💖 Един за друг 💖 Сезон 4

  • 165 343
  • 2 984
  •   1
Отговори
  • SF
  • Мнения: 21 167
💖 Един за друг 💖 Сезон 4
В тази тема може да обсъждаме предаването, водещите и участниците.
Моля, не прекалявайте със съдържание и снимки от инстаграм, особено ако не са придружени с коментар.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Водещите - Красимир Радков и Станислава Ганчева-Радкова



Менторът на водещите - Емил Чолаков



Двойки, влезли първата вечер

(снимките са линкове към визитките в сайта на Нова)











Двойки, влезли втората вечер












Последна редакция: нд, 19 фев 2023, 00:01 от DamaPika

# 2
  • София
  • Мнения: 27 160
Не ми хареса премиерния епизод, голяма скука. Не можах да си харесам нито една двойка, което е сефте за 4 сезона. Гледал съм всички епизоди на всички сезони и такива греди не е имало досега.
Дано утре влезе нещо по-интересно. Май по дифолт ще съм си за Явор Зайн и Вики.

На Радкови им отделиха близо 40 минути, чак пък толкова за едни водещи е прекалено.

Хм, нали двойките щели да бъдат 12 или не съм разбрал нещо? Защото Емо каза, че утре ще влязат 6 нови двойки, а нали Краси и Станислава уж щели да бъдат водещи. И остават 11, нещо не ми излиза бройката. А може и да не са точно водещи, ще видим, защото кога е било това близо цяло футболно полувреме да ни занимават само с новите водещи, че минаха и през играта. Представям си как Димо и Ралица плуват до понтона и минават торнадото...
Не съм гледал никакви интервюта и гастроли по предавания, защото не ме интересуват колкото Сървайвър, Фермата и Игри на волята, където гледам абсолютно всичко. Така че коментирам само видяното от снощи по НОВА. Та не знам, според мен няма да са просто водещи (твърде много време им отделиха). Абе все тая, ако са участници не искам те да спечелят.

За двойките накратко:

Радина и Петър - от малката София (Люлин)
доста пренавити, Петър не умее да губи. Но пък са позитивни и имат потенциал. Но трябва да се отпуснат. Прекаляват с този инстаграм и тик ток. Имат дете на 2.5 г. и най-голямата гордост са 100 хил. последователи в тик ток. ''Чудно''
-
Александрина и Феодор - тези от Плевен май бяха. Доста ми простеят, особено Александрина. Неприятни са ми засега, но и те имат потенциал за игрите.
-
Габриела и Десислав - много са ми лигави, особено Габито. Все едно са на 12 г. От Габче-гадче може да изстискаш 100 кила захар, бляк. Не разбирам какво говорят, моля за субтитри!
-
Поля и Здраво от Варна - такова пък чудо не бях срещал. Оженили се, после се развели, ама са заедно?! Луда работа. Здравко отговаря на профила на тих насилник. Неприятна двойка.
-
Надежда и Симеон - голямото добро утро от Хасково. На доктора трябва да му вадиш с ченгел думите от устата, а адвокатката не спря да одумва хората. Изказването и за това, че семейство без дете не е семейство е скандално. И с тези кашони и пликове бяха потрес. Дано ги изгонят колкото се може по-скоро.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Александрина и Феодор са 100 % цигани, егати самочувствието имат.
Аз харесах инфлуенсърите, адвокатката и доктора, а Краси ми е много симпатичен.
Благодаря за темата.

# 4
  • Мнения: 6 171
Александрина и Феодор ми приличат на Роксана и Меди Laughing

# 5
  • Мнения: 2 084
Наистина приличат на роми,но поне изглеждат култивирани такива и се надявам да не гледаме  изпълнения от типа " хубава работа ама циганска".
Засега най-неприятни са ми Габчето и Петър от Люлин,този път не успях да си харесам  двойка и ще чакам довечера на новите някой да ме грабне.

# 6
  • Мнения: 9 174
Mersi, за темата
А.Владимирова е 1968г. за първи път я канят да е в ББ после когато придобива опит и натрупва знания в ББ почва  да  циркулира из тв.
Някъде 5год. след почването и на работа в ББ превърта играта и започва да се комплексира и тунингова - за да изглежда така днес .

# 7
  • Мнения: 646
Тази Габриела ми е нещо средно между Шошата и Поли от миналия сезон.
Мъжа на адвокатката по време на синхроните им стърчи като тръстика в блато и си мълчи, миличкия.
Тези люлинските: "Ами, детето ни е най-популярнато бебе в tiktok", ако това е нещото, което смяташ за значимо, когато се запознаваш с някого и държиш да споделиш с другите - ок, ама малко не го разбирам.

# 8
  • Мнения: 3 152
Александрина и Феодор са 100 % цигани, егати самочувствието имат.
Аз харесах инфлуенсърите, адвокатката и доктора, а Краси ми е много симпатичен.
Благодаря за темата.
Тя обяви , че работи в НАП …все пак се е изучила и е имала амбиция нещо да направи с живота си -  явно не е от онези роми Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 904
Директно отписвам "инфлуенсърите" , той ми е като нацупен сухар, итересуващ се само от соц. мрежи. Тя вечно нахилена като зелка, с тези плитки. Не излязаха ли от мода вече, стоят и нелепо.
Нападжийката, е пълно копие на Роксана.
Леко нагла и с голямо самочувствие. Беше възмутена, че двойката от Хасково няма тик ток, WTF.
Варненската двойка са ми безлични и според мен той е манипулатор, както някой спомена.
Силистренци не ме дразнят за сега.
За сега ветеринара и адвокатката са аутсайдерите, но като влязат и останалите, може да се разместят нещата.

# 10
  • Мнения: 722
Аз също не си харесах двойка, но да видим и другите довечера. Рано е да определям и кой има или няма шанс в игрите. Миналия сезон си мислех, че Симонка и Борислав няма да успеят (особено във физическите игри), пък те взеха че спечелиха.
Радков и съпруга засега не ме дразнят, но наистина е добре да не обсебват предаването. Много време им отделиха, стига толкова. По-интересни са ми двойките.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Александрина и Феодор са 100 % цигани, егати самочувствието имат.
Аз харесах инфлуенсърите, адвокатката и доктора, а Краси ми е много симпатичен.
Благодаря за темата.
Тя обяви , че работи в НАП …все пак се е изучила и е имала амбиция нещо да направи с живота си -  явно не е от онези роми Simple Smile

Все тая.

# 12
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 189
Mersi, за темата
А.Владимирова е 1968г. за първи път я канят да е в ББ после когато придобива опит и натрупва знания в ББ почва  да  циркулира из тв.
Някъде 5год. след почването и на работа в ББ превърта играта и започва да се комплексира и тунингова - за да изглежда така днес .
оставете я на мира тая мома Smiley
набор 1967 год. е.  https://bulpedia.com/p-1230-ani-vladimirova.html

# 13
  • Мнения: 6 218
Благодаря за новата тема 😊.
Не успях да догледам снощи,днес ще превъртя да видя последната двойка и след нея каквото е станало.
Роми са плевенчани,тя била голяма кибритлийка и от буковлашките цигани,та тепърва ще си покаже простотията предполагам.
Никой не ми хареса честно казано,сефте толкова сезони ни една двойка да не ми допадне поне единия.Хасковлий са малко странни,ще видим и те кви лимонки ще се окажат.Момичето от Силистра е ужасна лигла.

# 14
  • Мнения: 5 300
Благодаря за новата тема.
И аз за сефте не си харесах двойка. Само Краси и жена му са ми симпатични.
Аз също мисля, че плевенчани са роми и тепърва ще си го покажат, Александрна снощи само загатна.
Момичето от Силистра е хипер лигаво и има нещо отблъскващо в лицето, не мога да определя кое точно, но ми е неприятно да я гледам, както и жената с плитките.

Общи условия

Активация на акаунт