За зълвите - разбрахме, а с етървите как сте?

  • 3 059
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Разбираме се.

# 16
  • в къщи
  • Мнения: 467
Много е готина-разбираме се чудесно. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 718
Ужас...  smile3515 smile3511 smile3512 tantrum

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 392

и при нас!
Абе не е за разправяне!               

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Когато се видим си говорим нормално, разбираме се.Нямам нищо против нея, но се виждаме през 2-3 месеца.По телефона не контактуваме Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
мЪЖЪТ МИ ИМА БРАТ.нЕ Е ЖЕНЕН   И чАКАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С ПОРЕДНАТА.ДОСЕГА НЕ Е СРЕщАНАЛ ЖЕНАТА НА ЖИВОТА СИ
ЖИВЕЕ И МИСЛИ САМО ЗА МАМА ---СВЕКИ.

# 21
  • Мнения: 656
И ние се разбираме, виждаме се всеки ден Grinning

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цитат
защото е разведена с дете ...
При нас беше обратното - аз съм разведената с дете и етърва ми беше втълпила на всички, че от това следва, че съм к...а, нищо че връзката ми с девер и е едва втората в живота ми. Още си рева заради тези думи и се чудя как може хора в 21-ви век да дават такива определения и в същото време да се хвалят с десетките си връзки преди брака, но това е моята етърва; не мисля, че някога ще го преживея  Cry

# 23
  • Мнения: 1 403
 Ужас...  smile3516  Но за сметка на това пък си имам снаха слънце  smile3534 ( на брат ми, жената)

# 24
  • Мнения: 686
Разбираме се, излизаме на кафе от време на време по женски и си обсъждаме мъжете  Simple Smile Много се забавляваме!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 764
Имам етърва, с която взаимно не се харесваме. Тя е приятелка с бившето гадже на мъжа ми и така и не ме прие. А когато им бяхме на гости за сбора на нейното село с преспиване, на сутринта мъжете отидоха по някаква работа, тя сипа на котката си мляко за закуска и така и не се сети да даде на моето дете на 2 г. тогава, а аз не си поисках, защото съм на чуждо място. Отказваше да идва в нас на гости, когато по рожденни дни сме ги канили те отказваха, искали да ги изведем на заведение, но не и в нас. Е, не сме ги водили да ги черпим навън, когато се видим си говорим, но от моя страна е само от възпитание, не я уважавам въобще. Разликата в годините ни е 20, тя е по-голяма и въобще не ми липсва общуването с нея, нямаме никакви общи теми. Девер ми се отбива често в нас, говорим си нормално. В началото много се връзвах на номерата на етървата, но вече не ми пука (все пак вече имам 10 год. семеен живот).

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние се разбираме, виждаме се от време на време в обедните почивки  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 446
Когато се видим си говорим нормално, разбираме се.Нямам нищо против нея, но се виждаме през 2-3 месеца.По телефона не контактуваме Confused
Peace

# 28
  • Мнения: 1 165
Етърви,зълви,аз искам да кажа добра дума за снаха си(жената на брат ми)-тя е най-добрият човек ,който съм срещала.Невероятна е.Изключително позитивна и добронамерена,винаги мога да разчитам на нея.Благодаря на Господа ,че ни събра!Како-  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 491
И аз се разбирам с моята

Общи условия

Активация на акаунт