Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета - 40+, Юли 2021 (Тема 12)

  • 92 380
  • 1 168
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 4 307
Пинк, чудесен гащеризон! Много нежни цветове и интересен принт. И ти си много хубава.

# 826
  • Мнения: 447
Pink много си готина.

# 827
  • Мнения: 3 576
Ето ме и мен с новата придобивка, тази година само дълги рокли купувам.
Преди това въобще не носех такива, дано не е признак на одъртяване 😄

Последна редакция: нд, 25 юли 2021, 19:43 от Maroonka

# 828
  • Мнения: 7 898
Глупости, седи ти чудесно. Hug

# 829
  • Мнения: 1 847
Здравейте, от няколко дена съм нахлула в темичката и попивам , попивам. Много интересни тоалети и съчетания видях.
 Аз имам малко тъп въпрос..та как се свиква с рокля. Като малка майка ми все сложи си панталонки да ти е удобно, да не ти се видят гащите едва ли не, знам че е детинско ама ми е влязло в главата.
Слагам рокля некомфортно ми е, все едно съм по пижама, слагам вкъщи да свиквам, ама още ми е смахнато.
На дъщерята купух рокли, носи , носи ама примера си е пример подкара и тя късите панталони и клинове. Викам си няма да осакатявам детето ще правим промяна.
Направихме чалинджър с нея всеки петък с рокля навън...още ми е странно.
Живея на място където целогодишно е топло и ми се струва роклята добър вариант а и е време да изляза от зоната си на комфорт с туй чудо рокля. та как се свиква?

# 830
  • София
  • Мнения: 13 700
Пинк, страхотен е гащеризона.
Марунка,  и твоята рокля.

# 831
  • Мнения: 7 898
Оливия, свиква се трудно Simple Smile.
До някъде съм същата. С рокля се чувствам разголена и имам чувството че всички ме зяпат.

# 832
  • Мнения: 7 276
Аз нося всичко. Рокли обичам много.

# 833
  • Мнения: 7 898
Жената пита как да свикне, а не кво носиш. Joy Дай съвет там ако имаш някъв.

# 834
  • Мнения: 28 496
Никак не се свиква, роклите или ги обичаш или не. Мен убий ме с панталон не се виждам, все нещо ми дърпа, дразни, стиска. А роклята пей сърце, свободно и весело.

# 835
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
Свиква се и с рокли, и със зяпане.
С липсата му по-трудно. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 836
  • София
  • Мнения: 13 700
Пробвай с оверсайз рокли първо. Аз също нося много често панталони, но от 10 години насам започнах и поли и рокли да нося.
И аз като Карън, като спрат да зяпат ще ми е по-кофти 🤣.

# 837
  • Мнения: 1 847
Надежда има казвате ! Какво е овърсайз рокля аз го разбирам като тия торбестите , аз точно с такива се чувствам като че съм излязла с нощтница навън . Благодаря за подкрепата и разбирането, ще се опитам да се разбера с туй чудо рокля...и пола Simple Smile

# 838
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Ааа, свиква се, с всичко се свиква, но се налага да си намериш твоите кройки. Ходиш по магазини и мериш и ако имаш приятелки приблизително твой размер правиш рокля парти (всяка поканена трябва да донесе поне 3 любими рокли за да влезе на партито) с цел да премериш макс. количество различни модели. И като си намериш твоите кройки, материи, дължини и цветове с кеф ще си ги носиш!
(аз съм така с полите, голям гърч са ми! рокли нося, далеч не всяка, но поли - брррр!)

Гащеризонът много интересно съчетава цвят и десен, а роклята на Марунка много моя!

Скрит текст:
... и моята рокля от днес, от типа комбинезон за много горещо - никъде не ме докосва и се вее около мен като вървя и без вятър Simple Smile))
.....

Последна редакция: нд, 25 юли 2021, 18:40 от Agent Provocateur

# 839
  • София
  • Мнения: 13 700
Оли, може би с тип пуловер-рокля и клин есента ще ти е по-лесно. За лятото пак можеш да сложиш нещо от долу.
На почивка на море, с бански и така, а ако не те кефи, не е нужно. Майка ми 50 години рокли и поли е носила и като си взе панталон, никога повече не облече рокля.

Аууу, Агент, искам я тази роклА.

Общи условия

Активация на акаунт