JUMBO - 2 тема

  • 40 618
  • 342
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 187
Здравейте,
Някой скоро ходил ли е в Пловдивския Джъмбо, четох някъде, че ремонти имало на пътя там... Та само в 1 лента било и доста натоварено... Как са нещата всъщност?

# 181
  • Мнения: 5 255
Здравейте,
Някой скоро ходил ли е в Пловдивския Джъмбо, четох някъде, че ремонти имало на пътя там... Та само в 1 лента било и доста натоварено... Как са нещата всъщност?
Тук https://www.waze.com/live-map/directions?to=ll.42.16577009%2C24.67452049 (отдалечи, че е приближило максимално) можеш да видиш откъде може да се мине, за да избегнеш ремонтите и евентуално задръстване.

# 182
  • Мнения: 1 404
За който питаше за коледни неща - има вече доста.

# 183
  • Мнения: 745
Здравейте ,дали в Джъмбо има подобни рафтове 

# 184
  • Мнения: 1 404
Здравейте ,дали в Джъмбо има подобни рафтове 

Това повече ми прилича на масичка за сервиране на закуска в леглото. Подобни има, да.

# 185
  • Мнения: 9 533
хора, има ли кутии с капак в джъмбо, които да са /подходящи/ за прибори?

# 186
  • Мнения: 12 131
Здравейте,
Някой скоро ходил ли е в Пловдивския Джъмбо, четох някъде, че ремонти имало на пътя там... Та само в 1 лента било и доста натоварено... Как са нещата всъщност?
Лесно и без проблем се стига до Джъмбо, но само от Пловдив, ако излезеш през бул. България и пазарджишко шосе. Или ако идваш от Пазарджик и на колелото завиеш в ляво. До Метро и Джъмбо е отворено. След това, посока магистралата работи тежка техника и е непроходимо. Заградено, маркирано, както си му е реда. Затворена е и другата посока, на околовръстното, чак до светофара на Коматево.

# 187
  • Мнения: 2 823
Здравейте нова съм в темата за Джъмбо ,в моя град няма такъв магазин. Може ли да се пазарува онлайн ?Благодаря за отговорите!

# 188
  • София
  • Мнения: 22 954
За съжаление не може. Simple Smile

# 189
  • Мнения: 1 602
Здравейте, някой да е забелязвал от големите гаражи на Hot Wheels? Бях ги гледала преди 2г в Джъмбо за около 200лв, но чак сега порастнаха децата достатъчно за гараж Simple Smile

# 190
  • Мнения: 2 500
Дали има ацетатна лента в Джъмбо?

# 191
  • Мнения: 1 149
Здравейте. Нямаме магазин Джъмбо в нашия град ,но преди 2/3 г бях си купувала от Джъмбо,София от тези гирлянди от елхови клонки,дали сега ги има ,ако някой е обърнал внимание и на цени? Гледам ги онлайн в разни магазини и искам да си сверя цените,ест.че ще са по-изгодни в Джъмбото,но все пак да си направя сметката.

# 192
  • Мнения: 5 255
Здравейте. Нямаме магазин Джъмбо в нашия град ,но преди 2/3 г бях си купувала от Джъмбо,София от тези гирлянди от елхови клонки,дали сега ги има ,ако някой е обърнал внимание и на цени? Гледам ги онлайн в разни магазини и искам да си сверя цените,ест.че ще са по-изгодни в Джъмбото,но все пак да си направя сметката.
От гръцкия сайта на JUMBO може да се ориентираш каква цена да очакваш. https://www.e-jumbo.gr/anazitisi-proionton/?search-for=%CE%93%CE … CE%B9%CE%BD%CE%B7

# 193
  • София
  • Мнения: 3 030
Здравейте, някой виждал ли е в Джъмбо музикални детски кутийски с балерина?
Благодаря предварително!

# 194
  • Мнения: 825
Здравейте,
Дали има в Джъмбо интерактивно коте?
Издирвам за дъщеричката ми.
По сайтовете са доста високи цените.

Общи условия

Активация на акаунт