Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 83

  • 41 802
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 547
Момичета, ако има пациентка на Цветков, която си пише с него по вайбър, може ли да ми пише на лични да питам нещо?

# 706
  • Мнения: X
Дами ,понеже по - назад коментирахте повишаването на цените ,искам да ви кажа ,че вече РВМС е 330лв.В Неделя ми предстои поставане ,но днес ме информираха ,че вече е на тази цена ......

# 707
  • Мнения: 547
Благодаря Simple Smile А някой знае ли, каква е причината за шоковото повишаване на цените? Интересно ми е...

# 708
  • Мнения: 509
Всичко много повишено Sad и кръвта

# 709
  • Мнения: 75
Момичета, искам да споделя, че днес резултата ми след трансфер на балансиран ембрион, доказан с ПИД/PGD, беше отрицателен. Случвало ли ви се е да е така? При условие, че имунология, тромбофилии, щитовидни хормони, цв. снимка, биопсия, хистероскопия, акупунктура - всичко това е направено и е наред. Не знам вече къде да търсим проблема. Изтощени сме доста вече.

# 710
  • Мнения: 413
Съжалявам Feriya, вярвай че следващия път ще е вашият.
Шанс да не се получи дори при перфектни обстоятелства винаги има.
При последния трансфер, който имах аз (успешен) бях по същия начин, балансиран ембрион, перфектни кръвни, поставено лепило, при трансфера доктора ми каза така...ние направихме най-доброто, което можем, трансфера много хубав, ембриона хубаво, поставен на правилното място, сега да се молим на господ, че и ще се получи...освен медицинските показатели, явно си има и доза късмет, което изобщо не е утешително и за съжаление има неща, на които не можем да повлияем...
Желая ти успех следващия път, горе главата и никакво предаване, ще се получи 😘😊

# 711
  • Мнения: 103
Здравейте,

Имаме заповед за инвитро на ЕЦ в Надежда. Бихте ли споделили какво сте заплащали отделно като изследвания и т.н.
Стреснах се от новият ценоразпис и трябва да си направим финансовата сметка.

# 712
  • Мнения: 75
Здравейте,

Имаме заповед за инвитро на ЕЦ в Надежда. Бихте ли споделили какво сте заплащали отделно като изследвания и т.н.
Стреснах се от новият ценоразпис и трябва да си направим финансовата сметка.
При заповед на естествен цикъл се поемат от фонда 4 пункции, 1 трансфер, прегледите, оплождане, замразяване и съхранение 1 месец. Останалите неща си ги плащаш.

# 713
  • Мнения: 303
Здравейте.  Някой да има останал Пролутекс ?

# 714
  • Мнения: 103
Здравейте,

Имаме заповед за инвитро на ЕЦ в Надежда. Бихте ли споделили какво сте заплащали отделно като изследвания и т.н.
Стреснах се от новият ценоразпис и трябва да си направим финансовата сметка.
При заповед на естествен цикъл се поемат от фонда 4 пункции, 1 трансфер, прегледите, оплождане, замразяване и съхранение 1 месец. Останалите неща си ги плащаш.
Feriya, благодаря.
Значи всички хормони и други кръвни ако има, плюс някоя друга инжекция са за наша сметка. Като включим и ковид тестове, вирусологии, т н., пътни, накрая като се тегли чертата и става "чудно". Поне вирусология, микробиологии и цитонамазка от други лаборатории признават ли?

# 715
  • Мнения: 215
Признаха ми на мене и вирусологии и микробиология и цито и антигенен дори от друга лаборатория. То преди беше трудно с тез цени, сега съвсем. Назначават ми разни неща, дори не ме питат и не ми казват и айде на каса. Ами омръзна ми на мене като поп през три месеца едно и също, поне пътните да си покрия с разликата в цените, пак е нещо. В Рамус има разни пакети, който съм комбинирала и ми излиза вирусологията около 35 лв. И антигенния беше къде къде по-евтин.

# 716
  • Благоевград
  • Мнения: 2 870
Момичета, в РЗИ вирусологиите преди инвитро са безплатни. Правила съм 2 пъти И не съм платила и стотинка. Попитайте. Успех на всички Simple Smile

# 717
  • Мнения: 38
Здравейте, доколкото чета, има доста голямо поскъпване в цените в Надежда, включително и за съхранението на ембриони. Имаме едно останало ембрионче, което най-вероятно няма да използваме и обмислям да прекратя договора, защото поддържането и заплащането занапред ще ни дойде непосилно /за последната година също не сме платили/. Ако някой друг е прекратявал договор за съхранение, моля да ми пише на съобщение, за да не спамя темата. Моля да ме извините, ако въпросът ми ви се стори неуместен в тази тема. Успех на всички!

# 718
  • София
  • Мнения: 144
Аз имам следният въпрос.

От 15 месеца съм пациентка на Надежда, на един и същ лекар който няма да споменавам и за почти 10 пункции съм извадила едва няколко яйцеклетки (на 40г съм с НЯР).

Въпросът ми към вас е - нормална практика ли е цикъл след цикъл, пациентки в напреднала възраст да се редим на "прегледи" от по 3-5 минути (със събличането), видимо резултатите да са много посредствени, и от тоя лекар да няма грам инициатива да се пробва някаква нова терапия, било то медикаментозна или билкова, а всичко което се чувам всеки път е ела след 2 дни, ела другата седмица ...  Аз идвам вече 15 месеца, една торба пари дадох, остарях в тая болница и нищо смислено като опит за решение не чух.

При вас така ли протичат нещата при различни лекари, в различни болници ...?

# 719
  • Мнения: 509
Имат ниско Амх

Общи условия

Активация на акаунт