Спам тема(Юлски Спам!) - от 01.07. до 31.07.21г.

  • 24 507
  • 1 696
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Мнения: 17 616
но събрах вече 6 до мен - по двама отпред, отляво и отдясно, ма ми е неудобно да снимам Grinning

добре че 'до' мен'

# 1 666
  • Мнения: 15 299
Осмиче, Heart, стискам палци силно. И това ще мине!
И аз съм в неква дупка. Може би щот рождения ми ден наближава. Но сама не се търпя. Затуй и не пиша. Инак се настройвам да пускам новата тема. Утре!
Джастев проявява разбиране, Слава Богу, че инак ще си изпонакъсаме главите из нас. Защо си купил това, защо слагаш хляба там, не слагай това тук, сега това ли искаш, а друго искаш ли, остави ме на мира, не яж така, изми ли си ръцете. Ужасна, ужасна съм. А той милия ми навира кунките си у носа ми, да усетя, че миришат на сапун. Joy
Сутринта с кафето първо гледах един час в една точка, после ревах, после имах сърцетуп, после станах от коня и мих, прах, прибирах пране, сгъвах, простирах, сменях спално бельо, котка оправях, разливах, подсушавах, потих се, къпах се, сменях дрехи, пак се потих, пак сменях дрехи, мина ми кривото, уж. Те така. Stuck Out Tongue Winking Eye

Тая жега не ми влияе добре. Гледам и на народа също.

# 1 667
  • Мнения: 11 318
Здравейте!

Осмичке, стискам силно! Горе главата!

Джасте, Зи, днес съм по добре!

Драги, давайте го по спокойно бре, вижте ме мен, лежа си тихичко и на никой не преча и никой на мен не пречи 😂.

Да кажа само, че на Джастето всичкито мъже харесвам.

Изгледах Азбучно убийство с Джон Малкович. Хареса ми.

# 1 668
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
18 градуса

# 1 669
  • Мнения: 15 299
Ян, пращай ги насам. Тука ще изпукаме от жега. От утре над 40С го дават. Напрау нИ сЪ живей. До оня ден ревах куга ш'стопли, ся ривъ що сЪ стопли толкос. Joy

# 1 670
  • София
  • Мнения: 10 558
Значи, и бирата, и жинчето, и еденето са по-гадни!!

Предпочитам мръсната жега навън, от мъглата на Янчето.

Последна пералня се върти, не знам коя подред от снощи Joy . Че и посред нощ ставах да пускам пералня Satisfied

Трябва да си оправям лака. Но така ме мързи. Даже не ми се пие.

Осем, Джасте, гушвам ви и ви желая бързо минаване на ядовете.
Мойте скоро няма да минат, но ще оживея.

Джасте, петъчните мъжове мисля, че забавляваха всеки по негово му, но си права Hug .
За жегите ще е още две седмици така.

Инчe, Тета мисля се шегуваше за много лекарства. Добре, че рядко ходя в аптеката Stuck Out Tongue Winking Eye

Рейче, оправи ли си? 😘😘

# 1 671
  • Мнения: 15 299
Дайсче, права си, Тетето има интересно чувство за хумор и съм сигурна, че нейния коментар е бил шеговит.
Инче, не сЪ сърди, просветлявай ни, страхотна си и аз много ценя мненията ти. Heart
Тете, ти ся и ти да не земеш да уважаваш коня повичи от нас. Така хубаво си хортуваме тука сички.
И утре ще има нова тема, да знайти, дан я прупуснити. Wink

# 1 672
  • Мнения: 17 616
тва 'интересно чувство за хумор' ми е като 'тя е чаровна'

# 1 673
  • Мнения: 68 570
Начи, да поясня, че я винаги се шегувкам. Grinning Не знам що така рядко бивам разбирана. Правилно Joy
Уж съм толку фин и изискан човек, пък шегите ми нявгаж дебелашки...нямам обяснение на тоз феномен Joy

Аз излизах сабалям, мрънкалото ми наду главата и тя ме заболя. Head Band

Гледам печете се някои.
Други се прибрали от морето.
Трети пък отишли.
Четвърти си дърбат плитките..тъй ми се стори Grinning
Пият. Мърморят.
Пропуснах ли некой ? Joy

С лошо чуФство нищо тук не съм написала, пак да поясня. На ако се чудите нявгаж, да знаете, че не е с лошо, а просто недобре е изразено. Чуфството.
Grinning

На климатик съм.Flushed Доживях да то пусна доброволно на ладно да вее...

# 1 674
  • Мнения: 15 299
Тете, ма, Heart.
Безвъзвратно флюбена съм. Stuck Out Tongue Winking Eye

И фъф сички вас. Спамаджии ниедни. Heart

# 1 675
  • Мнения: 17 616
Тете, ма, Heart.
Безвъзвратно флюбена съм. Stuck Out Tongue Winking Eye

И фъф сички вас. Спамаджии ниедни. Heart

свали си блузата

# 1 676
  • Мнения: 15 299

Уф, на Нокията и свърши батерията. Stuck Out Tongue Winking Eye
Sorry my friend. Kissing Heart

# 1 677
  • На Марс
  • Мнения: 8 713
Напазарувах алкохол и мисо за морето ... щастлив сам, шси сипа и послем шса влуба кат Жаста Simple Smile

# 1 678
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Джасте, Зи, днес съм по добре!

Как е главата?

# 1 679
  • Мнения: 11 318
Днес само до 11 ч ме държа болеста. Пусна ме и още не ме е налегнала. Аз се стегам за ресторант, ама нейде яко гърми и трещи!
МислиМ утре да съм ток и жица!

Времето е идеално за влюбване. Действайте!

Норче, оня дет мислиш, че ще го Аресвам, май се е препекал яко. Още ли се подлага на вредните слънчеви лъчи?

Общи условия

Активация на акаунт