Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 13

  • 39 010
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 544
Здравейте, и аз благодаря за новата тема да си я изпием с настроение. Detelinii, филма Почукай на врата е много хубава комедия аз съм на 2 сезон, много свежо и разтоварващо. Да вече обявиха официално, че са заедно много са готини и двамата. Приятно и свежо филм че след тази мълненосна вятърничава приказка който ни накараха да и живеем Реян и Миран,

Аз не си падам много по комедийте, но ще го загледам. Мен ме впечатляват повече социалните сериали...Не знам, защо - нямам обяснение за себе си...Но, определено си падам по развиване на семейни отношения, млади-стари....а, за Ашк да не говорим....там съм с двата крака. .
Хайде сега и да поразсъждаваме, върху заглавната снимка . .Абе, аз се разтрепервам от погледа....Ебру, как е устояла- не знам...Наистина си е инфарктна професията им.....да са живи и здрави.

Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 08:03 от Stella2021

# 16
  • Мнения: 318
Здравейте, и аз благодаря за новата тема да си я изпием с настроение. Detelinii, филма Почукай на врата е много хубава комедия аз съм на 2 сезон, много свежо и разтоварващо. Да вече обявиха официално, че са заедно много са готини и двамата. Приятно и свежо филм че след тази мълненосна вятърничава приказка който ни накараха да и живеем Реян и Миран,

Аз не си падам много по комедийте, но ще го загледам. Мен ме впечатляват повече социалните сериали...Не знам, защо - нямам обяснение за себе си...Но, определено си падам по развиване на семейни отношения, млади-стари....а, за Ашк да не говорим....там съм с двата крака. .

Имало едно време в Чокурова също е с драматичен сюжет и отношения млади и стари. Тепърва ще снимат и нов сезон, но доста ключови герои напуснаха. Държи рейтинг въпреки всичко, но аз сериал с толкова много серии не мога да гледам.

# 17
  • Мнения: 6 875
И обещаното

# 18
  • Мнения: 1 544
.

Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 08:01 от Stella2021

# 19
  • Мнения: 422
Честита да е новата тема!
Аз съм от четящите и се радвам, че темата се раздвижи.
Фен съм, както на РейМир, така и на ХанКер(Почукай на вратата ми).
За мен и двата сериала са N:1. Не мога да ги сравнявам, сюжета е напълно различен. Само мога да се наслаждавам на играта на актьорите и на младостта и красотата им.
Продължавайте да пишете, споделяте, чета ви с удоволствие!
Желая приятно изкарване в темата!

# 20
  • Мнения: 6 875
А, за да не ми се разсърдят Рейян и Миран, не може да не ги сложа и заедно...

# 21
  • Мнения: 3 625
Акън е адски сексапилен с черни дрехи!
Ебру си е секси парче от всякъде, само ме интересува, тя има ли корекции на нослето и устата?

# 22
  • Мнения: 225
Акън е адски сексапилен с черни дрехи!
Ебру си е секси парче от всякъде, само ме интересува, тя има ли корекции на нослето и устата?Не знам за нослето и устата, но ми се струва, че май на скулите, но не съм сигурна.

# 23
  • Мнения: 1 544
А, за да не ми се разсърдят Рейян и Миран, не може да не ги сложа и заедно...


Пускай, пускай и не питай, cvetansk.....
Аз не мога да им се нагледам.  




Акън е адски сексапилен с черни дрехи!
Ебру си е секси парче от всякъде, само ме интересува, тя има ли корекции на нослето и устата?Не знам за нослето и устата, но ми се струва, че май на скулите, но не съм сигурна.

Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 07:24 от Stella2021

# 24
  • Мнения: 1 036
Ебру си е направила пластична операция на носа през лятото на 2018 година. Горната и устна е уголемена с хиалуронова киселина. Ако ви е интересно как е изглеждала преди операцията, влезте в профила и в Инстаграм и вижте снимките и преди 2018 година. За скулите не съм сигурна, защото веднъж беше публикувала снимка на семейството и и на тази снимка се вижда, че всички са със силно изразени скули. При Ебру изпъкват, когато отслабне. Ето една снимка преди операцията.

# 25
  • Мнения: 6 875
Феерия в бяло

Последна редакция: нд, 11 юли 2021, 20:05 от cvetansk

# 26
  • Мнения: 3 227
Дъгичка, благодаря за новата тема!

nedlen благодаря за интересната информация!

Дано имаме хубави новини за проектите на Акън и Ебру.

# 27
  • Мнения: 1 544
Здравейте.
Има ли новинки и евентуално снимки от лятната почивка на Акън и Сандра  и от Ебру и  Джеди?
Доколкото бях прочела Джеди е резервирал квартира в техен курорт Чешме.
Дали и Акън ще подпише за нов сериал.?
Прекрасна лятна седмица желая на всички в темата.

# 28
  • Мнения: 1 036
Това, че Джеди е резервирал квартира в Чешме, май е измислица на журналистите. Домът на Ебру е там. Миналото лято тя купи къща в Алачатъ, селище съседно на Чешме или негов квартал. Освен това те бяхя там за кратко, защото Джеди трябваше да тренира с националния отбор за олимпийските квалификации. Предполагам, че в Истанбул са си наели жилище, защото ги бяха снимали как пазаруват в Юск в Истанбул. През май бяха на Малдивите. Вчера Ебру публикува стори с надпис Африка. По-запознатите разпознаха Сейшелските острови.



Фенове и журналисти са в очакване на новини за новия проект на Акън, но такива засега няма. Може днес да се разбере нещо ново. През юни Акън публикува снимка от градината на бутиков хотел в околностите на Чанаккале.

# 29
  • Мнения: 1 544
nedlen, Благодаря за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт