Изпитани сайтове за парфюми - юли 2021

  • 59 575
  • 594
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Чудесна нова тема, и аз благодаря! Много рядко проверявам бач код, само ако продавам свой парфюм за успокоение на бъдещите купувачи. Когато пък аз купувам от човек, също получавам снимки на кода и мога да проверя. За щастие не съм попадала на фалшиви парфюми.

# 16
  • Мнения: 913
Късно се светнах за тези проверки на кодовете, но пък откакто разбрах, че могат в шише с идеални означения и кодове и прочие да ти сложат ментак, не намирам особен смисъл да ровя за кода, по-скоро е важно да си относително сигурен в търговеца или въобще да си наясно с произхода на продукта.

# 17
  • Мнения: 3 669
Благодаря за новата тема и на всчки в нея! Flowers Four Leaf Clover

Проверявам единствено за специфични парфюми, вече спрени или много стари. Като цяло, бач кодовете не ме вълнуват. Не робувам на реформулиране. 

Виж, от кодовете за отстъпка се вълнувам много. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 074
Късно се светнах за тези проверки на кодовете, но пък откакто разбрах, че могат в шише с идеални означения и кодове и прочие да ти сложат ментак, не намирам особен смисъл да ровя за кода, по-скоро е важно да си относително сигурен в търговеца или въобще да си наясно с произхода на продукта.

+1

# 19
  • Мнения: 152
Благодаря за новата тема Simple Smile

Проверявам бач кодовете най-често в checkfresh, защото се интересувам от това кога е произведен даден парфюм.

Хубав ден!

# 20
  • Мнения: 347
Честит Джулай. Честита нова тема. Много красиво цветово оформена. Адмирации за труда и старанието.
По повод въпроса преди ми беше интересно да проверявам кодове, вече не и отдавна дори не се сещам да го правя.
Днес ще си получа пратката от Парфимо. Поръчка от 26.06. Тестера на ТТ Borea. Не се сещам за по-добро начало на един от най-хубавите месеци от годината.
Успех на всички.

# 21
  • Мнения: 302
Благодаря за новата тема! 🌸

Аз проверявам само при съмнение за автентичност, но ми се е случвало и с парфюм, 100 % убедена, че е оригинален, да не намирам информация за бач кода. Така че не е гаранция за автентичност дали успяваш да намериш кода в базата данни или не. Ето защо, доверявам се на познатите сайтове и смело си пазарувам, без да правя проверки при пристигане на продукта. 😍

# 22
  • Мнения: 5 077
Благодаря за новата тема!

Бач кодове проверявам много рядко.
В elinor освен mid15 код е и june, също за 15%.

От днес всички пратки от онлайн търговия извън ЕС ще се облагат с ДДС, включитилно и тези под 22евро.
________
В парфимо дали има код?

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 09:03 от Фръц!

# 23
  • София
  • Мнения: 5 361
Фръц, имаше код в старата тема, над 120 лв намалява с 8, потърси.

Нямам навик да проверявам кодове.
Радика, темата е прекрасна! Благодаря!

# 24
  • Мнения: 1 336
Благодаря за нивата тема!
Не проверявам кодове, до сега не съм имала повод за съмнения в атентичността на парфюм или козметика.
В сайта на Miller Harris има намаление до 50%

# 25
  • Мнения: 6 930
Рядко проверявам кодове, обикновено, ако ми стане любопитно коя година е изданието.

# 26
  • Мнения: 3 669
Цитат
Снощи успях да поръчам 50 мл. рефил на Black Phantom By Kilian от Парфимо, че напоследък не ми се носят големи бутилки в чантата. 232.10 лв. с отстъпка и доставка излезе.
magicjo, тази отстъпка как я постигна? Би ли споделила? Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 956
Благодаря за новата тема , чудесно оформена както винаги Flowers Hibiscus
Кодове НЕ проверявам , но за сметка на това живо се интересувам от кодове за отстъпки Simple Smile
Пазарувам често онлайн, защото по принцип се вълнувам от нови и непознати неща, а за да се докосна до тях възможно най-скоро трябва да поръчам  от офиц.сайт на марката ....
В момента не очаквам нищо
Споделете за Бореа, не я поръчах на сляпо защото ми казаха, че не е кой знай какво чудо невиждано .

# 28
  • Мнения: 5 077
Цитат
Снощи успях да поръчам 50 мл. рефил на Black Phantom By Kilian от Парфимо, че напоследък не ми се носят големи бутилки в чантата. 232.10 лв. с отстъпка и доставка излезе.
magicjo, тази отстъпка как я постигна? Би ли споделила? Simple Smile
Кодът над 120лв не лови. Може би до вчера е бил приложим.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Не проверявам бач кодове - нито доказват автентичност,  нито ме интересува дали ми е пресен сока.
Държа на сигурен произход и добро състояние, за които бачът не е критерий.

В момента нямам парфюмни тръпки, но ви наглеждам за някоя неустоима оферта.

Общи условия

Активация на акаунт