Не мога да реша.Коя прическа ви харесва от тези:

  • 3 859
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
Втората Peace

# 16
  • Мнения: 2 386
втората е по-секси
първата е по-всекидневна


Ураа,имам си звездичка  Heart Eyes Simple Smile Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 039
Ако дилемата е чак толкова голяма, първо постигаш прическа номер2 (лично по-ми харесва) и съответно ако решиш че тя ти е твърде трудна за подръжка или ти омръзне, правиш прическа номер1.   Flutter

# 18
  • Мнения: 5 362
Втората,а и на теб май повече ще ти отива.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Втората повече ми харесва. Peace

# 20
  • Мнения: 4 390
Втората. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 932
Номер едно ми е фаворит...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493
И двете прически са хубави. Прецени коя ще стои добре на твоята глава, трябва да се съобразиш с формата на лицето си и състоянието на косата си. Успех!!!

# 23
  • Мнения: 9 093
Е те нямат нищо общо двете прически, едната е за дълга коса все пак.
Харесва ми втората като за дълга коса.
Първата е хубава като за къса коса Simple Smile

# 24
# 25
  • Мнения: 3 211
Зависи от твоята коса в момента. Честно казано за мен и двете не ми харесват особено, предпочитам съвсем права коса. Такива прически стоят на гъсти коси, ако е по-тънка косата много грозно ще се чупи, както би стояло а моята коса, но пък не съм виждала твоята.

# 26
  • Мнения: 695
Втората Peace

# 27
  • Мнения: 4 076
Всички жени напоследък са с дълги коси-ако не собствени,то прикачени.Става доста банално.Затова съм за късата-по-различно е и ще впечатлява.Дългата коса привлича вниманието към себе си,а късата подчертава лицето(с един хубав грим),раменете,бюста.Може да бъде много секси,стига с тия самодиви с разпуснати коси  Simple SmileНа твое място щях да пробвам късата.

# 28
  • Мнения: 2 196
Втората - по -женствена е,пък и ти дава възможност за повече творчество.Можеш да я вържеш,да направиш кок,да я изправиш,да я начупиш...абе каквото се сетиш. Peace

# 29
  • Мнения: 2 596
Хайде кажи какво реши, иначе  аз съм за втората.

Общи условия

Активация на акаунт