Делфинариум, Варна

  • 1 635
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Защо да сменям града? Сменя се чалга ръководството на фалирала фирма. Във Виена допускат ли фекални бани, прикрити от полит.фактори?
Аз съм реалист. Утопичните, захаросани възгледи останаха в детството.

Последна редакция: нд, 11 юли 2021, 00:02 от Viviana91

# 16
  • София
  • Мнения: 30 107
Ох, добре, добре! Явно си на тема политика, а не на тема "как да направя живота си по-добър". Да не превръщаме темата в "моята политическа неудовлетвореност". Има си теми за политика, има избори. Там е мястото. Мрънкането не помага.

Радвайте се на лятото и гледайте позитивно на живота! Мрънкачите никога не печелят в този живот.

Хубава си ни е Варна и Бг. Green Heart

# 17
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Животът ми си е о.к. Но изисквам нормална околна среда. Ще ви спестя информацията за мръсните плажове. Дерзайте и мечтайте!

# 18
  • София
  • Мнения: 30 107
Няма какво да ми спестявате, аз съм варненка и съм наясно с плюсовете и минусите на града. Smiley

# 19
  • Мнения: 1 400
Аз и голямата ми дъщеря за първи път гледахме шоуто и на двете много ни хареса, обаче нямаме база за сравнение. За нея беше разочароващо, че не я избраха да излезе отпред и това с избора винаги ми се е струвало тъпа, защото за по-голямата част от децата остава горчива нотка и не разбират защо са избрали друго дете.
В кафе сладкарницата хапнахме тирамису , за нас беше много вкусно. Тоалетна не сме посещавали.
Обядвахме и в заведение в парка за нас и там беше вкусно, а тоалетната чиста. Така, че въпрос на избор и определено на нагласа.

Общи условия

Активация на акаунт