ТАТКОВЦИ

  • 44 138
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 858
Не е за този час, определено. Ама бтв да не отърват бабите в осем. 🥴😁
Часът не е подходящ, да. Най-добре ще е да е на мястото на турския сериал.

# 676
  • Мнения: 5 846
Гледайте Филип Къртицата тази вечер на гости на другата телавизия 😁Мернах го в промото на Пътят на честта 😁

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 12:32 от Кобрети

# 677
  • Галифрей
  • Мнения: 4 351
Защо Филип Картицата ми звучи като мафиот? 😂 Добре ще му мернем едно око  ама само заради него. Аз превъртвам само последните епизода, забранена любов ли гледам отново? 😂

# 678
  • Мнения: 5 846
Почти. 😁🤣Всички маймуни са вътре. 🤣

# 679
  • Мнения: 13 224
Тошко и Алекс някой път нарочно ги показват полу голи да вдигат  рейтинга на сериала.
Да ги показват я, супер са си! Стига сте мрънкали, че ще вземат да ги облекат.
На мен пък Филип ми е по-изкуствен от Слави. Слави е леко тъпичък, но се мъчи да си върне жената. Личи си, че я обича, ама като дете се инати и не знае какво да прави. Галя пък досега гледала децата и мъжлето, сега изчезна и остави мъжа си да се оправя с три момчета, едното съвсем малко, а хич не личи да и` липсват.
Чучи е като някаква вълшебница - за всичко има отговор. Ама да вземе Слави да и вдигне заплатата.

# 680
  • Мнения: 5 604
Чучката защо да е влюбена в Слави? Не ми се вярва. Според мен по-скоро като баща го приема. Нали му даваше и съвети за Галя. Имах усещане, че си пада по Здравко по едно време, но за нея искам някое по-добро момче. Голяма сладурана, трябва да почне да ги таксува всичките за психотерапията, която им провежда. Grinning
А Дана добре, че наля акъл в кухата глава на Радо да връща кредита, докато е време и да не се заробва. Голяма радост и празнуване му удариха, все едно са спечелили от лотарията и няма да връщат пари няколко десетилетия.

# 681
  • Мнения: 19 551
А, влюбена е Чучи в Слави, сигурна съм. Още преди няколко епизода като им занесе мусака за вечеря се усъмних. По всичко личи, че си пада по него.

# 682
  • Мнения: 5 846
ако му занесе и пълнени чушки, вече ще бъдем напълно сигурни. 😁

# 683
  • Мнения: 5 604
Това го помня, и аз се усъмних леко тогава, че има чувства, но после финално реших, че просто ги съжалява, че са зарязани, а и искаше да се подмаже на шефа, защото бяха скарани (нали му поиска пак увеличение на заплатата и той я отряза). И сякаш постоянно се опитва да дава съвети на Слави да се събере с Галя. Не знам, ще видим. Simple Smile

# 684
  • Мнения: 3 113
ако му занесе и пълнени чушки, вече ще бъдем напълно сигурни. 😁
В тава?
Дежа вю?

# 685
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
Я кажете това Жени ли е в една реклама :... капки за моята капчица!

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 41 008
Я кажете това Жени ли е в една реклама :... капки за моята капчица!
за втори път-да Simple Smile

# 687
  • Мнения: 9 179
Сега изгледах гостуването на Силвия(Дана) при Цитиридис. Ами тя и в реала си е такава приятна кукувица. Simple Smile Напомня ми  енергията и очарованието на Т.Лолова(мир на праха ѝ). Прекрасна е.

# 688
  • Мнения: 5 604
Много сладка и приятно хахава е, много радва. Grinning

# 689
  • Галифрей
  • Мнения: 4 351
Сетих на кой най-много ми прилича Дани на
Саймън Бейкър

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 18:40 от Диана Бишоп

Общи условия

Активация на акаунт