ТАТКОВЦИ

  • 44 080
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 150
Вероятно е изпуснала една буквичка, по напред се коментира-Чудомира.
Слави смятам, че съзнателно трябва да изглежда по-възрастен, все пак е женен доста години и е баща на три деца. В реала е баща на бебче.

# 706
  • Мнения: 1 833
Чучи е жена, как ще се казва Чудомир?
Чудомира естествено,  техническа грешка.

# 707
  • Галифрей
  • Мнения: 4 267
Филип Картицата


Скрит текст:

# 708
  • София
  • Мнения: 81
Сетих на кой най-много ми прилича Дани на
Саймън Бейкър



Браво, добро попадение. А пък на мен ми напомня на Орландо Блум...

# 709
  • Мнения: 19 523
На мен пък този Дани не ми харесва, един дребен такъв, с тесни раменца, не харесвам такива мъже.

# 710
  • Мнения: 5 584
И на мен не ми харесва, иначе има попадения в приликите с разни известни личности. Simple Smile

# 711
  • София
  • Мнения: 4 429


 Татковци - епизод 45

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 15:30 от Mari_Mar

# 712
  • Мнения: 9 150
И за мен не е кой знае какво Дани. С това тясно личице и остра брадичка, малко Орландо, но в никакъв случай Саймън-той е такъв красавец. Много си го обичам аз. Heart Eyes
Нищо не сте коментирали, да не беше пълнеж? Аз сега ще гледам.

# 713
  • Мнения: 19 523
Родителите на Яна са супер досадни, непрекъснато висят, спят и ядат у тях. Но вече започвам да се дразня и от играта на Яна. Чак пък толкова да не може един разговор да проведе със Здравко. Отново Макс и Алекс са страхотен тандем!

# 714
  • Галифрей
  • Мнения: 4 267
Поне Слави разбра,че Чучи е влюбена само дето не знае,че в него.
Имам чувството,че къщата на зайковците няма да я бъде.
Галя пък кога започва да харчи така, чуди се защо Филип не й пише. И защо лъже Дана,че не са карали? 🙄
Човекът си беше точен и ясен, а тя трябваше да каже какво чуства. Ама и това тя не знае.  Много е зле горката.
Родителите на Яна са големи дразнители и свкаш найстина живеят в миналото. Здравко е мамино синче.
Еми и Дени започнаха да излзиат. Тя пак ще се дърпа нарочно, иска само да привлича вниманието на Алекс. Криенето  а чуства и лъжите няма да помогне.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Ся аз не разбрах...що Зайко взе дяла на Галя? Нали си имаше парцел? И повтаряха 50 на 50?

Докторчето и Яна ще се крият още дъъълго...ся татко уж ще мре...абе каша.
И къде отиде тъщата?

# 716
  • Мнения: 19 523
А, татко като си видя запълнената банкова сметка и живна. Не мога да разбера толкова ли са вглъбени в себе си, че да не виждат, че Яна е нещастна.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Това със сметката съм го пропуснала...Здравко ли ги издейства?

# 718
  • Мнения: 19 523
Да, Здравко, по мутренски.

# 719
  • Мнения: 6 161
Коментирахте ли ,че Здравко отвори телефона на Яна и видя " кореспонденцията" и с Тодор ?

Общи условия

Активация на акаунт