Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 75

  • 43 632
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Deutschland
  • Мнения: 5 435
Нови серии от Балеа. Лосион с ефект на мокра кожа звучи интересно



# 526
  • Мнения: 397
Дами ползвали ли сте някоя маска на Elseve?  От коя сте доволни?
Харесвам им всички балсами, но не съм опитвала маските.
Ще се радвам на препоръки и на други маски за тънка коса,които не омазняват и не утежняват.

# 527
  • София
  • Мнения: 4 548
Знам, че темата е за козметика, но не мога да търся подходящата тема. Та въпросът ми е за Veet восъчни ленти, които отскоро рекламират по ТВ. Обещават до 28 дни обезкосмяване. Някой пробвал ли ги е? Наистина ли имат такъв ефект? Всъщност положението с космите може ли да стане по-лошо отколкото с ел.епилатор?
Колко време ще е ефектът зависи какво количество косми  се късат и колко се измъкват от корен. Другото е до организъм, както вече са ти написали. Като ученичка се обезкосмявах с глюкоза и лекопласт. Изкарваше ми по три седмици. С кола маска пак толкова.  После лекопластът изчезна в онзи му вид от аптеките и си купих епилатор. С него изкарвам не повече от две седмици.

# 528
  • Мнения: 5 998
Скрит текст:

Покупчиците ми днес. На този автоматичен молив за вежди на Алверде отдавна му се чудех, но го грабнах днес. Ненатрапчиво запълва места по веждите, които имат нужда от запълване. Взех си и едно перлено бяло моливче за очната линия долу, за да имам малко по-свеж вид, когато изглеждам недоспала. Знам, че е демоде да се слага съвсем бяло, но за съжаление в ДМ на Есънс очната линия за освежаване, която е нюд беше отворена дори през тиксото, което са сложили хората ...
Сапунчето на Перлиен го взимам втори път. Харесва ми аромата му на класически сапун и не изсушава кожата.
Ръкавичката за баня е сууупер находка за мен, вие ме инфлуенснахте днес, момичета. Heart Много добре ексфолира, по-грубичка и от четка. Цената е ок. 3 лева и ще се заредя с още.

# 529
  • София
  • Мнения: 1 408
Скрит текст:
Скрит текст:

Покупчиците ми днес. На този автоматичен молив за вежди на Алверде отдавна му се чудех, но го грабнах днес. Ненатрапчиво запълва места по веждите, които имат нужда от запълване. Взех си и едно перлено бяло моливче за очната линия долу, за да имам малко по-свеж вид, когато изглеждам недоспала. Знам, че е демоде да се слага съвсем бяло, но за съжаление в ДМ на Есънс очната линия за освежаване, която е нюд беше отворена дори през тиксото, което са сложили хората ...
Сапунчето на Перлиен го взимам втори път. Харесва ми аромата му на класически сапун и не изсушава кожата.
Ръкавичката за баня е сууупер находка за мен, вие ме инфлуенснахте днес, момичета. Heart Много добре ексфолира, по-грубичка и от четка. Цената е ок. 3 лева и ще се заредя с още.

Questar, може ли самостоятелна снимка в по-близък план на молива за вежди на Алверде? Нищо не съм купувала от тази марка.Благодаря.

# 530
  • Мнения: 5 998
Скрит текст:
Ето го моливът. Това е най-тъмният цвят води се Espresso, има и по-светли.

# 531
  • БГ
  • Мнения: 1 277
Скрит текст:

Покупчиците ми днес. На този автоматичен молив за вежди на Алверде отдавна му се чудех, но го грабнах днес. Ненатрапчиво запълва места по веждите, които имат нужда от запълване. Взех си и едно перлено бяло моливче за очната линия долу, за да имам малко по-свеж вид, когато изглеждам недоспала. Знам, че е демоде да се слага съвсем бяло, но за съжаление в ДМ на Есънс очната линия за освежаване, която е нюд беше отворена дори през тиксото, което са сложили хората ...
Сапунчето на Перлиен го взимам втори път. Харесва ми аромата му на класически сапун и не изсушава кожата.
Ръкавичката за баня е сууупер находка за мен, вие ме инфлуенснахте днес, момичета. Heart Много добре ексфолира, по-грубичка и от четка. Цената е ок. 3 лева и ще се заредя с още.
Здравей, коя очна линия имаш предвид на есенс, че е за освежаване Simple Smile

