Седмокласници 2020/2021 - Редене на желания - (05.07 - 11.07)

  • 61 810
  • 1 116
  •   1
Отговори
# 45
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Тъй като не мога да цитирам, преписвам:

Дидева каза:
"Само да допълня, че ако на второ класиране се придвижиш напред, не можеш да избираш в коя паралелка да се запишеш - в тази от първо или в другата от второ. Joy"

Дидева, това сигурно ли е? Joy

Оххх,за теб съм сигурна и убедена,че го знаеш,ама нямаш и идея колко хора са на мнение,че наистина им се пази местото и могат да избират от двете...

# 46
  • Мнения: 21 455
Само да кажа, като подадете и решите да си разпечатате заявлението, ще има информация, която липсва. Не помня вече какво точно беше, май адрес и телефон. Не го мислете, винаги е било така.

# 47
  • Мнения: 195
Логнах се най-накрая. Успех на всички и лека вечер.

# 48
  • Мнения: 30
Успех на всички,ние подредихме желанията,но моят син иска да ходим на място да подаваме,а аз не смятам ,че ще имаме проблеми онлайн.Учителката нещо ги е наплашила и не ще и да чуе за онлайн подаване.Вторник е нашият ден за подаване.Някой знае ли за Варна какви се очакват да са баловете, с колко точки по-нагоре (ориентировъчно)?

# 49
  • София
  • Мнения: 8 276
Дами, утре 5 юли е моят рожден ден. Надявам се на всички ни да донесе късмет, а до имения ми ден да приключи сагата със записване в желаното училище за всички или за повечето наборчета.
Стискам палци на всички наборчета да си подредят желанията по най-добрия начин и да бъдат приети в най-добрата паралелка и училище за тях.

Честит рожден ден Joy
Пожелавам ти здраве и много усмивки, удовлетвореност и спокойствие в следващите дни.Birthday Wine Glass

# 50
  • Варна
  • Мнения: 499
Да повторя и аз въпроса на Ред. Запазва ли се до следващо влизане подредбата в системата, ако не си натиснал потвърждаване?

Едит: Светла, благодаря! Сега прочетох.

Ако дете е прието на първо класиране по първо желание и се запише за участие във второ класиране, какво се случва? Изобщо позволено ли е да протака така, при положение че е прието на първо желание? Може ли да участва във второ класиране?

450, ако харесва мат.и информатиката или там каквото се учи по ИТ в СМГ, не бих се замисляла. Въпреки че и в НЕГ се учи доста мат. Поне с такова впечатление останах от всичко изчетено. Май в лайстунг е повече.
Дъждец, ако е прието по първо желание на първо класиране се записва. Няма как да се протака, освен ако участва в класиране в няколко РУО-та. Тогава ако в друго РУО е прието примерно по второ желание отива се в този град и училише и там се подава заявление за участие за второ класиране, а в първия град се губи мястото.

# 51
  • Мнения: 21 455
Тц. Може да се запише в първото РУО и да продължи да играе във второто.

# 52
  • София
  • Мнения: 8 276
Само да кажа, като подадете и решите да си разпечатате заявлението, ще има информация, която липсва. Не помня вече какво точно беше, май адрес и телефон. Не го мислете, винаги е било така.

Да така е.


selias, кажи му, че на място също е онлайн.

Семейният съвет се събра, в т.ч. и баткото изяви желание да участва Joy
(Даже предлагаше и неговите науки да пишем... не че там нямаше да е -200т. Joy)
Докарахме ги до 17 бр. утре, т.е. днес, но в "човешко" време ще подаваме.

Последна редакция: пн, 05 юли 2021, 00:42 от Desem

# 53
  • Варна
  • Мнения: 499

Готови сме с желанията и синковецът подаде заявлението! Ех, че подарък ми направи! Надявах се да не промени пак подредбата.

# 54
  • Мнения: 21 455
Аз бих сложила втората първа. Ама не съм седмокласник. Joy

# 55
  • Варна
  • Мнения: 499
Аз бих сложила втората първа. Ама не съм седмокласник. Joy
И аз така бих подредила, но синковецът така си реши и го оставих на мира. Изборът си е негов, а и така се подсигурява да не го приемат в МАТ с НЕ.😂😂😂😂😂😂 Там може би щяха да го приемат с бал над 490.

# 56
  • София
  • Мнения: 8 276
Аз бих сложила втората първа. Ама не съм седмокласник. Joy
И аз така бих подредила, но синковецът така си реши и го оставих на мира. Изборът си е негов, а и така се подсигурява да не го приемат в МАТ с НЕ.😂😂😂😂😂😂

Късно е за непоискани съвети ... И аз щях да се включа със същото, но след картинката видях и текста.

# 57
  • Мнения: 21 455
Къде видя съвет?
Даже четвъртата бих сложила първа. С немския ще ми е трудно. Joy

# 58
  • Варна
  • Мнения: 499
На набора немския до сега му беше първи език от първи клас, а английския втори от втори клас. Първоначално искаше да пише АЕ първо или изобщо да не пише НЕ, но после под влияние на свои приятели се разубеди. Аз се надявах да започне да реди с НЕ първо МАТ, а после СХН, но и така е добре.

# 59
  • Мнения: 2 687
Благодаря на Кали и за темата и за идеята с Христоматията, както и на Лонита за филмите - заслужават по-лежерно лято децата.

Дайв, на 8ми ще има класиране в НГДЕК Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт