ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 513

  • 24 849
  • 725
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 27 500
Тези двамата които Марги е донесла и аз ги видях в Туитър.
Някой от тях има РД и затова припомнят снимката. Има и имената изчакайте малко ще ги копна.
Чачослав е чок елегантен и особено красив тука. Heart Eyes
Мисля е от годежа им или нещо такова.


Да е жив и здрав Киво.
Здраве другото го може и го е постигнал.
Следя внимателно аркадашите и досега не са показвали снимки ако са празнували заедно.
Няма и поздрави в мрежите. Двамата не си падат по това.
Надяваме се ко нашия е на купона да намажем и ние. Tada

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 17:02 от femmi2

# 556
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Ча е бая бухнал в лице, от мъпетово време е, просто не се сещам кои са тези хора, но не че ми е важно.

Че Ча и Хазал ще снимат нови проекти четохме почти по едно и също време. Ето че на Хазал проекта е на път да излезе на екран, а медиите сякаш забравиха за Чачовия. Странно е.

# 557
  • Мнения: 3 247
- Мъфин от магазина?
- Да. Не ядеш сладко. Каква е разликата ако ще да е най-вкусната торта на света?!






- Ами... Мислех си какво може да се купи за човек, който има всичко...
- И ми подари целия свят, така ли?





Допълвам.
Разнообразна почерпка в чест на рожденика. Heart Eyes Joy Така се получи...

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 22:43 от Margarita N.

# 558
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Идеално като за рожден ден, ама Маргарелче, да не обърка темата? Joy

Някой следи ли Башак в Инстаграм? Основният репортер при такива събития е тя. Ако някой публикува снимчица, в която се вижда Чачко, ще е Башак. Няма кой друг да е.

# 559
  • Мнения: 3 247
Опа, отворила съм известието за тази тема в грешен момент. Joy
После ще го изтрия или за да не увисва изречението ти във въздуха, Проф, просто ще го скрия...

# 560
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Не го трий и не го скривай, сакън! Можеш да го редактираш и да го допълниш с онази любима на Белл снимка на Чачко с кексчето. В крайна сметка кексчето е любимо нещо за рожден ден в доста от комшийските сериали. Аманко Wink също купи такова на брат си в първия епизод на Олигофренията.

# 561
  • Мнения: 3 247
Хайде готово. Wink И се извинявам, момичета.

# 562
  • Мнения: 27 500
Днес е денят за кино и премиера на втори сезон на Йешилчама.
Ще има  кадри и нета ще се взриви за радост на феновете които тръпнат да гледат любимеца си.
Блу тв още на обяд пуска петте епизода.  Така разбрах че ще е на обяд 12 :00.
Трудно се гледа без превод и с озвучка. Но аз не я пускам винаги ,наслаждавам се на гласа топъл и интонация  на Чачи.
Дени ,разчитам да донесеш  линк като го намериш за гледане.
Все някъде ще изникне.


Пусна ли са и трети Фраг на Мисафира. В момента пия кафето и надничам от телефона и после отивам по задачи.
Иска ми се повече да гледам и наслаждавам на Озан. Иначе и другите са великолепни актьори, особено Буура.
Винаги различен. Гледала съм го в доста сериали.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 22:26 от femmi2

# 563
  • Мнения: 1 835
Днес е денят за кино и премиера на втори сезон на Йешилчама.
Ще има  кадри и нета ще се взриви за радост на феновете които тръпнат да гледат любимеца си.
Блу тв още на обяд пуска петте епизода.  Така разбрах че ще е на обяд 12 :00.
Трудно се гледа без превод и с озвучка. Но аз не я пускам винаги ,наслаждавам се на гласа топъл и интонация  на Чачи.
Дени ,разчитам да донесеш  линк като го намериш за гледане.
Все някъде ще изникне.

Kak разбра, че ще е по обяд? Гледай какво пишат тези:

"Saatler geçmek bilmiyor efendim, iki dirhem bir çekirdek karşınıza çıkmayı bekliyoruz. Yarım kalan hikayeleri tamamlamaya geliyoruz. İki gözümüzün çiçeği #Yeşilçam’ımızın 2. sezonuyla saatler sonra karşınızdayız!"

След работно време" Питах ги как да го разбираме това след работно време, но още няма отговор. Феновете ги опрекват, че не правят достатъчно реклама, даже никаква на сезона. Точните думи са "не ви е присърце този сериал"

-----------------------------------------
Пуснаха нов туйт и супер готина снимка Simple Smile
Büyük bekleyiş son buluyor efendim! Saat 12.00’de #Yeşilçam’ın 2. sezonunun ilk 5 bölümüyle BluTV ekranlarında görüşmek üzere. Vakitlice geliniz, sizleri bekliyor olacağız.

Първите 5 епизода наведнъж......уау, ще падне гледане......

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 10:56 от DeniAra

# 564
  • Мнения: 27 500
Така го е написала Инеса в този час. От някъде го е прочела. Инеса поддържа тиймито групата на ХазЧаг и дизи новини. Голяма фенка на нашите хора.

Първи сезон го рекламираха мощно ,сега го дават яваш.
Чачовото име само по себе си е реклама.
Всеки заради него зяпа.
Сериала беше с добри резултати от първи сезон и отзиви. Втори се очертава по динамичен.
На мен ми се иска да бяха направили някакво представяне, като конференция за втори сезон.


Дени ,сега видях редакцията ти.
Ще падне гледане.
Между другото блу тв нямат тази практика като НФ с епизодите но правят изключение .
Найс,а ? Wink
Втори сезон е от 10 епизода. Останалите пет следват.... Може да не са наведнъж този път.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 11:16 от femmi2

# 565
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Не мога да го донеса, но го изгледах. Този път най-после в историята се случва нешо. Героинята на Хазал бяга от някого и май неволно става причина за смъртта на съпругата на героя на Буура. Това са моите впечатления от фрага, но като четох и други така са разбрали ситуацията. Ако наистина се случва това, (нали знаете че фраговете често са подвеждащи) може би Озан за сефте няма е в ролята на третия излишен.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 11:50 от Беллора

# 566
  • Мнения: 8 958
Не мога да го донеса, но го изгледах. Този път най-после в историята се случва нешо. Героинята на Хазал бяга от някого и май неволно става причина за смъртта на съпругата на героя на Буура. Това са моите впечатления от фрага, но като четох и други така са разбрали ситуацията. Ако наистина се случва това, (нали знаете че фраговете често са подвеждащи) може би Озан за сефте няма е в ролята на третия излишен.
ако говорим за ЗИ им направи филма Озан Долунай 🤭 и после си убиха главния герой и събраха главната с братовчеда който и той беше другия главен и се оказа и негов брат ,но всеки гледал сериала поддържащ Озан и героя му знае що за гавра е това и че той сам я позволи.Но какви ли не нападки не отнесе за тази роля а историята крещеше докато пишеше Сърма че ще има ДженДжем.

# 567
  • Мнения: 3 247


Тогава ще го сложа аз.

# 568
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Донасям го.

Белл, точно така е. Героинята на Хазал става причина за инцидента, в който загива съпругата на героя на Буура. В репликите към фрага само се казва, че е пътен инцидент и се описва. А после героят на Буура води героинята на Хазал и казва, че са направили избор и взели решение. И я води у тях като гост за известно време.

# 569
  • Мнения: 1 835





Някой да има идея защо тъпата платформа ме допуска само до тук....всичко въведох, номера, карти, имена и тн.
Вече половин час опитвам и нищо. Когато кликна върху "гледай сега" излиза черен екран и толкова.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 12:43 от DeniAra

Общи условия

Активация на акаунт