Tom Cruise, круиз и cruise

  • 1 702
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
как е правилно да се произнесе на френски?

На френски е кроа, май Wink

Не, кроа, но ако се изписваше croix  Wink Иначе се произнася Крюз  Crazy

Но френският не е никакъв показател. Понеже някой ще се сети ли кои са Ришар Жер и Ермион  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 473
Както и Sade (певицата) - на български казваме Шаде Rolling Eyes. Много хора изписват името с "h" - Shade Simple Smile

# 17
  • Мнения: 27 524
Тук й казват Сад, а на Дайдо - ДидО  Crazy

# 18
  • Мнения: 258
как е правилно да се произнесе на френски?

На френски е кроа, май Wink

Не, кроа, но ако се изписваше croix  Wink Иначе се произнася Крюз  Crazy

Но френският не е никакъв показател. Понеже някой ще се сети ли кои са Ришар Жер и Ермион  Laughing

Cruise на френски се чете крюиз.

А двете особи май са Ричард Гиър и Хърмаяни от "Хари Потър".

# 19
  • Мнения: 27 524
Cruise на френски се чете крюиз.

Оказа се, че е Круз, нито Крюз, нито Крюиз  Peace

# 20
  • Мнения: 239
жорка, бате, в българския език са възприети термините "круиз" и "круизно пътуване", дори и когато не се отнасят до Куин Мери 2.
игнорАнт е добро попадение като съществително име, седи добре до импудЕнт. ще ги имам предвид.

Погледнато от перспективата на бг език, обичаи и законодателство много неща са криви. Това не ме интересува. Круз е круз и на който не му изнася да духа супата.

Бил съм на Запад когато не си знаела що е уокмен все пак.

# 21
  • Мнения: 239
как е правилно да се произнесе на френски?

На френски е кроа, май Wink

Не, кроа, но ако се изписваше croix  Wink Иначе се произнася Крюз  Crazy

Но френският не е никакъв показател. Понеже някой ще се сети ли кои са Ришар Жер и Ермион  Laughing

Cruise на френски се чете крюиз.

А двете особи май са Ричард Гиър и Хърмаяни от "Хари Потър".


От френския по гей език няма. Французите за нищо не стават, старата империя е смешна и влиянието им е несъществуващо за което се пукат от яд. Във франция има само Кан, Ница, храна и пичета. Когато аз съм бил в Монте Карло вие сте карали първо море на златните все пак.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Погледнато от перспективата на бг език, обичаи и законодателство много неща са криви. Това не ме интересува. Круз е круз и на който не му изнася да духа супата.

Бил съм на Запад когато не си знаела що е уокмен все пак.

уокмен ще да е готвачът в китайската кухня  chef
упс, извинете, вие сте били само на запад... Wink

# 23
  • Мнения: 239
Погледнато от перспективата на бг език, обичаи и законодателство много неща са криви. Това не ме интересува. Круз е круз и на който не му изнася да духа супата.

Бил съм на Запад когато не си знаела що е уокмен все пак.

уокмен ще да е готвачът в китайската кухня  chef
упс, извинете, вие сте били само на запад... Wink

Като падаше Берлинската стена бях в града и джобех за портфейли защото цареше смут и еуфория. Така направих началния си капитал. После всички знаете историята ми каква е. В Даймлер Бенц също знаят.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 867
Като падаше Берлинската стена бях в града и джобех за портфейли защото цареше смут и еуфория. Така направих началния си капитал. После всички знаете историята ми каква е. В Даймлер Бенц също знаят.

аз пък бях на училище, когато падаше стената в берлин - така натрупах и аз първоначален капитал. а историята - да речем, че участвам в писането й...

Общи условия

Активация на акаунт