важно! за пюретата на АМ АМ

  • 1 007
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
И като пише на етикета на Хип-ските, че са :еко: им вярвате безприкословно и според вас те не се борят за конкуренция newsm78....или са най-хубави защото са най-скъпите Crazy
и щом продавача казва слушаме е изпълняваме....и той не се вълнува дали ще купите от него ..просто ви прави услуга като казва кои са "Най-добрите каши" Laughing....
Аз пък съм давала "Слънчо" щото не накъртват от захар, както са напр. Фризо-то.....
най-челен е личния опит Naughty

# 16
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Рядко влизам в този форум но понеже и аз продавам храни да споделя впечатления. Най продаваните пюрета и каши при мен са си Ганчев и Слънчо. Повечето от клиентите ми не се интересуват от качеството на пюретата или какъв е съставът им вътре,а  за жалост водеща е цената. Пюретата на Ам-ам  все още ги има в търговската мрежа но липсата на разнообразие в производството намали търсенето им. От зеленчуковите пюрета има единственно мусака с ябълка и морков,тиква и цвекло. Забраната от РИОКОЗ беше за определена партида зеленчукови на Ам -ам. Когато контактувахме директно с фирма Никси са ни разказвали че примерно пюретата с круши са произведени с круши внос от Перу заради по ниската им цена.Сегашните партиди на Ганчев са вече с подобрен вид и не са много гъсти, докато старите бяха като тесто. От Риокоз също са ми вземали проби на пюрета и то на Хип спанак с картоф и сметана и се оказа че показателите са на най горната допустима граница за патулини и нитрати. Протоколите са все още при мен.
За кашите на Слънчо не знам какво да ви кажа освен че цената им е ниска и се купуват повече от всички видове каши. Иначе ги произвеждат при нас и знам че контролът при производството им навремето беше много стриктен. Моето дете не искаше да ги яде и за това съм си купувала на други фирми.
Много от майките които са майки за първи път не получават достатъчно обяснения от педиатрите си за това какво трябва да се дава при захранване и какво да се избягва в храните. Имала съм клиентки даващи сок от 20 ден,плодово пюре от 1 месец,зеленчуково от 2 и месно от 3 месец. Повечето не са чували за избягването на глутена в храните или че млякото трябва да е адаптирано а не сухо като добавка. Друго си е бисквита Закуска в млякото на 4 месечно бебе за да не се събужда нощем #Crazy

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Не съм спряла да давам понякога от тези пюрета. Както и си пие водата на Девин, ако се сещате какво искам да кажа...

Общи условия

Активация на акаунт