Звездни компромати - Юли'21

  • 300 961
  • 3 085
  •   1
Отговори
# 3 075
  • До морето
  • Мнения: 7 042
Това онзи Хамстера дето отвличаше хора ли е или някой непълнолетник от последните завоевания на Ванчето?

# 3 076
  • Мнения: 18 477
Това онзи Хамстера дето отвличаше хора ли е или някой непълнолетник от последните завоевания на Ванчето?

https://offnews.bg/obshtestvo/opravdaniat-po-deloto-oktopod-anto … -ofro-756569.html

# 3 077
  • Мнения: 542
Момиченцето на Мария ще израсне с майка, която си сменя мъжете като носни кърпички, баща й си има ново щастливо семейство и затова се очаква от нея да стане “държанка”,  тъй като не е от скромно средностатистическо семейство. Желязна логика. Значи при майка аптекарка детето да е медицинска сестра?

Тъкмо щях да кажа че Каляшева ми напомня на Ванчето в лицето. Не знам защо.

Последна редакция: нд, 01 авг 2021, 12:08 от ConnieS

# 3 078
  • Мнения: 7 704
Angelina
Скрит текст:

# 3 079
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Днешните рожденици:

Wine Glass Джо Елиът (Joe Elliott), музикант, 62 год
вокалист на Def Leppard, един от тримата, участвали в записите на всички албуми на групата
Скрит текст:

Wine Glass Божидар Искренов – Гибона (Гиби накратко), български футболист, национал, 58 год
Играе като нападател за Левски, с националната фланелка има 56 мача, носи и прозвището „Радостта на народа“, един от големите в българския футбол
Скрит текст:

Wine Glass Джон Каръл Линч (John Carroll Lynch), американски актьор, 58 год
... участва в доста филми и сериали, но основно е познат като детектив Бъд Морис в "Скрити доказателства"
Скрит текст:

Wine Glass Димитър Митовски, български режисьор и продуцент, 57 год
режисьор на българския филм „Мисия Лондон“, и съпродуцент на сериалите „Стъклен дом“ и „Под прикритие“
Скрит текст:

Wine Glass Сам Мендес (Samuel Alexander Mendes), английски режисьор и продуцент, 56 год
режисьор на филмите „Американски прелести“ и „1917“, за които е номиниран за Оскар, бивш съпруг на Кейт Уинслет
Скрит текст:
с Кейт


... ретроспекция на филмите му

Wine Glass Станимир Гъмов, български актьор, 47 год
Придобива популярност с образа на „културоведа Гъмов“ в предаването „Сблъсък“, успех му донася ролята на Живко Здравков в „Етажна собственост“. Виждали сме го в първия сезон на шоуто „Като две капки вода“, във Vip Brother, в „Черешката на тортата“.
Скрит текст:



Wine Glass Джейсън Момоа (Jason Momoa, роден като Joseph Jason Namakaeha Momoa), американски актьор, 42 год
известен като хал Дрого в „Игра на тронове“, като Аквамен в „Аквамен".
Скрит текст:
... през годините


... тоооози поглед


... със Лиса Боне и децата

Wine Glass Макс Карвър (Robert Maxwell Carver Martensen), американски актьор, 33 год
известен с ролята си на Престън Скаво в „Отчаяни съпруги”
Скрит текст:


... с брат си близнак Чарли

*  *  *
Днешния поздрав е от времето на младостта на Джо Елиът, в съвременните записи нещо не ме кефи излъчването им, при цялото ми уважение към работещите рок-звезди

# 3 080
  • Мнения: 8 997
Бранджелина,когато бяха щастливи.Красиви,много красиви.
https://www.instagram.com/p/CQjX1_VhbxO/

# 3 081
  • Мнения: 3 010
Тази що така го юрка с развода? Постоянно някакви драми. Така и не разбрах къде толкова е сгазил лука.

# 3 082
  • Мнения: 19 821
Хубава двойка са/били Анджелина и Брад. Много. Но само с едната убост не се живей. Това между ушите в един момент избива.

# 3 083
  • Мнения: 3 897
Моля, вече да се прекрати обсъждането на Марая! Прочетохме и изказахме достатъчно гледни точки! Разберете ме правилно ( не идвам с назидателен тон 🌷)

# 3 084
  • Мнения: 8 519
Хубава двойка са/били Анджелина и Брад. Много. Но само с едната убост не се живей. Това между ушите в един момент избива.
Ама бяха млади

# 3 085
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Заповядайте в Новата Тема Kissing Heart
Първият пост стана малко по-дълъг, но имаше доста информация ( а хем съм пресявала ) , та всеки да го чете както му е удобно и приятно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт