Как да напълнея

  • 2 305
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Popovo
  • Мнения: 571
Инна ще дадеш ли малко и на мен моля  Praynig. Аз съм 170 см и тежа 49, иска ми се да сложа малко месце, но само от кръста нагоре  Mr. Green
Хапвам си всичко от което се пълнее, но ефект никакъв, затова ще следя темата.

# 16
  • Мнения: 369
Това за диетолога не се бях сетила Thinking  да ама къде да го търся  newsm78 А и някак си точно това май ми трябва някой да ми каже какво точно и по колко да ям . Като меню за седмицата и аз хоп -хоп хапвам . Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз ще следя темата. При мен борбата е да не падам под 50 кг. /висока съм 1,70 см./, защото вече ставам грозно слаба, иначе килцата са ми пропорционално разпределени и от всичко си имам.
Цигарите спрях, тъпча се постоянно с тестени храни, сладкиши, мазничко, но не наддавам...Един ден да не ям като хората и на другия съм минус 0,5 до 1 кг.  Sick

# 18
  • Мнения: 1 455
От рибеното масло не се пълнее!!!
Наблягай на въглехидратите и не се тъпчи със сладко, пици и мазнотии, защото това не е здравословно. Яж жито, леща, боб, сирене, кашкавал, пълнозърнест хляб, мед, банани, грозде, круши, картофи, ориз, пълнозърнести макарони и спагети,  млечни шейкове. Може да си купиш и протеинови напитки от магазините за хранителни добавки (има такъв на Пиротска) - безвредни са и ще ти помогнат да трупнеш някое и друго килце.
Момичета, не е лошо да изследвате хормоните на щитовидната жлеза, ако толкова отслабвате и трудно качвате. Може да има хипер функция, от което метаболизмът работи на много бързи обороти и това се овладява само с хапчета, предписани от Ендокринолог!

# 19
  • Мнения: 369
От рибеното масло не се пълнее!!!
Наблягай на въглехидратите и не се тъпчи със сладко, пици и мазнотии, защото това не е здравословно.

Аз не мога и да ги ям тъй-като имам проблеми с жлъчката и заради нея не мога да се храня достатъчно . Ще трябва да премахна този проблем явно за да ям по повече  newsm78 и от всичко

# 20
  • Мнения: 8 505
Момичета, не е лошо да изследвате хормоните на щитовидната жлеза, ако толкова отслабвате и трудно качвате. Може да има хипер функция, от което метаболизмът работи на много бързи обороти и това се овладява само с хапчета, предписани от Ендокринолог!

Според мен (почти) всяка от нас би усетила,ако има хиперфункция на щитовидната жлеза.Все пак загубата на тегло е само един от симптомите.
Иначе аз вече се отказах.Не само че не успявам да кача малко,ами продължавам надолу ConfusedЕдинствено цигарите не съм спряла,но поне на този етап не мисля да го правя.

# 21
  • Мнения: 811
Наблягай на въглехидратите и не се тъпчи със сладко, пици и мазнотии,

и ще си стегната,а не отпусната
трябва ти диета,въглехидратната диета(НВД) е подходяща,но  трябва да приемаш всеки ден не по-малко от 2000 калории

потърси в tialoto-има много информация

# 22
  • Мнения: 1 615
Напълно съм съгласна, че от рибеното масло не  се пълнее. Нещо подобрявало при проблеми с апетита. За друго го взимам на детето си, не съм обърнала внимание на точната формулировка. Предложих внимателен прочит именно на нея.
На желаещите - все още предлагам килца Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Според мен (почти) всяка от нас би усетила,ако има хиперфункция на щитовидната жлеза.Все пак загубата на тегло е само един от симптомите.
Иначе аз вече се отказах.Не само че не успявам да кача малко,ами продължавам надолу

Съгласна  Peace
Ето какви са останалите симптоми при хиперфункция /хипертиреоидизъм/ на щитовидната жлеза: тремор /треперене/ на крайниците; резки промени в настроението; слабост; диария;  сърдечна аритмия; непоносимост към топлина; скъсени менструални периоди; изтъняване на космите на косата /или опадане на косата/; ускорен пулс; безпокойство; увеличена щитовидна жлеза.

# 24
  • Мнения: 1 455
Ух, дано никой няма проблеми с щитовидната жлеза, но го написах, защото леля ми имаше само два симптома - отслабването, въпреки обилното хранене и по-честото изпотяване.
Скорпионче, Рефлекс, Нати, стискам палци в борбата с качването на килограми!

# 25
  • Мнения: 534
Пий Герикапс или бирена мая-те повишават апетита и благодарение на тях успях да мина от 45кг. на 51кг. и вече приличам на човек.
Но да знаеш,че като пиеш Герикапс и свършиш опаковката,трябва да направиш 1мес. пауза,не се притеснявай и двете са витамини,но пак не прекалявай.Успех   bouquet

# 26
  • Мнения: 369
Според мен (почти) всяка от нас би усетила,ако има хиперфункция на щитовидната жлеза.Все пак загубата на тегло е само един от симптомите.
Иначе аз вече се отказах.Не само че не успявам да кача малко,ами продължавам надолу

Съгласна  Peace
Ето какви са останалите симптоми при хиперфункция /хипертиреоидизъм/ на щитовидната жлеза: тремор /треперене/ на крайниците; резки промени в настроението; слабост; диария;  сърдечна аритмия; непоносимост към топлина; скъсени менструални периоди; изтъняване на космите на косата /или опадане на косата/; ускорен пулс; безпокойство; увеличена щитовидна жлеза.


Ох нямам ги тия симптоми  Praynig освен може би резките промени на настроението но според зависи .
 
Пий Герикапс или бирена мая-те повишават апетита и благодарение на тях успях да мина от 45кг. на 51кг. и вече приличам на човек.
Но да знаеш,че като пиеш Герикапс и свършиш опаковката,трябва да направиш 1мес. пауза,не се притеснявай и двете са витамини,но пак не прекалявай.Успех   bouquet
А колко трябва да изпия ? Под опаковка имаш предвид че вътре може и да са два блистера така ли  newsm78 Embarassed

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 пий по две кила, ще качиш , повярвай  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 042
пий по две кила, ще качиш , повярвай  Mr. Green

 newsm78 Две кила какво!? newsm78

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
пий по две кила, ще качиш , повярвай  Mr. Green

 newsm78 Две кила какво!? newsm78

хапчета, какво

Общи условия

Активация на акаунт