🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 6 - След края на сезона

  • 47 120
  • 364
  •   1
Отговори
# 60
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В Испания започна МШ за известни. Първата участничка, която напусна, е певица. Казва се Тамара. Какво казва тя?

"Това не е кулинарен конкурс. Елминацията ми беше несправедлива. Имаше хора, които знаят по-малко от мен за кухнята. Готвя от 8-9-годишна.

Видях повече реалити, отколкото кулинарен конкурс. Остава този, който привлича повече внимание. Аз се подготвях повече за готвене, отколкото за правене на шоу. Може би с излизането ми направих шоу".

Бих ѝ казала: "Тамара, добре дошла в реалността".

# 61
  • Мнения: 19 551
Ооо, ще се гледа. По La 1 и TVE Internacional, нали?

# 62
  • Испания
  • Мнения: 37 503
La 1

Не знам дали се отваря извън Испания, но тук е първият епизод:

https://www.rtve.es/play/videos/masterchef-celebrity/programa-1/6093888/

# 63
  • София-Младост
  • Мнения: 24 062
Отваря се, но...е на испански хаха...а е 3 часа..разкош
Въпреки това бих го изгледала с кеф.

# 64
  • Мнения: 49
Преди малко в "120 минути" беше гост Силвена Роу и заяви, че ще има ново кулинарно предаване в ефира на bTV от февруари 2022 г. Ще се излъчва и през есента догодина. Все пак липсата на MasteChef ще бъде запълнена донякъде през пролетта.

# 65
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Отваря се, но...е на испански хаха...а е 3 часа..разкош
Въпреки това бих го изгледала с кеф.

Ами да, на испански е.


Eдни и същи изтъркани приказки.

Тя започва собствено предаване от февруари 2022. Питат я за менюто ѝ на Малдивите. Значи, меню, а тя обяви в ИГ, че отваря ресторант. Тази жена лъже.

Предпочитам МШ.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 19:16 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 66
  • Мнения: 33 614
Аз поръчах книгата и, да видим.

# 67
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Chef Силвена Роу: Следващата ми книга ще бъде за детското хранене

Надявам се, че следващото ѝ появяване няма да е в прогнозата за времето.

# 68
  • Мнения: 19 551
Аз я гледах в "Преди обед" на живо. Говореше за "фиромонити" и за "истéствината мъжка миризма", хехе. Много интересни неща за Дюбай и Абу Даби каза, за велоалеити, спиркити, автобусити и колѝти Wink
А всички се засмяха като каза "толкова много поръчки, чи направо сa счупѝ сайта" Grinning
А този четвъртък от 16.00 ще готви в новата ИКЕА в Mall of Sofia. Който има от новата й книга, ще разпише Wink

# 69
  • Мнения: 19 551
Юхууу, да се похваля. Имам си снимка със Силвена Роу, с автограф на книгата (с пожелание wow wow wow). Питах я за последното клипче в тубата с кюнефето… дето се води уж турско, не е ли арабско (кнаафа), тя каза “абе палистинско си е” Grinning
Mall of Sofia днес беше озвучен от пловдивски диалект. Всичко е уау, всичко е маша̀лла, имаше и агитация за “ваксинити против ковѝд” и т.н. Wink С 2 думи: пийте много  витамин Д против ковѝд, поне няма да се тръшнете болни (пие се не едновременно с храненето). Сурови ядки не се ядат след 16 часа, че трудно се обработват от организма. От мазнините само качествен зехтин и масло. Без олио и маргарин. Мазнината от авокадо също много полезна. Никакъв джънк фууд … и така Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 15 958
Ресторантът на Севда е спечелил награда.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 042
Заслужено, наистина е много, много вкусно!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ресторантът на Севда е спечелил награда.


Севда се оказа най-заслужилия МШ. Единствената, която направи ресторант с парите, та и се разви много. Браво!
Божана и тя е това прави, ама май няма ресторант точно?

# 73
  • Мнения: 19 551
Аз поръчах книгата и, да видим.

Доволна ли си от книгата? Аз мисля, че е супер. Има и QR код с 15 подкаста.
Публикувам го тук, който иска може да си го сканира с телефона и таблета и да си слуша 15-те кратки интервюта на Деси Стоянова със Силвена за здравословните храни, те са на различни теми.

# 74
  • Мнения: 33 614
Да, харесва ми книгата.

Общи условия

Активация на акаунт