия пакет и кой да прочете малките буквички 😁и така се бях спеклааа 🤣Сега ми е смешно,но тогава полудявах .

# 47
  • Мнения: 3 124
Нещо подобно бе при мен като период, рано е било.А вече има доста чакане, после фетални, пък раждане, пък туй онуй, всичко ще е наред, вярвам🥰

# 48
  • Мнения: 4 005
Има значение да.С напредване на бременността,се увеличава феталната фракция.Всичко ще е наред.

# 49
  • Мнения: 343
Пуснах си изследвания в лабораторията в АГ и пропуснах да попитам дали в деня на прегледа трябва да ги взема от 1-ви етаж или те ги носят до 7-ми?

# 50
  • Мнения: 4 005
Ако си пускала сама изследвания,мисля ти си ги вземаш от лабораторията.Ако те са ти пуснали,трябва на тях да се обадиш.На мен вчера ми взеха цитонамазка,казаха ми в центъра да се обадя.

# 51
  • Мнения: 855
Ако бележката за изследванията е написана на 7 ет ще получат резултатите горе. Предполагам и там са ти взели кръв или каквото там е било и само си ги занесла в лабораторията и си платила, тогава им ги пращат директно. Аз до сега не съм в имала резултати, винаги са отивали при Малена.

# 52
  • Мнения: 343
Ако бележката за изследванията е написана на 7 ет ще получат резултатите горе. Предполагам и там са ти взели кръв или каквото там е било и само си ги занесла в лабораторията и си платила, тогава им ги пращат директно. Аз до сега не съм в имала резултати, винаги са отивали при Малена.

Да, точно така. Там ми взеха кръв и само ги занесох в лабораторията. Благодаря ви за информацията, значи направо при прегледа ще ги получа. А копие за вас дават ли?

# 53
  • Мнения: 855
Само веднъж ми дадоха копие от едни кръвни и цитунамазка и то защото си ги поисках да дам на личната за годишни изследвания.

# 54
  • Мнения: 4 005
На мен вчера докторът ми каза,че е добре си взема резултатите и да си ги пазя.Иначе каза,че всичко изглежда наред.Разбрах се да звънна на това новото момиче,май Екрем беше.Едно време все на Малена звънях,но сега била в отпуска и се разбрахме с младата акушерка.

# 55
  • Мнения: 208
На мен вчера докторът ми каза,че е добре си взема резултатите и да си ги пазя.Иначе каза,че всичко изглежда наред.Разбрах се да звънна на това новото момиче,май Екрем беше.Едно време все на Малена звънях,но сега била в отпуска и се разбрахме с младата акушерка.
Ебру Simple Smile

# 56
  • Мнения: 251
,
Здравейте, преди няколко дни писах в групата и си записах час за инсеминация. Пресметна ми дните след края на цикъла и ми записа час в петък, но днес си пуснах TSH и резултатите не са добри. Да им се обадя ли да им кажа и да си отменя часа?
Може ли да ми препоръчате добре ендокринолог?

# 57
  • Мнения: 4 005
Според мен първо се консултирай с ендокринолог.Колко ти е TSH-то?

# 58
  • Мнения: 251
Не съм успяла да кача първият път снимка, при кого да отида на преглед. Ходила съм при няколко и казват, че няма проблем. Предният път спадна. Сега пак се вдигна..

# 59
  • Мнения: 3 124
Определено не е ок.Бих отменила часа за преглед и инсе.
Иначе като др ...др Оля Сарджева може да видите, но трудно се записва час и сега има и отпуски.
По тези резултати си мисля,че може да е  Хашимото.

Общи условия

Активация на акаунт