за хляба....

  • 1 131
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 370
Започнах да правя попарата с хляб на годинка и половина. До тогава сухари

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Като си решила с хляб, не виждам какъв е проблемът  newsm78 Сухари, хляб- едно и също е. Дъщеря ми яде попари и супи със сухар, но пък хапва сандвичи с хляб. За мен си е едно и също  Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
Сухари, хляб- едно и също е.

Не е. Сухарът е много по-лесно смилаем и по-бързо минава. Хлябът става на тесто в стомаха, по-трудно се смила и обработва  Peace Иначе като съдържание - да, но за малки деца е по-добре сухар  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 8 917
Сухари, хляб- едно и също е.

Не е. Сухарът е много по-лесно смилаем и по-бързо минава. Хлябът става на тесто в стомаха, по-трудно се смила и обработва  Peace Иначе като съдържание - да, но за малки деца е по-добре сухар  Simple Smile
Подкрепям Peace Гери започна да хапва хляб след годинка и 2-3 месеца Peace

# 19
  • Мнения: 2 897
Давам хляб само да си чеше венците, а и много му се радва. Иначе само сухари  давам да яде feeding

Аз също давам само сухари  PeaceВеднъж,два пъти,мъжът ми му е давал коричка хляб да си чеше венците,но не проявява кой знае какъв интерес .

# 20
  • Мнения: 6 461
По принцип си правя попарките на децата със сухар,но по някога като погледна просто е свършил и в момента нямам възможност да отида  до магазина ,вземам филийки и ги препичам на тостера.

Общи условия

Активация на акаунт