Боядисване с безамонячна боя

  • 948
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Трябват ми бързи отговори и мнения.. Косата ми е червена, но сега реших да направя промяна и искам да се боядисам в черен цвят, но ако не се харесам - поне да може да се махне след няколко измивания и да ми се върне моя си червен цвят. Предложиха ми да си купя черна боя за коса без амоняк. Някоя от вас пробвала ли е и наистина ли пада след време по лесно?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 943
Каквото и да сложиш след червен цвят, все ще си червенее. И черно да е, след няколко измивания ще имаш топли, червеникави оттенъци.

# 2
  • Мнения: 3
Но съм чувала че черното трудно се махало.. Не знам много се чудя какво да правя.

# 3
  • Мнения: 109
Шампоан оцветител, victoria beauty, те са в едни пакетчета, аз съм пробвала върху русо с кестеняво и се отмива след няколко измивания.

# 4
  • Мнения: 2 039
И аз съм за шампоан оцветител.Така ще можете да прецените дали Ви харесва цвета.Червеното се маха трудно,но черното още повече.

# 5
  • Мнения: 18 503
С шампоан оцветител нищо няма да стане. Да не говорим колко са некачествени повечето. Червеното си избива. Пробвай с безамонячна боя. Тя пада лесно, а щом си червена още по-лесно ще падне. Така няма да рискуваш и ако не ти хареса цвета лесно ще се отмие.

# 6
  • Мнения: 8 603
Здравейте! Трябват ми бързи отговори и мнения.. Косата ми е червена, но сега реших да направя промяна и искам да се боядисам в черен цвят, но ако не се харесам - поне да може да се махне след няколко измивания и да ми се върне моя си червен цвят. Предложиха ми да си купя черна боя за коса без амоняк. Някоя от вас пробвала ли е и наистина ли пада след време по лесно?
използвай други средства, ако е само да се видиш дали се харесваш черна. Пример: перуки, програми, които ти добавят към снимката различни коси.
Боядисване и връщане на цвета след кратък период е трудна работа, а като има и черен цвят пък съвсем... Косата ти с какво е  боядисвана, какъв е естественият ти цвят

# 7
  • Мнения: 18
Аз се боядисвам от години в черно с безмонячна боя и не пада толкова лесно, колкото се твърди. (тъмно руса съм)

Общи условия

Активация на акаунт