За мъжете и за жените. Злото, без което не можем.

  • 62 498
  • 5 198
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 783
Ама пък е хубаво.😂

# 76
  • Мнения: 11 505
Не приемайте "траш" и "монголски" буквално Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 38 961
Разбрах те. Вероятно има много малко мъже, с които може да си говорим по моите теми. Въпреки че и на тема коли ме бива на малко по-добро ниво от повечето.

# 78
  • Мнения: 20 259
Всъщност, има немалко мъже, с които може една жена да си говори. Оглеждай се с широко отворени сетива, Роки, и те ще те намират сами. Е ся, ако е такъв дето може да говори само за футбол, коли, жени, няма как да стане.

# 79
  • Мнения: 4 972
Все повече свиквам сама ..
Но ми липсва мъж. Лошо, че не просто мъж..
И в един момент, едното отблъсква другото и обратно.

# 80
  • Мнения: 3 783
Футбол ми е любима тема. Жени също, но не постигаме единодушие с мъжете. За десерт може и за коли да поговорим, та да им излъскам самочувствието с наивен интерес и да оставя добро финално усещане.

 Рози, и заглавието на темата така казва. Няма универсално решение, аз за себе си имам някакъв отговор, но пак не съм особено сигурна доколко е верен.

# 81
  • Мнения: 10 842
От мъж до мъж има разлика както и от жена до жена. Въпроса за напасването няма еднозначно решение.
По-скоро въпроса за компромисите е по-актуален.
В живота всеки иска, но какво е готов да даде, с какво е готов да се примири и с какво не, с какво е готов да направи компромис за човека до себе си?  И струва ли си?  Да рискуваш нещо твое без никакви гаранции? Щастието егоизъм ли е или споделяне?  А любовта?
Прекалено много въпроси за които живота ни не е достатъчен да им дадем отговори....

# 82
  • Мнения: 4 972
Всеки път си казвам, че ще бъда търпелива и в един момент ми писва. Необходимо зло са тез мъже, но явно имам иманярски наклонности и търся съкровище Simple Smile И той живота си тече...

# 83
  • Мнения: X
Рози и бодли, не си струва да се правят компромиси с важните неща. Тези компромиси правят живота ни да изглежда като стая, чиста на пръв поглед, но смърдяща, понеже под леглото е скрит умрял скункс. Мне, мерси.

# 84
  • BG
  • Мнения: 2 173
Света нещо се объркал или поне по нежната част от него. Това, да си самодостатъчна или да ти е необходим мъж само заради мушкането е меко казано несъстоятелно.
Сега, ако ше се състезавате, на коя по не ѝ е необходима мъжка компания, връзка, симбиоза и т.н., то тогава е разбираемо. Иначе е психарско.
Аз например имам нужда от жена, във всеки аспект, който ви дойде наум. А пък вие ме разбирайте както си искате.

# 85
  • Мнения: 4 972
Уиш, така е, но понякога си мисля..Дали аз не вдигам много летвата и не давам шанс. Следствие на миналото ми.
Едва ли ще се влюбя на тез години пак ..
А сам също не е работа, колкото и да е запълнен живота ми с работа, хоби, приятелски сбирки. А след година и детето ще отлети живот и здраве.

# 86
  • София
  • Мнения: 12 989
Света нещо се объркал или поне по нежната част от него. Това, да си самодостатъчна или да ти е необходим мъж само заради мушкането е меко казано несъстоятелно.
Сега, ако ше се състезавате, на коя по не ѝ е необходима мъжка компания, връзка, симбиоза и т.н., то тогава е разбираемо. Иначе е психарско.
Аз например имам нужда от жена, във всеки аспект, който ви дойде наум. А пък вие ме разбирайте както си искате.

Аз такова състезание не желая да печеля... А принципно мразя да губя Joy

# 87
  • Мнения: X
Разбира се, че ще вдигаш летвата. Нищо по-малко не си струва. На колко ли много години си, че така песимистично го раздаваш. Аз връхлетях (буквално) върху Уишмастъров Втори, когато бях на 41. Една от най-красивите любовни истории, които съм виждала, е на моя близка на 50 години.

# 88
  • Мнения: 20 259
Така е, Тони.
Малко хора осъзнават, че мъжът и жената са си всъщност един за друг и ако са в добра хармония, са перфектната цялост.

# 89
  • Мнения: 11 505
Светът не е объркан, Тони, в такъв етап от живота си сме, попаднал си на неправилната бегмамагрупа.

Общи условия

Активация на акаунт