🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16

  • 32 406
  • 779
  •   1
Отговори
# 30
  • Испания
  • Мнения: 37 503
При предните две участия имаше ли житейски партньор? Определено е решила де са похвали с тоз...охлюв. Да си рупат чесън и да се скрият в черупките си.

Да ѝ дава Манчо плакета и да не ни тормози с повече ПР участия!

Абсолютно.

По пътя да вземат и готвача барабар с прясната му мащерка. Амин!

# 31
  • Мнения: 4 150
На мен пък тоя пън ми изглежда много контролиращ. Не случайно Геридон за всичко се съобразява с него, а и явно той й поддържа стандарта.

# 32
  • Мнения: 794
Житейският партньор е шеф на болницата, на която тя е Пи Ар т.е шефа й е това.

# 33
  • Мнения: 9 033
Може. Трябва ми повече време за наблюдение засега не съм сигурна. Joy

# 34
  • Мнения: 6 493
На мен пък тоя пън ми изглежда много контролиращ. Не случайно Геридон за всичко се съобразява с него, а и явно той й поддържа стандарта.

Житейският партньор е шеф на болницата, на която тя е Пи Ар т.е шефа й е това.

О, не съм се съмнявала, че е простосмъртен продавач на зеленчуци. Wink

# 35
  • Мнения: 318
Оффф абсолютно подготвена била и всичко изпипано,само тя обаче ползва помощ и трябва да и се отнемат точки а той я хвали…

# 36
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Две софийски болници са глобени заради нарушение на Националния план за ваксинация и пререждане при имунизирането на приоритетните групи. Това обявиха от Столичната РЗИ след направена проверка.

Двете лечебни заведения са Многопрофилна болница за активно лечение „Сердика“ и Специализирана болница за активно лечение „Свети Лазар”. На управителите ще бъде наложена имуществена санкция от 500 до 2000 лв., като размерът не се съобщава.

В болница „Сердика“ PR-мениджърът Гери Дончева пререди някои от медиците в началото на тази година и казусът предизвика редица дискусии относно плана за ваксинация.

35-годишната ТВ-водеща е приятелка на управителя Емил Янков, който е син на д-р Методи Янков - член на УС на Националния съвет на частните болници.


https://boulevardbulgaria.bg/articles/prerezhdaneto-na-pr-kata-g … -bolnitsa-serdika

# 37
  • Мнения: 11 999
Хах, похвали се с охлювите. Поруфабрикат,  но от Манджо ни дума.

# 38
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
язък за другите четирима участника , Герито заби десетката за най досадния , мрънкащ, капризен , претенциозен и смотан участник , пууу

# 39
  • София
  • Мнения: 15 458
Олеле, ми повечето неща ги готви партньорът по живота и.И защо всички "влезнат" във фурната, а не влизат? От къде е тази Гери?И наистина Манчев нищо не каза за партньора, даже я похвали, че се е справила сама.

# 40
  • Мнения: 4 150
Житейският партньор е шеф на болницата, на която тя е Пи Ар т.е шефа й е това.
Ахааа, ама разбира се Wink.
Манчо е потресаващо непоследователен - много хубаво си била сготвила тиквичката. Моля? Е как не й каза - скри я в този турлюгювеч, пардон, рататуй!
Голям тъпир е!

# 41
  • Мнения: 9 481
Мистик, благодарско за темата!

Това с менюто - на всички гости дето им идвали..айде нема нужда! Префърцунени тъпотии; иначе масата е върха- мн. ми хареса!

# 42
  • Мнения: 8 214
Ауууу, с роклята за ваксината! Вай, вай,вай!

# 43
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ауууу, с роклята за ваксината! Вай, вай,вай!

Точно.

# 44
  • Мнения: 11 999
Манчо и за тиквичката забрави.

Общи условия

Активация на акаунт