Женски тормоз?

  • 6 072
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 147
Това е единственото нещо,с което го тормозя.Цели 4-5 дни в месеца.
[/quote]
    И аз така го тормозя  Joy А сега сериозно. Не мисля, че трябва да тормозя по какъвто и да е начин човека, когото обичам и съм избрала да живея с него. Не и целенасочено. Не го смятам за враг. Напротив, той е най-добрият ми приятел. И аз искам той да е щастлив, че е с мен, както аз със него. Искам спокойна атмосфера в къщи. А това, че може нещо да ни дразни в другия е нормално, все пак различни хора сме. А щом сме заедно значи привличането е по-силно от дразнението.  Laughing

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 16:18 от Kozunak

# 61
  • Мнения: 191
Чесно казано не бих и опитала да го тормозя.Ако мърморя може и да ме bash,ако го държа на пост и молитва ще е оса,НО си имам малки гадни отмъщения, които умира от страх че може да му ги приложа.
1.Сухи,ама много сухи трохи в обувките.
2.Да му плювна в манджата.(не ме убивайте) Mr. Green
3.Да му накисна бельото в белина и да го изсуша без да го изплакна.(голямо дръгнене пада)
4Да му сложа черен пипер под калъвката.(опасноста да му се откачи главата от врата при кихането е голяма)
Спирам до тук, защото мъжете ще ме линчуват,но ако някоя жена се интересува от още гадински номерца с удоволствие ще я светна. rotfImao

# 62
  • Мнения: 2 274
1.Сухи,ама много сухи трохи в обувките.
2.Да му плювна в манджата.(не ме убивайте) Mr. Green
3.Да му накисна бельото в белина и да го изсуша без да го изплакна.(голямо дръгнене пада)
4Да му сложа черен пипер под калъвката.(опасноста да му се откачи главата от врата при кихането е голяма)
Спирам до тук, защото мъжете ще ме линчуват,но ако някоя жена се интересува от още гадински номерца с удоволствие ще я светна. rotfImao
  Ееееееееее, то това прилича на Светата инквизиция  #Crazy! Е, сега Клисуров ша те анатемоса  Joy!

# 63
  • Мнения: 2 495
1.Сухи,ама много сухи трохи в обувките.
2.Да му плювна в манджата.(не ме убивайте) Mr. Green
3.Да му накисна бельото в белина и да го изсуша без да го изплакна.(голямо дръгнене пада)
4Да му сложа черен пипер под калъвката.(опасноста да му се откачи главата от врата при кихането е голяма)
Спирам до тук, защото мъжете ще ме линчуват,но ако някоя жена се интересува от още гадински номерца с удоволствие ще я светна. rotfImao
  Ееееееееее, то това прилича на Светата инквизиция  #Crazy! Е, сега Клисуров ша те анатемоса  Joy!
И аз туй щях да казвам hahaha
Ама туй за бельото ми се струва малко перверзно newsm78То после това дръгнене и на други неща се отразява...ако се сещате, какво искам да кажа Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 2 381
Тормозя го, като се прибера и видя, че не си е измил чиниите, му се обаждам по телефона и го правя на сол. Още повече, ако това е гарнирано с неизпълнени битови задачки, които съм написала на листче сутринта, за да не ги забрави. Другият начин за тормоз - мълча му и не му давам да ме целуне, като той се опитва всячески.
Тормозът трябва да е с мярка, че един колега така си седи в работата на компютъра вечер, защото, като се приберял, жена му щяла да му надува главата и да го хванела да върши нещо. Thinking

# 65
  • Мнения: 260
- Жена, като ми се припие бира - да ме събудиш!
- Е аз откъде да знам кога ще ти се припие?!
- Няма проблем, ти само ме събуди!

 beer  beer2  beer3   cheers beer  beer2  beer3

# 66
  • Мнения: 191
Това ,че ще ме анатемосат ми е ясно,дръгненето е само за един ден и засилва чувствителноста,но по важното е че не съм споделила всичките си гаднички идеи с вас!!!!!! Mr. Green Клисуров със сигурност ще е ужасен от съществуването на такива жени като мен.Ама какво да се прави,въображение и още нещо Laughing

# 67
  • Мнения: 1 451
Тия неща само си ги мислила или действително си ги прилагала на мъжа си? newsm78

# 68
  • Мнения: 2 495
Тия неща само си ги мислила или действително си ги прилагала на мъжа си? newsm78
Кво ли си викаш:"Пази Боже" Joy

# 69
  • Мнения: 1 451
Направо това си викам. Само се чудя на мен ако ми се падне една такава дали да си замина без да и кажа нищо или първо да я потроша от бой.

# 70
  • Мнения: 2 495
Направо това си викам. Само се чудя на мен ако ми се падне една такава дали да си замина без да и кажа нищо или първо да я потроша от бой.
Хихи,  незнам, питай авторката, аз smile3505

# 71
  • Мнения: 6 461
Тормозя го например когато се прибере от работа и разбира се е забравил че  нещо е направил за  да ме хване яд на него и ми казва например--Какво ще вечеряме ---
 hahahaПък аз от компа викам усмихната----Кой квот си убий--  smile3560(ама аз в такива случаи наистина не му готвя оставям го изморен от работа да  готви той  4uu)

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тормозя го като си легна и отворя да чета книга....а той ми се пули насреща
тормозя го като забравям да пускам пералня и ходи с лекета на работа
тормозя го когато ми обяснява нещо, а аз чета форума и после го карам по 10 пъти да повтаря......

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 493
То вас все ви тормозят.Горките Crossing Arms

# 74
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тормозя го, като се прибера и видя, че не си е измил чиниите, му се обаждам по телефона и го правя на сол. Още повече, ако това е гарнирано с неизпълнени битови задачки, които съм написала на листче сутринта, за да не ги забрави.

Това със списъка ме подсети, че моят мъж мрази да виси по опашки, а като му кажа да иде да плати телефоните, тока, водата и той все "Еееее, аз до обяд само списъка със задачи не мога да изчета" Joy

Общи условия

Активация на акаунт