Има ли качили 20кг до 7мес.???

  • 2 209
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 156
Има - не се ограничавах. И с двете бременности не стигнах до родова дейност и се наложи секцио. Може да е от многото килограми. Но пък така не усетих никакви болки и нямам нищо против да рода и още едно Simple Smile  По принцип ако можеш се ограничавай. Гинеколога само ми четеше конско.

# 16
  • Мнения: 155
С първата бременност тръгнах от 58-влезнах да раждам 100кг,две седмици преди термин Mr. Green,родих безпроблемно и за около 10 месеца си върнах формата-на 59кг.Имам проблеми с бъбреците и събирах много вода може би това беше една от причините.За сега съм +10,но последните 2месеца качих по 3кг-та ще видим какво ще се случи до края Wink.Абе важното е да се чувстваме добре,а пък после с воля се свалят.

# 17
23 кг,бях качила в 7ми месец,до края на бременността 25.Може би щяха да бъдат повече,но mи назначиха строга диета след 7-мия месец.Имах гестационен диабет(висока захар),това беше обяснението за многото килограми.Възстанових се  сравнително бързо,за около година.
Ти правила ли си някакви изследвания във връзка с качването на кг?
няма смисъл да го пиша същото..и аз съм на диета и спрях да наддавам, имам още 2 месеца, обаче повече от 2-3 кила едва ли ще кача

# 18
  • Мнения: 679
Здравей и от мен Simple Smile
Моя близка до 5 месец беше качила над 20 кг. - и на нея доста и се хапваше. Но мисля, че ще е по-добре да се ограничиш малко, за да нямаш проблеми в последствие - имам предвид високо кръвно, отоци и т.н. Не искам да те плаша, но така ще е по-добре и за теб и за бебчо.
Пожелавам ти леко и безпроблемно бременеене, успех !!!

# 19
  • Мнения: 2 849
Има ,има . PeaceДо края качих 28 кг ,бях станала 86 кг на височина 165 . BlushСега ми остават още 6 да си върна кг .

# 20
  • Мнения: 1 165
И аз съм от качилите доста.Не се безпокой толкова за килограмите сега.
 Лошото е, че после трудничко се свалят ooooh! и сега и аз се ядосвам,че ядох по 2 банички за закуска и по 1 шоколад вечер+почти литър прясно мляко....
Моля Ви не коментирайте! Wink

# 21
  • Мнения: 2 677
Аз качих 25 килограма точно до седмия месец. Последните два месеца обаче си трупнах само 1,8 кг и те отидоха единствено при бебето.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз качих 33 за цялата бременност, но в момента бързо ги свалям ...

# 23
  • Мнения: 1 186
Аз бя качила 25кг. и сега отново съм както преди-44кг.Нямахникакви проблеми през бременността...даже се чуствах много добре с толково кила отгоре....дори сега отново искам да съм толкова...защото изобщо не искам да съм слаба...въпреки че от както се помня все съм 44кг.  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 456
Всичко е много индивидуално! Аз бях качила 23 и нямах никакви, ама никакви проблеми със свалянето им- станах си 52-53 колкото си бях преди това за 3 месеца.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз качих малко над 20 до 7 месец, а до края 38 кг Embarassed От болницата се прибрах минус 17, останалите свалих за 5-6 месеца без особени усилия

# 26
  • Мнения: 592
Аз също съм + 20 кг -7 месец съм. През първата бременост качвах по същият начин,до края качих 28 кг и след 1 година ги бях свалила.

# 27
  • Мнения: 2 000
И аз бях качила 20 кг до седмия месец, а до като родя станаха 27 кг. Никакви проблеми нямах от това освен, че много ми пречеше корема и не можех да се наведа. Свалих ги за 15 месеца. Това беше през първата ми бременност. Вторият път вече качих само 13 кг  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 030
Най-добрата ми приятелка качи 36 кг за цялата бременност, беше й много странно, че аз качих 9 до края

# 29
  • Мнения: 3 929
Ами, аз качих почти 20 кг до 7 месец, а общо 23 за цялата бременност. Висока съм 176 см. Въобще нямах проблеми от теглото, даже се чувствах доста лека. Кръвното ми беше нормално. Искам да отбележа даже, че се хранех съвсем нормално, даже на моменти изобщо не се хранех добре, и въпреки това пълнеех, по-скоро качвах килограми, но явно повечето са били вода, защото много бързо ги свалих след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт