Не знам какво й става!

  • 950
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Selia, Не, във Варна раждах Simple Smile Не са били в кувьоз, защото се родиха 21 дни преди термин само.
О, мила, извинявай! Препознала съм се.Моята бебка като се роди беше в интензивно в кувиоз, въпреки че се роди един ден преди термина, беше на кислород.И  до нас имаше две бебенца момиченце и момченце, момиченцето беше в кувиоза до Мони.А момченцето в същата клетка, само че в количка.Всеки ден като ходех да я виждам гледах и тях, толкова бяха мънички и толкова сладички.И понеже се родиха малко преди Мони, се обърках.Просто исках да разбера как са.Моля, извинете отнова за офф-а, повече няма да пиша.No  offtopic newsm25
А по темата -аз досега млякото не съм сменяла и не мисля, че е от него.Не мога да повярвам, че малката така загуби апетит, при положение, че си хапваше много добре.Възможно ли е и при бебетата на АМ да има кърмаческа стачка?!Малката ми го е правела това докато кърмех. newsm78

# 16
  • Мнения: 2 022
Абе не знам, нашите имаха също много голям апетит преди това. Просто започнаха много да се разсейват докато сега е цяло събитие да ги нахраня за 1 час. Докога ще продължи така ?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Cygnus не мислиш, че могат да свикнат така спящи да ядат и после........Как ще се захранваме с пюренца. newsm78

# 18
  • Мнения: 344
Елена на вашата възраст също имаше такива периоди, а по принцип си яде нормално и има апетит. И аз не знам причината, но отминават. Сега също като нормален човек понякога й се яде, понякога повече, понякога по-малко. Това ,което правех аз, е давам определената доза мляко колкото изяде, другото го хвърлям. След това храня, когато й "се пада" следващото ядене, а не след 1 час примерно. Обикновено тогава си изяждаше всичко. Не съм привърженик на денонощното хранене, в полузаспало състояние и т.н. Също можеш да намалиш дозата, докато отмине този период, за да хвърляш по-малко.

# 19
  • Мнения: 3 500
Да, то е ясно.Явно е някакъв период, през който някои бебета преминават.Затова се чудих дали не е някаква стачка!petya_shekerletova, тя по принцип както съм писала отначало ядеше 4 пъти дневно през около 3-4 часа.Сега обече не мога да спазвам този режим, щото тя като огледнее след час и половина и се започва някакъв силен и неспирен рев, направо се захласва.Не мога да я държа още един час.Тя ще ореве света, остави друго ами ме е страх нещо да не се прехласне, да не се задави.Май най-добре по-малко да давам.

Общи условия

Активация на акаунт