ЖАЛКИ свалячи ли са българските мъже?

  • 3 838
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Провокирана от предстоящата тема на "Сблъсък" за тази неделя, реших да се допитам и до вас. Какво мислите по въпроса? Ако отговорът ви е "ДА", подкрепете с някаква смешна (или жалка) случка. Ако е "НЕ" - обосновете се.

Жалки свалячи са хомосексуалистите. Те не са мъже, даже и жени не са ами са си трети пол. Което си е Ве група при всички положения. Въпросът е абсурден, а логиката липсва.

Ако трябва все пак да се принизя дотам ще ти кажа кое що. Отговарям за моята среда - аз отрепки не познавам все пак. Представете си следната сцена всеки ден. Спира Мерцедес с лесен номер, от него излиза атлетичен балканец с обувки/ботуши от крокодайлска кожа, с дънки, колан от крокодайлска кожа, тясна блузка с шпиц яка, каубойска шапка, пръстени, гривни, ланци, над половин кило злато, часовник, Нокиа, чаровна усмивка, интелект, поне 30 книги в главата, поне 2 по 120 лева в джобовете, кредитни карти, карта за Хепи и Била. Идва към пичето, небрежно маха с Нокиата към компанията си, намига им и казва на девойката (задължително манекенка), че иска да играят заедно. Коя жена би отказала все пак, а?
Това пример за жалък сваляч ли е или аз не разбрах???????? newsm78

# 16
  • Мнения: 2 584
поне 30 книги в главата,

какви 30 книги newsm78, с приказки четени през детството от мама и баба, много интелигентен мъж, ако не са мерцедеса и ланците ще си стой на сухо

# 17
  • Мнения: 239

 Коя жена би отказала все пак, а?
Aз, но не съм манекенка.
Има и жалки има и свестни, не може така лесно да се обобщи.
Много ми се струва, че един от жалките е горецитирания, но може и да греша, поне такава представа съм придобила от писанията му.

Е като не си манекенка или мъж какво ще знаеш за българските свалячи тогава? Аз давам ли си мнението по повод израело - палестинският конфликт, а?

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Провокирана от предстоящата тема на "Сблъсък" за тази неделя, реших да се допитам и до вас. Какво мислите по въпроса? Ако отговорът ви е "ДА", подкрепете с някаква смешна (или жалка) случка. Ако е "НЕ" - обосновете се.

Жалки свалячи са хомосексуалистите. Те не са мъже, даже и жени не са ами са си трети пол. Което си е Ве група при всички положения. Въпросът е абсурден, а логиката липсва.

Ако трябва все пак да се принизя дотам ще ти кажа кое що. Отговарям за моята среда - аз отрепки не познавам все пак. Представете си следната сцена всеки ден. Спира Мерцедес с лесен номер, от него излиза атлетичен балканец с обувки/ботуши от крокодайлска кожа, с дънки, колан от крокодайлска кожа, тясна блузка с шпиц яка, каубойска шапка, пръстени, гривни, ла  нци, над половин кило злато, часовник, Нокиа, чаровна усмивка, интелект, поне 30 книги в главата, поне 2 по 120 лева в джобовете, кредитни карти, карта за Хепи и Била. Идва към пичето, небрежно маха с Нокиата към компанията си, намига им и казва на девойката (задължително манекенка), че иска да играят заедно. Коя жена би отказала все пак, а?
Аз, ама не за друго нали знаеш, че те обичам, та няма да има нужда даже да намигаш.Heart Eyes txtloves Two Hearts  mrstraetz  love001

# 19
  • Мнения: 5 299
Провокирана от предстоящата тема на "Сблъсък" за тази неделя, реших да се допитам и до вас. Какво мислите по въпроса? Ако отговорът ви е "ДА", подкрепете с някаква смешна (или жалка) случка. Ако е "НЕ" - обосновете се.

Жалки свалячи са хомосексуалистите. Те не са мъже, даже и жени не са ами са си трети пол. Което си е Ве група при всички положения. Въпросът е абсурден, а логиката липсва.

Ако трябва все пак да се принизя дотам ще ти кажа кое що. Отговарям за моята среда - аз отрепки не познавам все пак. Представете си следната сцена всеки ден. Спира Мерцедес с лесен номер, от него излиза атлетичен балканец с обувки/ботуши от крокодайлска кожа, с дънки, колан от крокодайлска кожа, тясна блузка с шпиц яка, каубойска шапка, пръстени, гривни, ланци, над половин кило злато, часовник, Нокиа, чаровна усмивка, интелект, поне 30 книги в главата, поне 2 по 120 лева в джобовете, кредитни карти, карта за Хепи и Била. Идва към пичето, небрежно маха с Нокиата към компанията си, намига им и казва на девойката (задължително манекенка), че иска да играят заедно. Коя жена би отказала все пак, а?
Жоре, ти ако беше жена, щеше ли да се навиеш? Wink

# 20
  • Мнения: 3 423
Не, българските мъже не са жалки свалячи.
Както и френските, както и немските, както
и чукчите, както и турците, както и арабите,
както и марсианците, както и Жоро нула едно.
Няма какво да паушализираме нещата. Това,
че някоя е попаднала на някого, дето й се е
сторил такъв или онакъв, си е лично неин проблем.
Просто не му е целевата група. Жалко е, когато
някой се пъне където не му е мястото и когато
бива отхвърлен. Всичко останало си е в реда на нещата.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Жоре, ай смени ги вече тези крокодайлски кожи и тая шапка де... А половината кило злато доста простее, ша ме извиняваш  ooooh! За 30- те книги  Stop - ако интелектът се измерва в прочетени книги  ooooh!

