Медицински център за асистирана репродукция Варна ( лятна тема 2021)

  • 36 235
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 859
Катеееее страхотни новини Simple Smile заслужаваше си чакането. Да е здрав юнака и да не те мъчи много от сега Simple Smile
Моя пренатален още не е излязъл, чакам го към края на седмицата.
Успех на всички и още веднъж честити хубави новини Simple Smile

# 76
  • Мнения: 151
Катеееее страхотни новини Simple Smile заслужаваше си чакането. Да е здрав юнака и да не те мъчи много от сега Simple Smile
Моя пренатален още не е излязъл, чакам го към края на седмицата.
Успех на всички и още веднъж честити хубави новини Simple Smile

Ооо,да повечко почаках,ама имаше защо! Дано скоро и ти да получиш своя резултат и ти желая всичко да е наред 😍😍😍

# 77
  • Мнения: 3 125
Всичко ще е наред!Аз също имах чувство за момче, а е момиче,  хаха

Хубава лятна вечер🌞

# 78
  • Мнения: 209
Всичко ще е наред!Аз също имах чувство за момче, а е момиче,  хаха

Хубава лятна вечер🌞
И аз бях така 😁бях готова и на бас да се хвана 🤣

# 79
  • Мнения: 3 125
За мен истински нямаше значение, силно желаехме детенце и нямах предпочитание, но нали казват,че мама била по-хубава с момче и било по-леко, при мен бе така с момиче, хехе.Това че не ми се хапваше сладко почти 2 месеца също...аз си обичам сладко и това ме водеше на мисълта за момче, но дали момче, момиче, все са чудесни и голяма радост! Иначе всички ми казваха, че да имаш дъщеря е късмет🧡

# 80
  • Мнения: 209
За мен истински нямаше значение, силно желаехме детенце и нямах предпочитание, но нали казват,че мама била по-хубава с момче и било по-леко, при мен бе така с момиче, хехе.Това че не ми се хапваше сладко хочти 2 месеца също...аз си обичам сладко и това ме водеше на мисълта за момче, но дали момче, момиче, все са чудесни и голяма радост!
Точно така беше и при мен 😁. Казаха ми,че с момиче се яде много и качваш много 😁 Еми явно не при всеки ,вече влязох в 7 месец а съм качила към 2.5 кг и то до 5 месец само слабеех .

# 81
  • Мнения: 3 125
Аз качих основно на корем, като по учебник 13кг, а си хапвах добре, никакво гадене, много разходки, свалих към 10кг още след изписването, т.е оставих толкова в болницата и после с кърменето другите за нула време, та и под тях, та не всички неща са верни за суеверието и пола. Аз се радвам,че имах чудесна бременност след толкова мъки почти 6г да се получи чудото, поне си имах вълшебни и спокойни 9 месеца и сега едно чудесно дете! Наслаждавайте се!

# 82
  • Мнения: 211
Здравейте! Някой скоро да е ходил на 7-мия етаж? Интересува ме кой е на работа, че искам утре да звънна. Ани или Ебру дали са там?

# 83
  • Мнения: 15 356
И двете са там

# 84
  • Мнения: 167
Здравейте! Някой скоро да е ходил на 7-мия етаж? Интересува ме кой е на работа, че искам утре да звънна. Ани или Ебру дали са там?
В понеделник ходих и двете бяха там.

# 85
  • Мнения: 151
Привет,момичета някой знае ли
 дали доц.Кисьов е на работа или е в отпуска.Предстои ми понеделник да ходя на преглед при него и не зная дали не е излязал в отпуск? 🙄😊

# 86
  • Мнения: 251
Привет,момичета някой знае ли
 дали доц.Кисьов е на работа или е в отпуска.Предстои ми понеделник да ходя на преглед при него и не зная дали не е излязал в отпуск? 🙄😊
Аз в петък бях при него и не е казал, че ще излиза в отпуска. Може ли номера на Ебру ако го имате да ми го дадете?

# 87
  • Мнения: 209
Привет,момичета някой знае ли
 дали доц.Кисьов е на работа или е в отпуска.Предстои ми понеделник да ходя на преглед при него и не зная дали не е излязал в отпуск? 🙄😊
Аз в петък бях при него и не е казал, че ще излиза в отпуска. Може ли номера на Ебру ако го имате да ми го дадете?
Заповядай Simple Smile, Буба вече е на работа ( за тези които я познават ) .

# 88
  • Мнения: 167
Привет,момичета някой знае ли
 дали доц.Кисьов е на работа или е в отпуска.Предстои ми понеделник да ходя на преглед при него и не зная дали не е излязал в отпуск? 🙄😊
В понеделник бях при него и другия понеделник пак ме вика. Надявам се да не излиза точно сега в отпуск, че ако всичко е наред при прегледа, предстои ми ЗЕТ, а само той може да ми го направи, понеже съм малко по-сложен случай Grinning

# 89
  • Мнения: 50
Др Кисьов и днес беше на работа 👍

Общи условия

Активация на акаунт