# 532
  • Мнения: 539
Момичета искам да сменя шампоана и балсама за коса, помагайте! Днес 30мин четох етикети в ДМ, но нищо не си харесах. Косата ми е права като праз (този израз от вас го знам Grinning), дълга почти до кръста, никакъв обем, къпя я на 3 дни(преди по-често ми се омазняваше), не я боядисвам, не използвам преса или маша, но понякога слагам 1 ред вафлички за обем, защото никак не се харесвам с коса, залепнала за главата. Ползвах доста време глис и пантен за мазна коса, но много ми я премиват, смених с Тресеме за обем, но не виждам ефект откъм обем, иначе ми я измива. Търся като че ли нещо различно, не знам без силикони и сулфати ли да пробвам, или хидратиращ? От вас знам, че мазната коса и кожа е добре да се третират с хидратация, а не изсушаване. Дължините са ми горе долу добре, взех днес олиото на Лангхаармедхен от дм да пробвам, но пак останах без ш&б.

# 533
  • Мнения: 23 014
Дълга коса и тънък косъм няма как обем.
Моята е мазна и ползвам предимно протеинови продукти, които редувам с хидратиращи.
От ДМ бих препоръчала на Джон Фрида протеиновия шампоан, на Тресеме за боядисана коса(той е хидратиращ), Gliss розовия с кератин,плюс подходящите маски и балсами
( след хидратация само хидратация, след протеин може пак протеин или хидратация)
Общо взето е според нуждата на косата.

# 534
  • Мнения: 13 082
Не е от ДМ, но е достатъчно бюджетено моето предложение. Шампоана за обем на Лореал. Единственото нещо, което спасява косата ми от грозно кльопване в жегите.

# 535
  • Мнения: 2 591
За шампоан предлагам мицеларните шампоани на Syoss и Нивея. За балсам и маска нямам никаква идея обаче.

# 536
  • Мнения: 5 832
Коса до кръста, особено ако няма къс горен етаж, няма как да бъде обемна. Казвам го от опит, защото моята беше същата. Просто тежи и опъва надолу. Аз харесвам хидратиращия на Балеа, също Wonderful repair и Collagen power. Страшно бюджетни, но доста добри са според мен.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 939
Момичета току що поръчах с дъщеря ми тези красоти от Пандата, ако някой иска да се сдобие с тях 😉
Питах в едно от Лилитата и казаха че едва ли ще ги получават...

# 538
  • Мнения: 50
Момичета искам да сменя шампоана и балсама за коса, помагайте! Днес 30мин четох етикети в ДМ, но нищо не си харесах. Косата ми е права като праз (този израз от вас го знам Grinning), дълга почти до кръста, никакъв обем, къпя я на 3 дни(преди по-често ми се омазняваше), не я боядисвам, не използвам преса или маша, но понякога слагам 1 ред вафлички за обем, защото никак не се харесвам с коса, залепнала за главата. Ползвах доста време глис и пантен за мазна коса, но много ми я премиват, смених с Тресеме за обем, но не виждам ефект откъм обем, иначе ми я измива. Търся като че ли нещо различно, не знам без силикони и сулфати ли да пробвам, или хидратиращ? От вас знам, че мазната коса и кожа е добре да се третират с хидратация, а не изсушаване. Дължините са ми горе долу добре, взех днес олиото на Лангхаармедхен от дм да пробвам, но пак останах без ш&б.
Не е от ДМ и Лили, но съм ги виждала в Берьозка имa ги и в makeup.bg - шампоани и балсами (и маските са супер) на Фито Козметик. Страхотен състав, безсулфатни и много бюджетни, за мен са в пъти по-добри от всичко, което съм изпробвала от масовите марки и то на двойни цени. Косата ми изглежда чиста, обемна и пригладена с дни. Погледни ето този, специално за обем: https://makeup.bg/product/418634/
Много съм довлна и от ламиниращия с къна и този с горчица Bowtie

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 13:45 от divaski

# 539
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте.
Бихте ли ми препоръчали коректор за тъмни кръгове под очите.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт