Нещо НАИСТИНА ефективно срещу черни точки...?

  • 19 457
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
от няколко месеца използвам такава четка



като цялото лице го ексфолирам вежнъж на 7-10 дни, а Т-зоната на 3-4 дни; челото ми е доста омазнено и имах често проблеми с кожата, особено между веждите; сега кожата ми е гладичка и в много по-добро състояние

# 16
  • Мнения: 35 968
На мен ми помага ексфолиращият тоник на Биотрейд

Маха настоящите или предпазва от появяването на нови? Thinking

и двете

# 17
  • Мнения: 1 885
Чувах, че има момичета, които се мажат с крем Каро (като маска май) и порите оставали по-дълго чистички, но не смея да го пробвам, защото като си представя че въпросният крем е за бръснене и брррр  Crazy

Иначе съм забелязала, че при почистване на лицето с тоник, в който има спирт се почиства по-добре. И измивам с четка на няколко дни цялото лице. В един момент бях спряла за около месец и цялото ми лице стана на подкожни черни точки, от тия дето не се вижда точката, а само неравност

# 18
  • Мнения: 6 461
Преди време имаше едни лепенки на Nivea, от които бях много доволна-пробвай с  тях-дано още да ги продават. Залепяш на носа, изчакваш и отлепяш-всичко излиза
Помагат Peace

# 19
  • Мнения: 5 228
Редовно посещение при козметик плюс ексфолииращ тоник на Биотрейд - само това помага при мен. Тоникът предпазва от появата на нови и намалява вече съществуващите комедони.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 957
 Само добър козметик  Peace

# 21
  • Мнения: 120
На Garnie съм ползвала Pure и не съм доволна,  само гела ставаше. В момента си правя почистване 2-3 в седмицата с трици и си слагам маска на Арома Pure розова тубичка. Някой горе писа за Каро и на мен са ми го казвали козметички със сода за хляб да си обтриваш лицето. Всичко това обаче си мисля че е само за поддържане а иначе единствено козметик, и някой ако знае такъв добър в Младост ще съм много благодарна  Grinning

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък откакто не пуша не ми е излязла и една черна точка.......единственото, което правя е маска с хума отвреме- навреме........това е много странно.......отивам да се изследвам на огледалото

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Аз съм много доволна от Garnier Pure - този с ексфолиращите частици, засега не съм открила по-добро. Резултатът е видим само след 7-10 дни редовно ползване, поне при мен - черните точки изчезват, а порите се свиват.

# 24
  • Мнения: 824
Наистина само козметик може да ги премахне.Аз ходя всеки месец и съм доволна,ееееееее не че не се появяват пак,но ........... Mr. GreenПродуктите за черни точки са по скоро за предпазване да не се появяват нови Hug

# 25
  • Мнения: 3 248
След дълго лутане из между различните козметични продукти, стигнах до извода, че с перфектно качество - единствено козметичката ми може да ми почисти лицето. Но пък аз нямам изобилие от черни точни - появяват ми се от време на време само по брадичката. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 205
Единственото решение е редовно посещение при козметик. А козметиката е за поддържане на вече изчистената кожа. Казвам ти от опит. ...

И цях да кажа това.

# 27
  • Мнения: 3 164
от няколко месеца използвам такава четка




Бубанке , разкажи повече за тази четка Crazy с нещо мажеш ли лицето или "на сухо" се четкаш Mr. Green Laughing

# 28
  • Мнения: 5 362
редовно посещение при козметик Grinning!

Взех си една маска на Гарние Пюр- с глина и краставица-много съм доволна!

# 29
  • Мнения: 648
редовно посещение при козметик Grinning!

Взех си една маска на Гарние Пюр- с глина и краставица-много съм доволна!

Наистина е много добра и ефективна Peace

Общи условия

Активация на акаунт