Медицински център за асистирана репродукция Варна ( лятна тема 2021)

  • 36 134
  • 766
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 56
Привет, да, на мен ми предстои ЗЕТ този или другия месец. Пишете ми, с радост ще отговоря. Simple Smile

Здравейте! Има ли някоя дама, която в момента прави инвитро процедури да я попитам нещо на лични ? 🙂

# 706
  • Мнения: 58
Привет, да, на мен ми предстои ЗЕТ този или другия месец. Пишете ми, с радост ще отговоря. Simple Smile

Здравейте! Има ли някоя дама, която в момента прави инвитро процедури да я попитам нещо на лични ? 🙂
И на мен предстой първият ни ЗЕТ този или другия месец. 😊

# 707
  • Мнения: 4 009
И аз не съм водила детето.Не знам беше ми неудобно да ги занимавам с детето като знам колко работа си имат.Почерчка остават х като ме изписваха,но и тогава бяха затрупани с работа и стана много набързо всичко.Говорим за далечната 2017г.

# 708
  • Мнения: 3 124
Аз дадох почерпка и подарък в деня на изписването за Доц и орхидея с подарък на Малена, както и на екипа, с който родих.

Когато ходихме с нея също занесох храна, вино, подаръци, така го чувствах

Много държах не на почерпката, а на това да я види, кръстена е и на него, изкл много се вълнувах и винаги ще е така, исках да види Чудото, което ни помогна да се сбъдне, бях абсол.сигурна,че искам да я види, но го почувствах правилно да бъде след като мине малко повече време от първата вълна на пандемията, иначе нямах търпение, занесох и снимки, вярвам, че се радват, поговорихме си макар и за кратко

# 709
  • Мнения: 697
Моите момчета ги видяха когато ги извадиха от мен , ММ занесе почерпка веднага след това в клиниката и на екипа от операционната и реанимацията.
Ходили сме няколко пъти в клиниката с децата и винаги е незабравима среща.

# 710
  • Мнения: 151
Ние занесохме почерпка може би след 15 - 20 дни след като родих.За щастие имаха време,което не е често срещано при тях и Малена и доцента ни обърнаха внимание Обаче бебето не го водихме,беше зима,а той едва 2 кг и нещо и решихме да е по нататък.Сега е лято и обмисляме в края на август,септември да го заведем,за да видят щастието ни 🥰☺️

# 711
  • Мнения: 3 124
Нека пишем често за подобни срещи, да има бебета да се водят, да има детски смях в дома ни, няма такова щастие, знаем колко сме го изстрадали и помним

# 712
  • Мнения: 54
Зравейте, някой наясно ли е август месец дали ще правят ЗЕТ и дали доцента ще излиза отпуск?

# 713
  • Мнения: 56
Аз имам планиран ЗЕТ за август. При Александров съм. Не са ми казали нищо за отпуски, когато старши го няма ме преглежда младши и обратно. Трансфера не знам кой ще го прави, честно казано. Кисьов ми беше на пункцията.

Зравейте, някой наясно ли е август месец дали ще правят ЗЕТ и дали доцента ще излиза отпуск?

# 714
  • Мнения: 54
Аз имам планиран ЗЕТ за август. При Александров съм. Не са ми казали нищо за отпуски, когато старши го няма ме преглежда младши и обратно. Трансфера не знам кой ще го прави, честно казано. Кисьов ми беше на пункцията.

Зравейте, някой наясно ли е август месец дали ще правят ЗЕТ и дали доцента ще излиза отпуск?


Много благодаря за инфото Simple Smile успех с трансфера

# 715
  • Мнения: 54
Някой може ли да ми обясни вече след като са замразили ембрионите какво следва? Искам на следващ цикъл да правя ЗЕТ- кога трябва да се ходи на преглед, кога се започват лекарствата за подготовка ,доктора ли преценя 1 или 2 да се трансферират?
Благодаря предварително Simple Smile

# 716
  • Мнения: 15 356
Мен ме извика на един преглед,май на 7-8 ден беше ,след това ми каза кога да почвам кринон и ми даде дата за ЗЕТ.Имахме само един останал ембрион на пети ден ,на свеж бяхме върнали два петдневни.

# 717
  • Мнения: 697
За връщането на ембрион , мен младши ме пита . С мм бяхме решили Док да вземе това решение, до теста не знаех , че са върнати два ембриона. Сега щастливо щъкат из вкъщи и ми викат Мамо .
Пожелавам го на всички!

# 718
  • Мнения: 3 124
Аз категорично казах и двата, ами добре,че нямам близнаци, някак не се виждам, хаха
Иначе ако имах замразен щях да ходя да си го искам и търся, нямаше да го оставя.
Но втора процедура няма да правя, нямам замразени.
Радвам си се на едно прекрасно, за мен съвършено дете, благодарна съм до безкрай, и на себе си, и на мъжа ми, и на лекаря, и на нея, че се пребори да я има

# 719
  • Мнения: 697
Аз имам един футболен отбор замразен...и да искам не мога да ги износя и отгледам. А с близнаци си е приключение.

Общи условия

Активация на акаунт