ТАТКОВЦИ

  • 44 006
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 843
Сериалът Татковци излиза в почивка през декември.
Причината за това е, че на 20 декември от 18:00 часа по БТВ ще дават “Стани богат”.

# 736
  • Мнения: 6 159
Отдъхнах си😀
Реших че Яна си е оставила СМСите.
Явно Здравко е гледал лошо,защото е видял,че разговорите са изтрити,което си е съмнително.

# 737
  • Галифрей
  • Мнения: 4 137
Да направя ли нова тема?

# 738
  • Мнения: 5 846
Да, имаш моето разрешение. 😁

# 739
  • Галифрей
  • Мнения: 4 137
Заповядайте в новата тема!! 😘❤❤

   https://www.bg-mamma.com/?topic=1388421.msg43848287#msg43848287 

# 740
  • Мнения: 18
Христо Пъдев участва в Порталът, където има точно една реплика. Почти селски сме. 😁
Другите двама са ми безкрайно непознати.
Буков - там не залагам големи надежди.

Надявам се Филип да Ви е изненадал приятно ?

# 741
  • Мнения: 18
Записвам се да следя, идеята е готина Simple Smile Да видим каква ще е реализацията.

Въобще не ми допадат бг сериалите на БТВ, с изключение на Съни бийч, ама ще му дам шанс.

От всичките актьори познат ми е въпросния д-р Хаджихристев (Филип Буков). В ОЖ ми беше адски противен, интересно ми е да го видя тази светлина.

Участвала съм ОЖ в сцена с Филип Буков и на мен дори като човек извън роля ми беше оставил лошо впечатление, но като отидох на снимачната пложадка на Татковци, за да снимаме мисля, че беше епизод 4-ти на първите ми снимки ме изненада много приятно с отношението си и с течение на месеците, докато снимахме сезон 1 и сега сезон 2 ми става все по-симпатичен като човек, а героят му Алекс е доста далеч от Хаджихристев като характер, особено в сезон 2. Надявам се Филип е изненадал и Вас приятно Simple Smile

# 742
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
poli221998, тази тема вече не е актуална. Няма смисъл да пишеш тук. По-горе има линк към действащата.
И още нещо - забранено е да се пишат последователни постове. За да се разбере това - първо се четат правилата на форума.

Общи условия

Активация на акаунт