Жалък сваляч- примерът е даден вече  Crazy

# 22
  • Мнения: 822
Жоре, ти ако беше жена, щеше ли да се навиеш? Wink
Това,че не е жена,не му пречи пак да се навие...Ти как мислиш си изкарва парите?С 30-те книги мозък ли?За да получиш,първо трябва да дадеш... Mr. Green
Жоре,и аз викам,да си свалиш крокодилите,че ги изтърка вече...Случва се,да срещнеш и манекенка с мозък.Ако поне малко има такъв,надали ще хукне след всеки селянин с каубойска шапка...А недай си се пише и природозащитничка (те обичат да демонстрират подкрепата си за разни каузи),ще прати и теб и крокодилите ти в зоо-музея....
Не се излагай така...Заложи на секси-спортния стил!Предполагам имаш достатъчно пари,да се консултираш със стилист...Модата на Дънди Крокодила отдавна отмина... Peace

# 23
  • Мнения: 7 112
 Злато + tooth. Сразена съм. Изтекох (от отврат)
Не мисля, че българските мъже се различават от себеподобните си в южна Европа.

# 24
  • Мнения: 239
Провокирана от предстоящата тема на "Сблъсък" за тази неделя, реших да се допитам и до вас. Какво мислите по въпроса? Ако отговорът ви е "ДА", подкрепете с някаква смешна (или жалка) случка. Ако е "НЕ" - обосновете се.

Жалки свалячи са хомосексуалистите. Те не са мъже, даже и жени не са ами са си трети пол. Което си е Ве група при всички положения. Въпросът е абсурден, а логиката липсва.

Ако трябва все пак да се принизя дотам ще ти кажа кое що. Отговарям за моята среда - аз отрепки не познавам все пак. Представете си следната сцена всеки ден. Спира Мерцедес с лесен номер, от него излиза атлетичен балканец с обувки/ботуши от крокодайлска кожа, с дънки, колан от крокодайлска кожа, тясна блузка с шпиц яка, каубойска шапка, пръстени, гривни, ланци, над половин кило злато, часовник, Нокиа, чаровна усмивка, интелект, поне 30 книги в главата, поне 2 по 120 лева в джобовете, кредитни карти, карта за Хепи и Била. Идва към пичето, небрежно маха с Нокиата към компанията си, намига им и казва на девойката (задължително манекенка), че иска да играят заедно. Коя жена би отказала все пак, а?
Жоре, ти ако беше жена, щеше ли да се навиеш? Wink

Не ме вкарвай в такива филми маце, че почнах веднага да се чудя какво е това топло-студено едва на 35 години.

# 25
  • Мнения: 239
Жоре, ти ако беше жена, щеше ли да се навиеш? Wink
Това,че не е жена,не му пречи пак да се навие...Ти как мислиш си изкарва парите?С 30-те книги мозък ли?За да получиш,първо трябва да дадеш... Mr. Green
Жоре,и аз викам,да си свалиш крокодилите,че ги изтърка вече...Случва се,да срещнеш и манекенка с мозък.Ако поне малко има такъв,надали ще хукне след всеки селянин с каубойска шапка...А недай си се пише и природозащитничка (те обичат да демонстрират подкрепата си за разни каузи),ще прати и теб и крокодилите ти в зоо-музея....
Не се излагай така...Заложи на секси-спортния стил!Предполагам имаш достатъчно пари,да се консултираш със стилист...Модата на Дънди Крокодила отдавна отмина... Peace

Аз не знам в кой квартал си била заключена през последните 4-5 години, но по центъра модата я правят такива като мен. Не съм сигурен, че осъзнаваш за какво става дума и при всички положения не се сещаш за какво говоря.

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

 Коя жена би отказала все пак, а?
Aз, но не съм манекенка.
Има и жалки има и свестни, не може така лесно да се обобщи.
Много ми се струва, че един от жалките е горецитирания, но може и да греша, поне такава представа съм придобила от писанията му.

Е като не си манекенка или мъж какво ще знаеш за българските свалячи тогава? Аз давам ли си мнението по повод израело - палестинският конфликт, а?
Жорко отворко hahaha hahaha hahaha

# 27
  • Мнения: 7 474
Ако са като Панайотко- идиотко са жалки Confused и са много за жалост Tired, но хубавото е , че има и нормални, романтични и умни мъже, заради , които си струва  Hug

# 28
  • Мнения: 822
Аз не знам в кой квартал си била заключена през последните 4-5 години, но по центъра модата я правят такива като мен. Не съм сигурен, че осъзнаваш за какво става дума и при всички положения не се сещаш за какво говоря.
Много си прав,че последните 4-5 години не съм се пускала по Софийското стъргало...И слава Богу!Ако тук тръгнеш в този си вид,ще те вземат за бушон с обратно завъртане...А тези с каубойските шапки гонят говедата на север...Няма лошо,най-важното за човека е ,да е щастлив и доволен от и със себе си...Дори и да гони говедата...
Не знам,какви свалячи са българските мъже,но вече наистина ми става жал за тях,дори и да не са жалки... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 239
Ако са като Панайотко- идиотко са жалки Confused и са много за жалост Tired, но хубавото е , че има и нормални, романтични и умни мъже, заради , които си струва  Hug

Благодаря ти, бейби.

Общи условия

Активация на акаунт