Пух и перушина

  • 5 317
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Лио, радвам се че сте открили причината на вашите неволи и се надявам скоро сополите да останат само спомен!
Целувки на Ади! Heart Eyes

# 16
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Кожни, или кръвни тестове правихте? Към колко алергена?

# 17
  • Мнения: 3 835
Здравейте мами. Нова съм във форума, но темата ми е интересна и затова се включвам. И аз съм чувала за много хора, който са алергични към пух и перушина, а освен това, ако някоя перушинка се вдиша примерно през носа може да стане неприятно. Дъщеря ми спи на възглавница от силиконов пух и винаги съм се чудила дали е правилно, защото е изкуствен пълнеж, но нямам идея каква друга да й взема. От доц. Тодоров лично аз съм доволна, той извади третата сливица на дъщеря ми и всичко мина много леко. На Лиорена пожелавам с това да приключат проблемите им, защото найстина може и само това да е причината.

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Благодаря ви мами за съпричастността  bouquet
Много ви благодаря за пожеланията също така и много правилни неща сте писали.
За съжаление резултат с магическа пръчка явно няма как да има, трябва време.

Някой попита за лекарката. Казва се д-р Бойкикева.

И това с възглавниците явно има значение. Лекарката ми каза още да сложа протектор на матрака.

Зиртек-а ще пие по половин таблетка всяка вечер.
На мен ми се иска нещата да се овладеят моментално, но такива филми няма явно.

Още веднъж ви благодаря на всички.

А и друго научих, не знаех, че има специалисти хем УНГ + алерголози едновременно Blush
Но тази лекарка определно много ми хареса като отношение към детето, обясни ми много внимателно всичко, сестрата беше страшно мила и любезна, изобщо останах приятно изненадана от отношение.

Общи условия

Активация на акаунт