Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 7

  • 32 154
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 55
Въпрос към майките на приетите в НГПИ  - имате ли представа кога ще "прехвърлят" децата в Школо, при мен засега няма промяна, а си спомням, че искаха декларация и за регистрация в Школо.
Някак все ми се иска да видя черно на бяло, че детето е прехвърлено автоматично Simple Smile

Последна редакция: вт, 31 авг 2021, 13:16 от Nimiu

# 646
  • Мнения: 77
Въпрос към майките на приетите в НГПИ  - имате ли представа кога ще "прехвърлят" децата в Школо, при мен засега няма промяна, а си спомням, че искаха декларация и за регистрация в Школо.
Някак все ми се иска да видя черно на бяло, че детето е прехвърлено автоматично Simple Smile

НГПИ работи с Onebook  ..
Изчакайте инфо от училището какво и как ще стане...

# 647
  • Мнения: 55
Въпрос към майките на приетите в НГПИ  - имате ли представа кога ще "прехвърлят" децата в Школо, при мен засега няма промяна, а си спомням, че искаха декларация и за регистрация в Школо.
Някак все ми се иска да видя черно на бяло, че детето е прехвърлено автоматично Simple Smile

НГПИ работи с Onebook  ..
Изчакайте инфо от училището какво и как ще стане...

Странна система, наистина, защото днес се обадиха от старото училище на дъщеря ми да питат къде ще учи, тъй като нищо не им излиза.  Говорих със зам. директорката на НГПИ и се оказа, че от НГПИ е изпратен мейл то у-щето преди няколко седмици, но не е видян на старото у-ще. Споделям, за да знаете, че това е процедурата, която следват, за да уведомяват.
И да, г-жа Шишманова потвърди, че не използват Школо.

Последна редакция: вт, 31 авг 2021, 16:08 от Nimiu

# 648
  • София
  • Мнения: 1 326
Училищата към министерство на културата не се отразяват в системата на МОН.

# 649
  • Мнения: 55
Училищата към министерство на културата не се отразяват в системата на МОН.

Да, знам аз, ама се стреснах сериозно, че не е потекла информация досега по мистичния "служебен път". А тя била потекла, но запецнала по трасето Satisfied

# 650
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте, дъщеря ми е приета в НУИИ. Не показва вълнение, но аз нямам търпение да започне учебната година и да се потопи в магията на това, за което мечтае и за което толкова много се труди. И дано по-дълго са присъствено.
Ако някой звънне или ходи до училището и има информация за родителска среща, ще се радвам да сподели.

# 651
  • Мнения: 24
Здравейте!
Всички да сте здрави и да сте си починали прекрасно след вълненията юли месец!
Дъщеря ми е в НУИИ.
Всеки ден проверявам на сайта им за информация  относно родителска среща и честно казано влязох в темата да проверя дали няма публикация по темата Blush

# 652
  • София
  • Мнения: 979
Ние сме последно графичен дизайн в 3- то СУ. Дано са присъствено децата

# 653
  • София
  • Мнения: 393
Миналата година направихме група във Фейса на родители с приети деца в НУИИ. Удобно е за споделяне на информация.

# 654
  • Мнения: 3
Здравейте,
Има ли родители на деца приети в Н. Райнов и от кои квартали ? Моля  да споделите има ли възможност за споделено пътуване. Приеха ни, но имам големи колебания заради локацията 😞, с момиче съм.


Здравейте, дъщеря ни, също е записахме в Н. Райнов. Живеем в кв. "Бъкстон". Ще пътува с 4трамвай, поне един час. Притеснява ни голямото разстояние, което трябва да пътува, но поне часовете започват от9.00ч. Смятам, че след като се опознаят, децата сами ще намерят начини да се придвижват заедно до училище. Дъщеря ни се казва Калина.

# 655
  • Мнения: 262
Здравейте,
Аз звънях в НГПИ да питам за родителска среща и удостоверение за записване в осми клас, но никой не вдига.
Моля, ако някой има информация, да сподели Simple Smile

# 656
  • Мнения: 55
Здравейте,
Аз звънях в НГПИ да питам за родителска среща и удостоверение за записване в осми клас, но никой не вдига.
Моля, ако някой има информация, да сподели Simple Smile

Аз писах мейл преди време с въпрос за родителската среща - отговориха ми това: "Здравейте, предвиждаме родителска среща само за осми клас. На 07.09. ще вземем решение как ще се проведе тя в зависимост от ситуацията с Ковид. Обмисляме да е ден или два преди 15.09. Ще публикуваме съобщение на сайта на училището на 07. или на 08. септември."

Аз се обаждам на зам.дир. по учебната дейност ( запомнила ме е вече сигурно горката...) Албена Шишманова - отзивчива е и вдига обикновено. Горното, мисля, пак е от нея.
 @ paper moon - какво е това удостоверение ( за градски транспорт? ) и аз искам Grinning

# 657
  • Мнения: 9
Някой знае ли кога в НГПИ дават служебни бележки?

# 658
  • Мнения: 1 678
В момента в НГПИ няма никой- отпуска. Зам.директорката- също. На 7 септември са учителите на работа.

# 659
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В нормални времена родителските в НГПИ бяха на 15.09. Следете и сайта, новините ги качват, аз от там съм разбирала.

Общи условия

Активация на акаунт