Шумен - 10

  • 12 156
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Smallville
  • Мнения: 994
Отдавна не съм се включвала,така че по ред на номерата.
Честити рождени дни на всички дечица,да са живи и здрави и много да радват мамите и татковците си. newsm59
 Рали,честито книжка,много базаварийни километри да навъртиш. newsm01
Тони,честит рожден ден и на теб,много здраве пожелавам,другото се купува Gift
Лимонче,бях се затъжила за теб    bouquet
Тарталета,дано скоро оздравее детенце Praynig
И най накрая да ви почерпя.

Днес моето момиченце става на 10 години,кога минаха newsm78

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 09:43 от danibaby

# 271
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Дани, да ти е жива и здрава дъщеричката и само да те радва   bouquet
Рале, честита ти книжка! езаварийни "полети" ти пожелавам  Hug
Въпреки всичко започнах на Силия АБ, защото Надя ме уплаши като каза колко е пълна болницата в този момент. Те с Алекс са в детското от петък  Confused Александра кашля ужасно, бухат я с АБ... Дано до Коледа ги изпишат, че да си изкарата празниците хубаво  Praynig Praynig Praynig

# 272
  • Мнения: 112
Честит Рожден Ден на малкото сладко Мими! Пожелаваме й да расте много здравичко и щастливо детенце и скоро мама да я зарадва с новината, че ще си има малко братче или сестриче!  Hug Много целувки и приятно изкарване на празника!
Дани, да ти е жива и здрава и много много да ви радва!

# 273
  • Мнения: 2 609
Рали, честита книжка мила! Безаварийно каране и дъъълги пътешествия с колата!


  Дани, да ти е жива и здрава дъщеричката! Само радост да ви носи!

# 274
  • Мнения: 903
Dani, честита рожденничка и от мен  bouquet Пожелавам ви да ви е жива и здрава, умна и красива.

# 275
  • Мнения: 4 370
Дани , честита ти рожденничка! Да ти е жива и здрава и само хубави мигове с нея!

Олеее, стига с тези болести ! То и мен ме тръшна вчера грипа и сега ходя с едни маски тука. А Ивко, милия, както е свикнал все да ми се гуши, незнам.
А колко подаръци вече получи за Коледа. Под елхата е пълно. Пристигат постоянно разни колети от приятели. То било много весело с дете по Коледа!    ura

# 276
  • Мнения: 122
Дани, честита ти рожденничка. Да ви е жива и здрава.  bouquet
Рале браво на теб. Хайде лек път ти желая по европейските пътища на България.

# 277
  • Мнения: 67
Дани,да е жива и здрава дъщеричката ти,нека й се изпълнят всички детски желания! Все се каня да мина да те видя и макар,че вече унито е във ваканция, аз не мога да си почина,тъй като ме изненадаха с това,че другия семестър ще преподавам и почнах от сега да разучавам учебника. Но обещавам,че ще дойда в салона ти Simple Smile

# 278
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Според мен се има предвид детски дом за отглеждане на деца  Peace
Peace

благодаря и на двете, исках да събера повече мнения по темата, че се беше забъркала една каша . . но по последни сведения (засега устни) това е и становището на НОИ. Като вашето.
Много слънчево детство на рожденничката, макар със закъснение и по-малко дупки по пътищата пред новата шофьорка-мама Simple Smile!
Надявам се през лятото да се запозная лично с повечето от вас, освен ако не сте по почивки по морето Laughing Дано все някой остане да ме ориентира в обстановката тогава

# 279
  • Шумен
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен. Благодаря ви за пожеланията  Hug. И аз вече съм мама. Ео и малко снимки на Алекс.
Снимки Алекс

# 280
  • Мнения: 903
Vi-ki, голяма красавица е Алекс  bouquet

# 281
  • Smallville
  • Мнения: 994
Vi-ki,честито,получила си най ценния коледен подарък.

Весела коледа на всички!!!
Желая ви много здраве и късмет
и старецът да не ви подминава,с много подаръци да ви дарява...

# 282
  • Мнения: 112
Честита Коледа, желаем ви много здраве, щастие, безкрайно много късмет и любов. Нека магията на този празник е в нас през цялата година. Весели празници!

# 283
  • Мнения: 2 609
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО И ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!!
                       
Бъдете здрави и щастливи, вие и вашите семейства!!!
Много подаръци под елхите и любов в сърцата!


# 284
  • Мнения: 903
Весела Коледа и от мен. Пожелавам ви най-прекрасните неща на света. Здраве и любов в семействата ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт