Колко от мамите всъщност са мами?

  • 7 242
  • 215
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 205
Защо няма опция
Омъжена съм и бебеправим newsm78

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 14 119
 Имам си тринки  newsm19

# 167
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
МАМА   НА ДВАМА  newsm44

# 168
  • Мнения: 1 564
И аз съм мама на двама Flutter

# 169
  • Мнения: 7 005
Аз съм последната опция. Чакам мъжа ми да порасне Rolling Eyes Последно му казах, че аз на неговия 24-ти рожден ден почвам да правя бебе - той да избира дали с негово или без неговов участие Twisted Evil

# 170
  • Мнения: 8 769
Защо няма опция
Омъжена съм и бебеправим newsm78
Защото е едно и също дали имаш или нямаш брак и (не) бебеправиш.
В случая анкетата е за това какъв е статуса ви от гледна точка на форума и наличието на деца, а не дали си сключил или не граждански брак.
В този смисъл последната опция се припокрива с предпоследната и изобщо не виждам смисъл от нея.

# 171
  • Мнения: 2 211
Първа опция.

# 172
  • Мнения: 769
Нямаме деца, бебеправим... много ми се иска скоро да стане.. то ми пише и в аватара... Praynig Praynig


Аз съм последната опция. Чакам мъжа ми да порасне Rolling Eyes Последно му казах, че аз на неговия 24-ти рожден ден почвам да правя бебе - той да избира дали с негово или без неговов участие Twisted Evil
Много ми хареса това изказване!

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
майка съм и ми е първо дете Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 2 697
Все още не съм мама Wink  Когато се регнах тук, преди 10 месеца, имах една доста сериозна връзка, но...пътищата ни с онзи човек се разделиха  Embarassed...Сега съм увлечена по един мъж, споделяла съм тук, но какво ще се получи и дали ще има стабилни отношения и деца, ми е малко рано да кажа. Simple Smile Иначе бих искала да имам поне 2 отрочета  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 17:08 от Шехина

# 175
  • Мнения: 638
Мама съм на моята принцеса 

# 176
  • в стаята
  • Мнения: 469
мама на една принцеса Grinning

# 177
  • Мнения: 1 441
Ние пък сме бракувани и бебеправим. Защо няма такава опция? newsm78

# 178
  • Мнения: 3 388
аз съм омъжена, но все още не бебеправим. Скоро обаче и това ще стане  Heart Eyes

# 179
  • Мнения: 2 724
Омъжена съм и имам две деца -момче и момиче.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт