Липса на самочувствие ли, що ли?

  • 2 959
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 091
Ами като е хубава, нека си се хвали... Генерални изводи от това аз лично не мога да правя

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имам колежка, която не престава да обяснява колко е красива. Как мъжете й се нхвърлят. Сутринта пътувала в рейса и .....  А наистина е красива. Една жена, уверена в себе си, не би го правила.

А може би не го казва за да се фука. Или просто констатира или се оплаква.
Преди доста годинки имах подобен проблем и наистина ми бе писнало от простащината на мъжете. Случвало се е да пътувам със съпруга ми и да ми подсвиркват или да ме заприказват в автобуса. Той  не ми е казвал нищо но аз се чувствах страшно неловко и конфузно. Все едно аз съм виновна че мъжете не могат да се държат прилично. Отделно от това се притеснявах да ходя сама по улиците защото се е случвало някой простак да тръгне по мен с цел запознанство и да не мога да се откача.  Е беше ме срам да споделям с другите подобни проблеми, но се е случвало да се оплача на колежка или приятелка.  Даже един тип идваше и в офиса та се е случвало да ме изпращат колеги а мъжа ми да ме посреща. Понякога добрия външен вид наистина е проклятие.

Е сега вече нямам подобен проблем. А след още някоя годинка може и да ми се иска да ми подсвирнат ама нцъ.

# 17
  • Мнения: 3 569
Тотаолно игнориране на такива персони.

# 18
  • Мнения: 3 323
Като на комплекси ми изглежда, по скоро да убеди сама себе си. Имах една позната, която след детство и юношество под знака на тлъстините ( ама много), рязко отслабна , но никога не си изби комплекса че е дебела. Безкрайно ниско самочувствие и непрекъснато за това говореше.

# 19
Щом и ти казваш, че е красива явно не лъже жената - просто иска да увери себе си, че не сънува  Naughty

Пере, много косми, много чудо бре човек  ooooh!

# 20
  • Мнения: 4 555
Аз имам такъв познат, но от мъжки пол. Постоянно се сравнява с Брад Пит и иска всички да му казват, че е най-красивият. Много ми е смешен. Понякога го бъзикам, а той изобщо не се усеща и продължава да се тупа в гърдите.
Ако е комплекс, то той не е свързан с това дали наистина се мислят за красиви или не, а дали получават достатъчно внимание или не.
Чувала съм, че липсата на внимание от родителите в ранните години може да ти докара такъв комплекс, че да искаш всички постоянно да са влюбени в теб, да те обожават и винаги да си център на внимание и пак да не ти стига.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
липса на самочувствие и прекалена самоувереност са двете страни на една и съща монета.. Избери си Simple Smile

Липсата на самочувствие не води ли и до липса на достатъчно самоувереност ? newsm78

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
За глупост говори, според мене
   Точно! Ако е умна, дори и да си мисли, че е красива, и че всички мъже и обръщат внимание, въобще няма да го споменава. Следователно- тъпа като галош. А всеизвестно е, че глупавите хора никога не се съмняват в своите качества. Едвали е от ниско самочувствие! Sunglasses

Е те такива обобщения най ми харесват Laughing
А не допускаш ли, че просто може да е откровена, като споделя за обожателите си ? И може би в известна доза несъобразителна, защото не си дава сметка как не дотам добре изглеждащите тълкуват това.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Липса е според мен,проси си възхищение и си измисля въображаеми обожатели - така се опитва да си вдигне акциите пред другите и самата себе си

А ти откъде получи прозрение, че си измисля въображаеми обожатели ?

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За глупост говори, според мене
   Точно! Ако е умна, дори и да си мисли, че е красива, и че всички мъже и обръщат внимание, въобще няма да го споменава. Следователно- тъпа като галош. А всеизвестно е, че глупавите хора никога не се съмняват в своите качества. Едвали е от ниско самочувствие! Sunglasses

Е те такива обобщения най ми харесват Laughing
А не допускаш ли, че просто може да е откровена, като споделя за обожателите си ? И може би в известна доза несъобразителна, защото не си дава сметка как не дотам добре изглеждащите тълкуват това.

Аз разбрах, че се хвали, а не че просто  споделя ........

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Ами като е хубава, нека си се хвали... Генерални изводи от това аз лично не мога да правя

 Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Тотаолно игнориране на такива персони.

Молим ти се, вземи го махни тоя страстоубийствен аватар. Действа ми пагубно на либидото Laughing

# 27
  • Мнения: 442
имам такава колежка, и то съвсем не първа младост - ама тоз как я бил погледнал, оня как я искал.... само това й е в главата. понякога ми става мъчно за нея - явно не е от хората, които приемат остаряването, като нормален процес. не знам как е била на младини, но определено сега е много досадна, а на моменти и малко смешна.

# 28
  • Мнения: 3 569

Пере, много косми, много чудо бре човек  ooooh!

Ако искаш ....
  bowuu

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
Липса е според мен,проси си възхищение и си измисля въображаеми обожатели - така се опитва да си вдигне акциите пред другите и самата себе си

А ти откъде получи прозрение, че си измисля въображаеми обожатели ?

Звездите ми го казаха..а те не лъжат Peace

Общи условия

Активация на акаунт