Отговори
# 735
  • Мнения: 1 117
Бори, честит рожден ден на патерици! Hug Balloon Бъди изпълнена с много здраве, щастие и любов, превърни всяко свое желание в реалност и не сваляй усмивката от лицето си. Gift Cake
Със Сера за малко да се уцелите на една дата. Съдба.. Laughing

На първата снимка все едно виждам Дженк. Cry Heart

# 736
  • Мнения: 9 185
Ново от Пеликана в компанията на Хазал Субашъ




Ново от Бирсен Алтунташ:Фейза Севил Гюнгюр се е присъединила в каста ни
ПП:Тази сигурно ще тича след полисите има такъв вайб. Ще се казва Иляйда.
Веднага започнаха да питат това ли ще е партньорката на Озан?



Специално за рожденичката ни макар и на патерици:

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 23:22 от x BlackRose x

# 737
  • Мнения: 1 117
Пелинай чак и с Хазал ли се е сприятелила?! Ти да видиш. Явно това е тактиката й с партньорките на Озан. Laughing Очакваме снимки и с другата Хазал, евентуално и с тази Фейза. Grinning

Сера продължава с празненствата.


Забелязала съм, че е голяма лудетина. Чудя се коя е по-луда, тя или Бахар? Smile

Ефнан с малкия си приятел.

# 738
  • Мнения: 2 449
Диди, знаеш как да ми зарадваш душата ❤
Черпя ви с мини Ози и спортен Озан



И снимка от Хазал от вечерта с Озан и Пеликана

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 03:22 от 6brn

# 739
  • Мнения: 9 185
Добро утро!



Скъпата моя красива нежна прекрасна двойка :Хазал Субашъ

Почнах искрено да се плаша да не се ожени за нея.Това яке остаря на гърба на Озан после пак ще говорят разни хора,че няма средства за чорапи и дрехи...

# 740
# 741
  • Мнения: 27 661
Бори ,има ли го видеото в Туитър. Инста не се отваря без регистрация.

Новото попълнение се стреснах от нея. Ще създава интриги що ли.
Ако е за Озан не му подхожда.  Той си е за Гедже. Не го даваме на друга. Imp
Надяваме се да е силен комисар Гирай и да се бори за любовта и има шанс.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 18:40 от femmi2

# 742
  • Мнения: 2 449
Феми, нямам туитър. Отидох на сайта и там има снимчици и интервю. За текста ще разчитаме на Диди ❤
https://www.basedistanbul.com/pacing-up-in-your-own-route/

# 743
  • Мнения: 9 185
Майко...къде са ми умиращи и припадък показващите? Може ли да е толкова сладък и чаровен и същевременно толкова секси? Сори Пелинай ама...








Прелест просто....Като се прибера ще разгледам интервюто.

# 744
  • Мнения: 2 449
Като няма, няма, ама като има не е като да няма.
Нови пози Озан, Буура и Хазал. Промо към сериала

https://www.instagram.com/p/CVkyukZqfVS/?utm_medium=copy_link

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 18:38 от 6brn

# 745
# 746
  • Мнения: 27 661
Диде Flowers Hibiscus
Редувам те да пуснеш новата тема и там да припадаме

# 747
  • Мнения: 9 185
ОФИЦИАЛНО 11 ноември ФОКС РЕШИ ДА ОТМЕНИ
 СТАРТА НА СЕРИАЛА С ОЩЕ ЕДНА СЕДМИЦА

# 748
  • Мнения: 2 449
11.11 Дано ни е на късмет.
А кадърът с името на Озан е като за плакат ❤

# 749
  • Мнения: 9 185
Няма кой знае какви промени защото нямаме сериали на лице все още

https://www.bg-mamma.com/?topic=1381273

Искам специално да благодаря на Снежето ,че преведе интервюто на Озан докато аз се чудех какво да измисля за тема.

ЗАПОВЯДАЙТЕ

„Животът има свой ритъм, това е факт. Става дума за това да хванеш ритъма на живота, да бъдеш отворен и да приемеш всичко, което ти е дадено, което изведнъж се появява пред теб” – Озан Долунай
1.Начертавате маршрута и тръгвате по пътя или се оставяте да се движите по течението?
-По-интелигентно и по-безопасно е да начертаете маршрута си и да тръгнете по пътя. Но винаги е по-забавно да се движите по течението, след като сте тръгнали по пътя, отколкото да следвате маршрута. Ето защо ще кажа, пуснете се по течението. В края на краищата, в живота не винаги е възможно да се предвиди следващата стъпка, не можем да знаем какво ни очаква или накъде ще ни отведе... Следователно е логично да вървим по течението, но все пак да имаме план, макар и не голям.

2.Вие сте този, който започва гонката или този, който атакува в последния момент?
-Аз съм от тези, които атакуват в последния момент. Отначало обичам да наблюдавам средата, в която влизам. Предпочитам първо да се адаптирам и след това да се доказвам. Така, че се отварям по-късно, като арабски кон.

3. Какво означава за вас „уловете ритъма на живота“?
-Животът има свой ритъм, това е факт. Това, което очаквате от живота, може да ви се случи, когато никога не го очаквате или трябва да чакате дълго време за нещо, за което смятате, че сте готови. Мисля, че е да поддържаш ритъма на живота, да си отворен и да приемаш всичко, което ти е дадено и да го приемаш.

4.Как бихте определили оригиналността?
-Не мисля, че това е нещо, което изисква усилия. Човек може инстинктивно да не иска да бъде различен, да бъде като всички останали. Тъй като е по-безопасно, да не се отдалечаваш от стадото, да не се различаваш от другите, това е породено от желанието да бъдеш приет, а това е важна част от човешкото съществуване. Оригиналността е способността да изразяваш своите чувства и мисли по напълно уникални начини. Изисква се смелост и е много по-трудно. Тя засяга всеки аспект, от дрехите, които носите, до изреченията, които съставяте, от това, което създавате, до това как възприемате живота, това е нововъведение, поражда това, което наричаме стил. Мисля, че хората имат нужда и от двете. Понякога може да почувстваме необходимостта да останем в безопасно пространство за собственото си психично здраве и да бъдем като всички останали, но е ясно, че съществуване, което не е оригинално, няма да направи нищо за света. Аз лично вярвам, че трябва да има уникални знаменатели, които отразяват моето аз във всеки един момент от живота ми. Трябва да можете да изразявате себе си и да не се страхувате от това.

5.Кой в живота ви поема задълженията на втори пилот?
-Три красиви жени в живота ми – моята приятелка, сестра ми и майка ми. Обичам да се консултирам с тях при всяко решение, което вземам. Техните идеи са важни за мен. Мисля, че различните гледни точки, различните подходи намаляват възможността за грешка. Разбира се, аз самият вземам крайното решение, но фактът, че те са до мен. Това, че усещам, че ме подкрепят не само в идеите ми, но и духовно, ме прави по-силен.

6.Откривате нови пътища? Безопасно ли е да шофирате по един и същи път? Как върви животът Ви напоследък?
-Проучването на нови пътища винаги е по-забавно и ефективно. Вярвам в това. Разбира се, понякога карам безопасно по един и същи път, но правя това, за да спестя енергията, от която се нуждая, когато проучвам новите пътища. Живея, за да бъда новатор, да дам нещо на обществото, в което живея, така че винаги съм по-склонен да откривам нови пътища.

Общи условия

Активация на акаунт