Всичко за всички марки гел лакове -37 тема

  • 37 109
  • 801
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Някой ползвал ли е холограмна пудра от Джъмбо? Взех една, чудя се дали я бива.

# 511
  • Мнения: 169
Аз имам пудра с ефект русалка от Джъмбо, супер е.

# 512
  • Мнения: 504
Nad_tab, като казвате по-добри, това включва ли и състава на продукта? Понеже не виждам такъв в сайта.

# 513
  • Мнения: 7 533
Като стана въпрос за F.O.X, искам да кажа, че аз не съм доволна от цветните им лакове. Имам 4 светли цвята в розово-лилавата гама. И четирите не ги бива, не се нанасят равномерно като цвят, стоят някак дебело и на черти, в единия даже има като малки боклучета. Имат и наситен сладникав аромат, който крие кой знае каква химия. Не съм доволна и няма да поръчам повече от тях. Топът им без лепкав слой обаче е добър.

P.S. Не съм пробвала CND Shellac и за плътност и трайност не мога да се изкажа, но като състав са най-доброто на БГ пазара, защото са хипоалергенни и могат да се ползват от хора с алергия към гел лак. Не съдържат НЕМА, най-честият причинител на алергия.

# 514
  • Мнения: 128

P.S. Не съм пробвала CND Shellac и за плътност и трайност не мога да се изкажа, но като състав са най-доброто на БГ пазара, защото са хипоалергенни и могат да се ползват от хора с алергия към гел лак. Не съдържат НЕМА, най-честият причинител на алергия.
Всъщност точно заради това съм се насочила към shellac- най-щадящи. Но може и да греша.

# 515
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Аз имам пудра с ефект русалка от Джъмбо, супер е.
Ако имаш възможност, снимай я моля, да видя как изглежда. Благодаря.

# 516
  • Мнения: 7 533

P.S. Не съм пробвала CND Shellac и за плътност и трайност не мога да се изкажа, но като състав са най-доброто на БГ пазара, защото са хипоалергенни и могат да се ползват от хора с алергия към гел лак. Не съдържат НЕМА, най-честият причинител на алергия.
Всъщност точно заради това съм се насочила към shellac- най-щадящи. Но може и да греша.

Според мен пробвай и виж за себе си дали ти допадат. Отиди в салон, който работи с Шелак, и си направи маникюр - така ще добиеш представа за консистенция, качество, издържливост, а няма да си хвърлила една торба пари за продукти и лампа.
И имай предвид и друго - Интеркозметика продава само на професионалисти, така че може да ти е трудно да си набавиш лаковете, дори и да се спреш на тях.

И да ви споделя за едно много интересно събитие, което ще се проведе този уикенд в София - Arena of Beauty. Ще са там повечето марки на бг пазара, ще има и мастър класове. Аз планирам да ида в неделя, ако някоя от вас иска да дойде също, пишете ми на лично, търся си другарче Grinning

# 517
  • Мнения: 169
Seanon, пудрата съм я слагала върху френски, стои много нежно, но нямам снимка за съжаление. Confused
Придава съвсем лек перленорозов ефект, повече се забелязва нанесена върху розови/лилави цветове.
Ето така изглежда в кутийката, съвсем леко се забелязва розовеещото.

# 518
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 468
Да, и аз имам от този вид пудра- доста е " незабележима". Ако харесвате по- нежен маникюр е идеална. Ако искате по- силен, забележим, ефект- си вземете пудра " русалка" или огледална пудра( мирор).

# 519
  • Мнения: 2 246
CND Shellac  се изпичат във всякаква лампа. Преди имах от старите, с една двойна УВ лампа и за 3 минути се изпичаше. Сега съм със Сън1 - никакви проблеми. За 1 минута пека, защото моите са едни светлорозавенинакви, почти прозрачни. Иначе лак като лак. Аз слагам върху гел и не намирам разлика с китайските.
Както каза Над сега има много по-добри лакове на различни фирми. Само украинките гледам поне 5-6 различни фирми използват.

# 520
  • София
  • Мнения: 10 292
Nad_tab, като казвате по-добри, това включва ли и състава на продукта? Понеже не виждам такъв в сайта.

Състава на всеки един, може да се види в нета, по-добри ги наричам в качеството на потребител, цветовете на CND са непокривни, на три средни слоя покриват добре, но става дебело покритието, поне за моя вкус. Стандартния топ е мек, колкото и да го печеш не става достатъчно лъскав, топа на Гелиш изглежда в пъти по-добре.

# 521
  • Мнения: 504
Явно имаме различни критерии, защото за мен съставът е на първо място. 😊
Относно качеството, слагала съм CND при маникюрист и имам добри наблюдения, лакът беше покривен. Като издръжливост беше по-добър от това, което съм ползвала(с топ на SNB).

# 522
  • София
  • Мнения: 10 292
Явно имаме различни критерии, защото за мен съставът е на първо място. 😊
Относно качеството, слагала съм CND при маникюрист и имам добри наблюдения, лакът беше покривен. Като издръжливост беше по-добър от това, което съм ползвала(с топ на SNB).

SNB не е точно марка, която бих сравнила CND, май е единствената българска марка, която познавам...

Относно състава, всеки сам преценява, какво иска да използва.

# 523
  • София
  • Мнения: 334
Дами, искам да си взема нова лампа.
Препоръчаната от Испания не може да се поръчва. Има някакъв казус с доставки от тази държава до нас.
Гледамм в OLX ето тези:
https://www.olx.bg/d/ad/moschna-uv-led-lampa-gel-lak-sun-uv-led- … D655-ID8AxIn.html

https://www.olx.bg/d/ad/uv-led-lampa-za-nokti-manikyur-gel-lak-s … D655-ID8hEfz.html

150 вата дали е много? Дали не е много силно за кожата?

Коя от двете бихте ми препоръчали?

Благодаря ви!

# 524
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз си чакам топа от Али на IBD gel. На 11.08 е поръчан с 4-5лв доставка и още не е тук, а преди 2 седмици поръчах кабел за зарядното на телефона ми с доставка 30ст и вече пристигна.

Ноктите на ръцетеми почиват, не мога да се реша да ги отрежа съвсем къси или да ги пусна дълги, сега са едни такива с никаква дължина.

Свалих си гел лака от ноктите на краката вчера и имах неприятна изненада на палеца. Не знам какво му се е случило, сега има тъмночервено петно под нокътя в средата и спирам с лака.
Имала съм гъбичка на същия нокът миналата година, но изглежда по коренно различен начин.

Общи условия

Активация на акаунт