Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 16

  • 65 525
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5
Аз съм с Motiva Ergonomix Corse 440 cc.
Мисля, че стоят много естествено на вид,  а на допир са меки, почти като естествените.
(на снимката изглеждат малко по-големи, отколкото са в действителност)

Страхотни гърди! Браво на доктора 🤩
Страхотно изглеждат, Meli$a. Със здраве да си ги носиш Simple Smile Извинявай, но не разбрах при кой хирург се оперира?

# 556
  • Мнения: 12
Ели67, много ти благодаря за ичзерпателния отговор. А мога ли да попитам дали изцяло консултациите и организацията бяха онлайн, а също и колко ти струваше операцията (по-специално за гърдите говоря)?
Организацията преди заминаването ми, а консултацията "на сляпо". Срещнах се с доктора в деня преди операция за изследвания и консултация. Бях на ясно и абсолютно ОК с това, че ако нещо не ми допадне, се отказвам и оставам просто на екскурзия и поех този риск Simple Smile

# 557
  • Мнения: 2 122
Че то по-евтино от България. Доста се учудих... А всъщност ти предварително си говорила сигурно с координатори и са ти пратили снимки, отговорили на всички въпроси, права ли съм? И още един въпрос, след тези 6 дена престой, как се прибра в България? С кола или самолет? Аз ще трябва със сигурност да летя и не знам дали е възможно толкова скоро.

# 558
  • Мнения: 416
А получихте ли си епикризата от турската клиника ? Няколко момичета писаха тук, че не са им дали.

# 559
  • Мнения: 2
Скрит текст:



Здравейте! И моята операция мина на 12 октомври. Показвам резултат от днес - 9-ти ден. Бях с нулев старт, сложих 310 анатомични.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 18:57 от bubanka

# 560
  • Мнения: 35 110
Моля да ми дадете координатина доктор Романски. Не мога да се свържа с него през регистратурата на Надежда

# 561
  • Мнения: 575
Момичета моля пишете като качвате снимка кой ви е оперирал … за да не става едно постоянно питане

# 562
  • Мнения: 2 122
Честито, Нели! Как се чувстваш?

# 563
  • Мнения: 2
Честито, Нели! Как се чувстваш?

Благодаря! Все още не много добре, но при факта, че нямах нищо мисля, че е нормална болката. Днес за първи път се поглеждам и снимам, до сега не ми беше до тях:)) хахах. Оперирах се при доктор Молов в София и не съжалявам.

# 564
  • Мнения: 12
Че то по-евтино от България. Доста се учудих... А всъщност ти предварително си говорила сигурно с координатори и са ти пратили снимки, отговорили на всички въпроси, права ли съм? И още един въпрос, след тези 6 дена престой, как се прибра в България? С кола или самолет? Аз ще трябва със сигурност да летя и не знам дали е възможно толкова скоро.
Аз пътувах с моята кола. Може със самолет, разбира се. Включен е шатъл от и до летището. Получих и документ, на който пише, че мога да пътувам със самолет и мога да слагам предпазен колан в кола/самолет.
[/quote]
А получихте ли си епикризата от турската клиника ? Няколко момичета писаха тук, че не са им дали.
Да, епикриза на английски език с подпис и печат. Също и документи и гаранционни карти за двата импланта, които следва да регистрирам в Мотива.

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 22:03 от Eli67

# 565
  • Мнения: 29
Здравейте.И аз минах реконструкция на гърдите през септември дори доц Романски.Поставен ми е експандер и имплант на другата гърда.Тези дни нещо не ми е добре и имам голяма кашлица и се чудя в това положение  мога ли да мина скенер на гръден кош?

# 566
  • София
  • Мнения: 215
Момичета какво е това на гърдата според вас белега от операцията или гънка някаква е ?

# 567
  • Мнения: 2 122
Здравейте.И аз минах реконструкция на гърдите през септември дори доц Романски.Поставен ми е експандер и имплант на другата гърда.Тези дни нещо не ми е добре и имам голяма кашлица и се чудя в това положение  мога ли да мина скенер на гръден кош?

Най-добре е да звъннеш и да попиташ в клиниката, но по принцип би трябвало да може, все пак става въпрос за здравословното ти състояние. Надявам се всичко да е наред!

# 568
  • Мнения: 14
Момичета какво е това на гърдата според вас белега от операцията или гънка някаква е ?
[/quote
Прилича на дабъл бабъл

# 569
  • Мнения: 78
Момичета какво е това на гърдата според вас белега от операцията или гънка някаква е ?
Грешка при обработването

Общи условия

Активация на акаунт