За мъжете и за жените. Злото, без което не можем.

  • 61 490
  • 5 198
  •   3
Отговори
# 5 145
  • Мнения: 19 848
Бая глупотевини за цигулките. Ако са само първи или само втори или са 3? ама има две втори. Оркестърче и сички доволни.

Кечи, то и аз не деля, ама ако знам. Ако не знам, знам ли какво става.
С мъжо се шегуваме и той вика: да не съм луд да ти изневерявам, нали после ще ме съсипеш. Smile Поне не и ако знам, па може да ме лъже, няма да ми каже никога.

# 5 146
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам как може някой да се примири да играе втора, трета или пета в оркестъра. Аз не мога. Или ще съм единствена, или хич.

# 5 147
# 5 148
  • Мнения: 7 409
Значи,позицията ви е ,че няма начин да се примирите,  когато знаете за други жени,  независимо коя подред цигулка в оркестъра.
Което отново показва,позицията на здравомислещите жени , за ужас на Джеймс, че трябва да сме Единствени в оркестъра.

Доколкото ви познавам вече, не съм се и съмнявала във вашата преценка и отношение по тоя въпрос.

# 5 149
  • Мнения: 19 848
Е, зависи. Ако съм в сериозна връзка, разбира се, че няма да се съглася. Все пак влагам чиста и искрена емоция, енергия, време. Ако съм в неангажираща връзка, няма как да изисквам да съм единствена.

# 5 150
  • Мнения: 7 409
Абе, Бази и от любовника трябва да се изисква лоялност. Къв е тоя дикиш, където давате ?

# 5 151
  • Мнения: 35 961
тук непримирима до непримирама, а в реала - пълно с примирими, а някои дори и доволни

# 5 152
  • Мнения: 19 848
Тц. Това не е собственост. Затова са любовниците. Да не се чувстваш ангажиран и да ангажираш със себе си.

# 5 153
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз и любовница не искам да бъда, просто трима са много.

# 5 154
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Тройката не е нещо лошо.😁

# 5 155
  • София
  • Мнения: 35 098
Аз любовница не мога да бъда, любовник мога да имам - разведен или вдовец Grin

# 5 156
  • Мнения: 2 925
Това е благотворителност Wink

Същото, като да пуснеш на някой, който не ти е на нивото. Wink
Питай ме мен! Аз вече имам един такъв опит в актива си...Joy
Па после ме питате, що понякога зациклям на този сюжет?
Ми, яд ме е сама на себе си! Ама никой друг не ми е виновен.
Затова се опитвам да го обърна на смях, макар че хич не ми беше смешно. Simple Smile

# 5 157
  • София
  • Мнения: 62 595
И любовник не искам да имам, ако съм вече във връзка. Третият винаги създава проблеми, защото започва да го гризе ревност и има опасност да стане отмъстителен. Ако имам любовник, докато съм във връзка очевидно няма да искам да развалям връзката си и любовникът трябва да е таен, а той в един момент няма да е таен. Всеки таен иска да стане явен, да се легитимира.
Като любовница не искам да слушам за семейните му драми и да ме ползва за две в едно - хем психотерапевт, хем сексуален отдушник. Не, мерси!

# 5 158
  • Мнения: 7 409
Аз любовница не мога да бъда, любовник мога да имам - разведен или вдовец Grin

Ся, ще се появи некой от мъжете и ша каже ...а за вас може, за нас ...не
Ама това си е наеписан закон от край време.

Анди, подкрепям те с две ръце за мнението. И аз не мога да менажирам паралелно връзки. Не е за всеки тая работа, мани какво се майтапим.

# 5 159
  • Мнения: 2 925
И какво ще ми помогне за самочувствието, че по документи съм Госпожа еди-коя си, ако мъжът ми сменя любовници през месец?
Първата с нищо не е застрахована. Всички на опашката могат да си тръгнат или да търпят.
С нищо в емоционален аспект. Във финансов обаче с много, ако решиш да не си повече Г-жа Еди коя си.
За България не мога да се изкажа (нямам опит), но за Канада си е в пълна сила.

Общи условия

Активация на акаунт