Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (112) - юли 2021

  • 137 558
  • 2 163
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Мнения: 3 171
Някой успява ли да регистрира в Каменица? Дава , че кода е регистриран , а той не е
Аз регистрирах преди около час. Определено кодовете не се трупат, след достигането на 14 броя започна отново да отброява колко ми остава да регистрирам, за да участвам за телевизор.
То наистина така си изписва , но примерно регистрираш 18тия код и ти изпише регистрирай още 12 и имаш шанса да спечелиш,  като регистрираш обаче 19тия пак имаш шанс да спечелиш нищо че изписва друго

# 1 996
  • Мнения: 1 024
Има ли смисъл да се пробвам за колонка в Арр-а ? След като спечелих суичър , явно няма да ми даде колонката на един профил 😁
Нямам друг , така че играя често .
Споделете горе долу по кое време сте я целнали 😉

# 1 997
  • Мнения: 3 171
Има ли смисъл да се пробвам за колонка в Арр-а ? След като спечелих суичър , явно няма да ми даде колонката на един профил 😁
Нямам друг , така че играя често .
Споделете горе долу по кое време сте я целнали 😉
64 кода за колонка и нищо. Късмет иначе на Вас 😉

# 1 998
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 825
В крайна сметка току що се обадих за наградата от Нимм, уточнихме с една девойка адреса за доставка и си чакам наградата.
Не се ли свързваха те с печелившите? Да знам да кажа на майка ми.

# 1 999
  • Мнения: 1 024
Има ли смисъл да се пробвам за колонка в Арр-а ? След като спечелих суичър , явно няма да ми даде колонката на един профил 😁
Нямам друг , така че играя често .
Споделете горе долу по кое време сте я целнали 😉
64 кода за колонка и нищо. Късмет иначе на Вас 😉
Благодаря, за сега са само 10 кода 😁
Добре , че съм на работа и колегите от бара ми дават да "ровя" касите им 😆

# 2 000
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Колонката ще е трудна. Аз ще се боря за суичъра. Каквото. Май няма в тази жега награди за мен. За сметка на това продължавам едно отдавна планирано чистене, че Плюшкин изчезна и да разчистя...

# 2 001
  • Мнения: 6 919
Преди малко ми звъняха от аг. митници във връзка с наградата от Прингълс, която чакам.
Искам да споделя с вас ако някой чака апарат или футболен комплект:
От 1 юли всички пратки от ЮК подлежат на митнически контрол (тя вече се третира като “трета страна” на ЕС).
По телефона ми казаха да очаквам пратката от куриер от съответната фирма като не дължа разноски по пратката и не трябва да подавам лично митническа декларация. Прингълс поема таксата за освобождаване, а куриерската фирма оформя декларацията. Казаха ми да седя спокойна и да не правя нищо. Joy

# 2 002
  • Мнения: 2 021
В крайна сметка току що се обадих за наградата от Нимм, уточнихме с една девойка адреса за доставка и си чакам наградата.
Не се ли свързваха те с печелившите? Да знам да кажа на майка ми.
Мен никой не ме потърси, на имейл писах вчера, но не ми отговориха. Реших да звънна, че в правилата пише до 7дни ако не се свържа бла бла.. 😀 Та реших да си звънна по- добре. Питаха ме за имената, удобен адрес, може и офис на Спиди и размер за тениската. И казаха да чакам да се свържат вече куриерите.

# 2 003
  • София
  • Мнения: 2 011
На мен цветът(шарено) на тези худита много ми харесва.
Цветът е супер, но хубавото свършва с него. Материалът е 300% синтетика. Много, много евтино изпълнение.

# 2 004
  • Мнения: 1 390

Топката от Билла и КК. Нормална големина.

# 2 005
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Получих писмо от ДМ, че съм избрана за безплатен тест на IKAROV Антицелулитно масло за тяло с масла от хвойнови плодове и лимон.

# 2 006
  • София
  • Мнения: 826
Така ли? Защото аз бях чела, че срока е 7 работни дни..
Здравейте, бях споделила, че съм спечелила топка от Лоренц, но все още никой не се е свързал с мен. Вчера им писах имейл и още нямам отговор. Има ли и други спечелили, но още да не са се свързали?
На сайта пише,че ще се свържат с печелившите в срок от 20 работни дни 🙄

# 2 007
  • Мнения: 617
Някой от избраните за тест на твърд шампоан получи ли анкетата?

# 2 008
  • Мнения: 1 946
Сега получих мейл, че печеля от Исла. Tada Някой знае ли какво има в комплекта?
Ето го, доволна съм, че дойде за няма и 2 дена. Simple Smile
Скрит текст:
Худитата от близалките и на мен много ми харесват като дизайн. Исках да питам дали някой си продава неговото, но щом е кофти материята, няма да ми върши работа.

# 2 009
  • Мнения: 403
Първоначално се зарадвах на играта на Морени, защото наградите са много и хубави. После видях, че ваучерите са моментни и само по 3 на ден - шансът е изключително минимален. Не знам дали ще участвам в такъв случай, само ще се тъпчем със сладко в жегите.

Общи условия

Активация на акаунт