Всичко за всички марки гел лакове -37 тема

  • 37 403
  • 801
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 175
Здравейте, момичета Simple Smile следя, но все по-рядко имам възможност да се включвам...сега влизам да похваля Duraforce топа на CND. Разкошен е - гъст и не се разлива като Top it off на Gelish, който си ми харесва много, но по-трудно нанасям без грешка. Има ли някоя ползвала обикновения топ на CND, за да каже той как се държи? Това е последният ми маникюр с база и топ на CND и китайче на Fairy Glow магнитно.

П.п. пак не успях да ги изравня като хората, но туй-то 😊


# 736
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Супер е Лейди Годива! Hug
И аз съм на винена вълна- с винения тъмен елит и БП 8- та на безименните от 2 седмици. Ултракъси са, а комбинацията я пускам на снимка всеки септември и февруари, затова този път пропуснах. Grinning Hug

# 737
  • Мнения: 13 929
Лейди, имам същия топ, харесвам го, но напоследък ползвам Сикретли без лепкав 😀 Обикновения не съм ползвала, само експресния, лесно се сваля наистина.

# 738
  • Мнения: 1 349
Есмералда, какво си използвала за последния маникюр? Топ лакът ли е с частици и може ли номер? 😊

# 739
  • Мнения: 7 563
Ползвах акригел на Коди sparkle mood 03,  той е с частички. И отделно смесих Full glitter сребристо и бронзово на Клареса + една база на Кира с бял брокат и нанесох в зоната на кутикулите.

# 740
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Здравейте, купих си този лак:


Нанесох го само на един нокът и изпекох. Първоначално всичко изглеждаше ок, но на следващият ден забелязах, че се бели топ лака, а от долу самия лак е мек - явно недоизпечен, а спазих указанията. Аз ли не правя нещо правилно?

# 741
  • Мнения: 7 563
Колко време го пече и в каква лампа? Възможно е и да си нанесла дебел слой. Нанасяй съвсем тъничко и печи двойно тъмните цветове.

Поръчах три цвята на Hi Hybrid и чакам да пристигнат, за да ги пробвам.

Някой може ли да препоръча тъмно бордо от продаваните в БГ марки (без китайски)?

# 742
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Явно е бил дебел слоя. 1 минута пекох на малките, преносими лампи. Иначе по принцип, тези хибридни лакове се използват като гел лак, нали?

# 743
  • Мнения: 7 563
Ако имаш предвид този тип лампи, бих ти казала само едно: вземи си хубава лампа. Преди няколко страници коментирахме отново рисковете на недобре полимеризиран продукт в недостатъчно силна лампа. 



Имам такава и съм тествала, изпича ок светлите цветове на Клареса за 2х45 сек, но това е лампа за временно ползване при пътуване и тн, не за постоянно.

# 744
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Ако имаш предвид този тип лампи, бих ти казала само едно: вземи си хубава лампа. Преди няколко страници коментирахме отново рисковете на недобре полимеризиран продукт в недостатъчно силна лампа. 



Имам такава и съм тествала, изпича ок светлите цветове на Клареса за 2х45 сек, но това е лампа за временно ползване при пътуване и тн, не за постоянно.
Да, изчетох коментарите. А освен, че хибридните лакове се свалят по-лесно, някаква разлика в поставянето им има ли? Четох указанията на сайта, от който поръчах, и останах с впечатление, че се поставят като обикновен гел лак.

# 745
  • Мнения: 7 563
Да, стандартно.

# 746
  • София
  • Мнения: 334
Здравейте, дами,

Безкиселинният праймер на Клареса артернатива ли е на Ултрабонд на Коди? И ако ултрабонд на Коди се слага само на свободния край, то този праймер на Клареса по целия нокът ли се слага?
https://beautymall.bg/bezkiselinen-praymer-s-vitamini-claresa-pr … -provita-5ml.html

# 747
  • Мнения: 7 563
И двата са безкиселинни праймери/ бондъри, просто различни имена. Не съм пробвала този на Клареса и не мога да кажа дали върши работа, но предполагам, че да в комбинация с базата им.
Къде се нанася? Принципно би следвало на цял нокът, както и ултрабонда на Коди, но ако имаш проблеми само с олущване на свободния край, слагай само там, за да не е мъка свалянето на лака.
 Аз лично ползвам ултрабонд само когато правя изграждане и го слагам на цял нокът.

# 748
  • Варна
  • Мнения: 631
Праймерът на Клареса е същия тип продукт като ултрабонда на Коди, но за разлика от него не лепне, което за мен е +.

Има ли от къде да купя продукти на Grattol освен украински сайтове?

# 749
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Снощи, докато си правех маникюра, забелязах, че базата видимо се е сгъстила. Знаете ли на какво може да се дължи? Не съм я подлагала близо до лампата отворена.

Общи условия

Активация на акаунт