Седмокласници 2020/2021 - Редене на желания - (05.07 - 11.07)

  • 61 827
  • 1 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 455
Миналата година по някакво чудо излязоха на втори юли, ако не се лъжа. Обикновено ги качват след лятото - септември, октомври.

# 31
  • Мнения: 2 803
Kally, Yellow HeartFlowers Hibiscus
Утре ще е последен ден за размисъл. Мисля, че вторник ще е Денят. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 195
Момичета, над 15 поредни пъти опитвам да вляза в системата и не ме допуска. Изписва ми Невалиден входящ № или код за достъп. Проверих дали съм на латиница и много внимателно въвеждам паролата, но не става и не става. Някой има ли такъв проблем?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Кали, благодаря ти отново за положените усилия да направиш местенцето ни за споделяне на седмокласни тревоги толкова уютно.
В последните дни малко диагонално чета и съм пропуснала вероятно, та да питам: Имаме ли вече класирани в училищата към МК, НГДЕК? Или е рано да се каже още? Иска ми се да прочета хубави новини в темичката ни и да се върне приятния тон и усмивките в нея, а не ми се чака до 13-ти Simple Smile

# 34
  • Мнения: 371
Излязох от профила и влязох отново. Няма проблеми при мен.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 899
Дидева, благодаря Flowers Hibiscus
Значи да не ги чакам скоро.

Имаме ли вече класирани в училищата към МК...
Вчера излезна първо класиране в НГПИ. Утре се чакат резултатите от изпита в НУИИ.

# 36
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Силви, да не би да слагаш буква вместо нула или обратното?

# 37
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
Успех и от мен.

# 38
  • Мнения: 195
Buzzy, нямам нула нито във вх. номер, нито в паролата. Сигурна съм, че въвеждам и двете правилно. Да не би да качват нещо от МОН и да има пренатоварване? Досега не ми се беше случвало.

# 39
  • Мнения: 19 309
Благодаря ви отново! От чудене само глупости мисля.
Успех на всички!

# 40
  • София
  • Мнения: 8 283
Тъй като не мога да цитирам, преписвам:

Дидева каза:
"Само да допълня, че ако на второ класиране се придвижиш напред, не можеш да избираш в коя паралелка да се запишеш - в тази от първо или в другата от второ. Joy"

Дидева, това сигурно ли е? Joy

# 41
  • Мнения: 13 819
Благодаря за новата тема!


Ако дете е прието на първо класиране по първо желание и се запише за участие във второ класиране, какво се случва? Изобщо позволено ли е да протака така, при положение че е прието на първо желание? - не може да подаде заявление за втори етап. Или се записва, или губи мястото.

Заради това нелепо несъгласуване между мон и мк може да се наложи да се запишем след първо класиране, а след това да се описваме защото може да излязат незапълнени места в нуи. Защо да е лесно като може да е трудно.

# 42
  • Мнения: X
Buzzy, нямам нула нито във вх. номер, нито в паролата. Сигурна съм, че въвеждам и двете правилно. Да не би да качват нещо от МОН и да има пренатоварване? Досега не ми се беше случвало.

Caps lock?

# 43
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
И ние сме готови с желанията, сигурна съм, че ще останем за второ класиране и почти сигурно на трето. Дълго ще ми е това лято.


Какво стана с децата, които имах а проблеми заради квесторите? Някой някак направи ли нещо за тях?

# 44
  • Мнения: 371
Системата е активна вече. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт