Климатик GREE проблеми

  • 8 201
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Имам закупен климатик на GREE от откомври месец със 5г.гаранция.Още февруари месец ми даде дефект,като изписваше грешка номер 3.Взеха го  от сервиза и казаха че нямал проблем просто компресора загрявал бързо.Сега летния сезон докато работи се изключва сам.Имате ли такъв климатик и вашуто мнение за него.

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Имам два такива, като цяло съм доволна. Единият имаше проблем още първите седмици като го взех, но се оказа, че беше грешка при монтирането - не беше монтиран добре и изпускаше фреона. Другият ми даваше грешки зимно време, но след нужно почистване се оправи.
Това лято все още не съм имала проблеми с тях. Свържи се пак със сервиза, може да е дефектна бройка или нещо такова. В книжката също трябва да пише какво означава грешка 3.

# 2
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 741
Този криматик нещо е сбъркан. Или датчиците за защита на компресора сработват или при монтажа са свили някоя тръба и сега се товари до точкова, че само да загрее бързо. В никакъв случай не оставяйте така нещата. Няма как, да ви кажат че компресора загрявал бързо при положение, че са изпитани да работят при външна темература над 48 градуса. Неговата Т⁰ достига 120 градуса и ако загрява бързо значи има проблем.

# 3
  • Мнения: 78
Да със сигурност няма да оставя така нещата,но не съм доволно до момента от него.Днес ще звънна да дойдат до го видят.Благодаря ви

# 4
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 741
А може ли да кажете точен модел

# 5
  • Мнения: 78
Малко по късно

Общи условия

Активация на акаунт