Вижте как ни лъжат жените

  • 7 103
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
По същия начин, жени, мъже, всички минават такава обработка  Sunglasses някой да пуска клипче, ако има  Laughing

е, за тва говорим, де... 
Бих искала и аз да видя мъжка обработка Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 406
това въобще не е лъжа, Свил, и ако не знаеш, жените се подлагат на всичко това заради вас- мъжете...да си плакнете очите Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 10 758
това въобще не е лъжа, Свил, и ако не знаеш, жените се подлагат на всичко това заради вас- мъжете...да си плакнете очите Laughing Laughing
Аз пък си мисля, че жените се точат не толкова за мъжете, а заради жените.

# 18
  • Мнения: 8 505
Тя и без Фотошоп беше що-годе доволно пипната.И както казва мой приятел-гримът е кошмара на мъжа,не знаеш го какво ще се събудиш... Crazy

# 19
  • Мнения: 220
Тя и без Фотошоп беше що-годе доволно пипната.И както казва мой приятел-гримът е кошмара на мъжа,не знаеш го какво ще се събудиш... Crazy

По важно е до какво ще си легнеш. Sunglasses
А че утрото е по - мъдро от вечерта е ясно на всички  Hug

# 20
  • Мнения: 7 474
Това е като да си легнеш вечер с някоя готина мацка , а да се събудиш до вук  hahaha

# 21
  • Мнения: 1 451
това въобще не е лъжа, Свил, и ако не знаеш, жените се подлагат на всичко това заради вас- мъжете...да си плакнете очите Laughing Laughing
Само аз ли харесвам жени без грим?  newsm78

# 22
  • Мнения: 794
С това клипче не си открил топлата вода Свил!

Мислех, че на всички мъже вече им е ясно - естествено красивите жени са рядкост...

Обаче небило така... Sunglasses

Просто май факта, че за да изглежда една жена добре, трябва да положи ужасно много усилия, се размива някак...

Мъжете виждат само лъскавата страна на медала, а за нас остава the dark side - всевъзможни мъчения (разбирай козметични процедури, високи токчета и т.н.) ...

Но всъщност е важен крайния резултат.

Всяка дама, използва толко декоративна козметика, колкото е необходимо да се почуства красива. Въпроса е да си подбереш такава, че евентуално да я разпознаеш веднага, когато е без грим  Mr. Green

Неразбирам защо толко се възмущаваш, като предполагам и ти влизаш в групата на консуматорското общество, за което са предназначени всички тези "изписани" жени?!....


# 23
  • Мнения: 2 495
Вече втора седмица ходя без грим..е, ми мързи ме, особено сега като съм първа смяна на работа-луда ли съм да стана в 6 часа за да се гримирам #CrazyКофти ми е малко, неадекватна съм, но в никакъв случай не се чувствам грозна NaughtyДействието на програмата Фотошоп е наистина смайващо-ще те направят отвсякъде без бръчки, лунички и с идеално лице Rolling EyesБлазе им на певачките и на манекенките Laughing
Сетих се, че някъде гледах снимки на известни личности преди и след Фотошопа ThinkingКато ги намеря, ще ги постна тук Simple Smileза да видите разликата

# 24
  • Мнения: 312


Просто май факта, че за да изглежда една жена добре, трябва да положи ужасно много усилия, се размива някак...

Мъжете виждат само лъскавата страна на медала, а за нас остава the dark side - всевъзможни мъчения (разбирай козметични процедури, високи токчета и т.н.) ...



е, де! това с ужасно многото усилия да не би да включва екип гримьори, коафьори и тем подобни??? не смятам. в крайна сметка, една жена сама избира колко да се нарисува дали въобще! и не смятам, че мъжете са отговорни затова. няма мъж на света, който да накара една жена да се гримира или пък да не слага грим, ако тя си го е наумила.
и още нещо - високите токчета и козметика не са някакви средновековни мъчения, а въпрос на избор. кеф ти е на ток - ходиш с ток. кеф ти е на козметик - същата работа...   Peace


# 25
  • Мнения: 1 451
Не се възмущавам. Темата беше пусната на майтап. За моите 32 години съм научил достатъчно много по темата за женската красота и определено не "откривам топлата вода".

"естествено красивите жени са рядкост..."
И това го казва жена? Да го отдам на съперничеството между жените или? Аз пък виждам ужасно много красиви жени. И повярвай ми не са всичките минали през козметика, като фолк певици преди снимки на клип.

Цитат
Неразбирам защо толко се възмущаваш, като предполагам и ти влизаш в групата на консуматорското общество, за което са предназначени всички тези "изписани" жени?!....

Благодаря ти за ласкавото мнение   bouquet

# 26
  • Мнения: 794
Относно, че не всички са минали....

Няма как да го знаеш, ако не си много близък с тях... Simple Smile
А това, че изглеждат естествени е голям плюс за тях.

В ежедневието малко жени(и то с точно определени професии) се гримират силно... така че не това имах предвид.

Свил, с тези 32 , можеш спокойно да донапишеш нещо в "Мъдростта на вековете"  Wink

# 27
  • Мнения: 1 451
Не питай старило, питай патило Wink
Айнщайн не е открил теорията на относителността на 80, така че няма проблем и в мен да има частица мъдрост нали Wink
Относно клипчето: да жените се гримират, но никой не ги обработва на фотошопа преди да излязат на улицата нали? Едно е да се украсиш малко, друго е да ти разтегнат шията. Ако разбираш какво искам да кажа  Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 1 451
Благодаря, ама някой не влизаме в Клюкарника  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт